close
تبلیغات در اینترنت
معما و تست هوش

اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد

دوشنبه 15 آذر 1395
معما و تست هوش معما و تست هوشمعما و تست هوش معما و تست هوش معما و تست هوشمعما و تست هوش معما و تست هوش معما و تست هوشمعما و تست هوش معما و تست هوش معما و تست هوشمعما و تست هوش معما و تست هوش معما و تس
جای تبلیغات شما
تلگرام هواداران باشگاه پرواز
زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 96
 • تعداد بازدید : 0

 • زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 96

  زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 96

  زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 96

  زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 96

   

  پی اچ دی آزمون ( Phd Azmoon.Net ) کارشناسی ارشد ۹۶ : زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۶ اعلام شد.مشاور عالی سازمان سنجش در خصوص زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۶ و نیز زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ اطلاعاتی عنوان کرد.

   آخرین تغییرات ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ و آزمون کارشناسی ارشد سراسری دولتی اعلام شد. رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با دانشگاه های وابسته به وزارت علوم و وزارت بهداشت تجمیع شد.از این پس فقط یک بار کنکور ارشد برگزار می شود و متقاضیان دانشگاه آزاد و دولتی باید در این آزمون شرکت نماییند.

  کسب اطلاعات بیشتر در این لینک:

  وی افزود: بر این اساس یک کنکور سراسری در مقطع کارشناسی ارشد برگزار می شود و دانشگاه آزاد نیز از طریق همین کنکور پذیرش خواهد داشت. همچنین در مورد رشته های علوم پزشکی نیز وزارت بهداشت یک آزمون کارشناسی ارشد برگزار می شود و دانشگاه آزاد از طریق آن پذیرش دانشجو می کند.

  زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۶

  بر اساس این گزارش، زمان ثبت نام آزمون دکتری از ۱۶ آذر و زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ در بهمن ماه است، پیش از این زمان، شیوه نامه اجرایی پذیرش دانشجو در مقاطع ارشد و دکتری به دانشگاه ها ابلاغ می شود.

  مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۶

  مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۶ تا تاریخ ۲۲ آذرماه ادامه خواهد داشت.

  زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۶

  آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ در روزهای ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

   

  آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶

  خدایی خاطرنشان کرد: در خصوص سنجش تصمیم نهایی برگزاری یک آزمون کارشناسی ارشد است اما در مورد روند پذیرش و اینکه آیا فرم انتخاب رشته مستقل برای دانشگاه آزاد وجود داشته باشد یا خیر، منوط به تصویب شیوه نامه پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی است.

  وی افزود: دانشگاه آزاد در همین زمینه پیشنهاداتی به شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی ارائه داده است که این پیشنهادات بررسی می شود و پس از تصویب نهایی شیوه نامه این موضوع نهایی می شود.

  شیوه نامه پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد از کنکور ۹۶

  رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی در نهایت تا آبان ماه شیوه نامه اجرایی را به دانشگاه ها ابلاغ می کند.

  وی درباره آزمون دکتری و منابع آزمون نیز گفت: منابع بر اساس سرفصل های امتحانی است و همه سرفصل ها نیز توسط شورای گسترش دانشگاه ها تصویب می شود که بر این اساس منابع برای آزمون دکتری در دانشگاه آزاد و دانشگاه های دولتی یکی است .

  خدایی درباره بخش مصاحبه آزمون دکتری گفت: ۵۰ درصد نمره باید بر اساس سوابق تحصیلی و مصاحبه باشد که در این زمینه دانشگاهها اختیار دارند که دانشگاه آزاد هم از این اختیار مستثنی نیست و این تصمیم که واحدها مصاحبه را برگزار کنند یا آن را در یک جا تجمیع کنند، تصمیم خود دانشگاه آزاد خواهد بود.

  رئیس سازمان سنجش یادآور شد: با توجه به اینکه ثبت نام آزمون دکتری از ۱۶ آذر و ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد در بهمن ماه است، پیش از این زمان، شیوه نامه اجرایی پذیرش دانشجو در مقاطع ارشد و دکتری به دانشگاه ها ابلاغ می شود.

  وی افزود: تصمیم دیگر شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی درباره زمان بندی آزمون های دکتری در وزارت علوم و وزارت بهداشت بود که مشخص شد و هر کدام از وزارتخانه تصمیمات خود را ابلاغ کرده اند.

  آخربن اخبار در خصوص مرحله قبل آزمون کارشناسی ارشد (سال ۹۵ ):

   

   

  پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

  عضویت در خبرنامه  پی اچ دی آزمون

   

  —————————————————————–>>>94<<<——————————————————-

  خبر در خصوص آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ :

  دفترچه کارشناسی ارشد ۹۴ را از این لینک دانلود نمایید:

  زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۴

  دکتر حسین توکلی در خصوص زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۴ گفت: ثبت نام برای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ در روزهای ۱۷ تا ۲۵ آبان ماه سال ۹۳ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

  زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۴

  وی افزود: آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ در روزهای چهارشنبه پانزدهم، پنجشنبه شانزدهم و جمعه هفدهم بهمن ماه سال ۹۳ برگزار می شود.

   

  پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

  آیا پنجشنبه 18 آذر تعطیل است یا نه ؟
 • تعداد بازدید : 5

 • آیا پنجشنبه 18 آذر تعطیل است یا نه ؟

  آیا پنجشنبه 18 آذر تعطیل است یا نه ؟

  آیا پنجشنبه 18 آذر تعطیل است یا نه ؟

  آیا پنجشنبه 18 آذر تعطیل است یا نه ؟

  پنجشنبه ۱۸ آذر تعطیل رسمی است یا نه؟

   

  هشتم ربیع الاول به تعطیلات رسمی کشور در سال 95، در صورتی که زمانبندی های تعیین شده در قانون در سقف مهلت رعایت شوند، اجرایی نخواهد شد.

  سرویس سیاسی فردا: باوجود تصویب تعطیلی رسمی هشتم‌ ربیع‌الاول در مجلس، از آنجا که این مصوبه هنوز به قانون قطعی تبدیل نشده، معلوم نیست 18 آذر تعطیل رسمی خواهد بود یا خیر. این مصوبه بعد از رفت و برگشت چند باره بین مجلس و شورای نگهبان، به دلیل ایرادات دیگری که در مصوبه وجود داشت هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است.

  حتی درصورتی که شورای نگهبان در جلسه هفته آینده از مصوبه مجلس در مورد دائمی شدن احکام برنامه های توسعه ایرادی نگیرد باز هم طی روال قانونی ابلاغ به رئیس مجلس و رئیس جمهور و نیز انتشار در روزنامه رسمی بیش از ده روز باقیمانده تا هجده آذر طول می کشد. 

  بنابراین هشتم ربیع الاول به تعطیلات رسمی کشور در سال 95، در صورتی که زمانبندی های تعیین شده در قانون در سقف مهلت رعایت شوند، اجرایی نخواهد شد.

  در این رابطه غلامرضا تاجگردون، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: این مصوبه مربوط به لایحه احکام دائمی برنامه های توسعه بوده و در آن مصوب شده که هشتم ربیع الاول سالروز شهادت حضرت امام حسن عسگری(ع) و آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) به عنوان تعطیلی رسمی اعلام شود. اما هنوز شورای نگهبان نظر نهایی خود را در مورد مصوبات مجلس در احکام دائمی برنامه های توسعه اعلام نکرده است. به گفته وی اعلام تعطیلی هشتم ربیع الاول که مصادف ۱۸ آذرماه امسال است منوط به تایید این قانون از سوی شورای نگهبان خواهد بود.

  پیش از این نیز علی مطهری در جلسه علنی مجلس در اردیبهشت ماه سال جاری گفته بود: تعطیلی رسمی شهادت امام حسن عسگری (ع) موجب وهن مجلس شد، ان شاءالله جبران شود.

   

  کلمات کلیدی: تعطیلی 8 ربیع ، تعطیلی 18 آذر ، مجلس ، شهادت امام یازدهم ، تعطیلات رسمی کشور