close
تبلیغات در اینترنت
حواشی بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95 دربی 83

اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد

یکشنبه 14 آذر 1395
حواشی بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95 دربی 83   به گزارش
جای تبلیغات شما
تلگرام هواداران باشگاه پرواز
حواشی بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95 دربی 83
 • تعداد بازدید : 11

 • حواشی بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95 دربی 83

  حواشی بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95 دربی 83

  حواشی بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95 دربی 83

   

  به گزارش "ورزش سه"، شاگردان برانکو ایوانکوویچ و علیرضا منصوریان خود را مهیای جدال هشتاد و سوم در لیگ شانزدهم خواهند کرد و هر دو تیم از شرایط مناسبی برای برگزاری این دیدار برخوردار هستند و این مساله می تواند نوید یک دیدار جذاب و دیدنی در هفته ششم را بدهد.

   

   

  تیم رسانه ای وبسایت ورزش سه در نظر دارد مخاطبان خود را از اخبار حاشیه ای لحظه به لحظه ای این جدال بی نصیب نگذارد و به همین منظور عکاسان و خبرنگاران این سایت از هم اکنون تا پایان این بازی با ارسال تمامی اخبار و حواشی این بازی در خدمت شما مخاطبان عزیز هستند.

   

   

  ساعت 9

  *باز شدن پارکینگ های استادیوم آزادی با هماهنگی نیروهای راهنمایی و رانندگی

  صرف صبحانه توسط بازیکنان پرسپولیس و استقلال. بازیکنان پرسپولیس و استقلال که در هتل آکادمی و المپیک اسکان یافته اند مطابق برنامه صبحانه خود را صرف کردند و خود را مهیای فرشینگ صبحگاهی می کنند.

   

  ساعت 9:30 

  کری خوانی های مرسوم در استادیوم آزادی- اندک هواداران حاضر در اطراف استادیوم که بیشتر آنها از شب گذشته در محل های اسکان اطراف استادیوم سود برده بودند، با حضور در جلوی استادیوم به کری خوانی مشغول هستند.

  ساعت 9:30

  طارمی، کاوه رضایی، مسلمان گل می زند

  در میان کری خوانی های هواداران دو تیم پرسپولیسی ها مغرورانه از برد مقتدرانه تیم خود خبر می دهند و استقلالی ها که از نتایج هفته های گذشته دلگیر هستند امیدوار به برتری آبی پوشان و پایان ناکامی. در میان کری خوانی آنها گلزنی مهدی طارمی و کاوه رضایی و محسن مسلمان احتمال محتمل عنوان می شود.

  لطفا آشغال نریزید

  با توجه به تجمع هواداران دو تیم در اطراف ورزشگاه، زباله زیادی اطراف استادیوم جمع آوری شده است. برخی از هواداران بی توجه به این مساله و سطل های در نظر گرفته شده، زباله های زیادی را در اطراف خیابان های منتهی به استادیوم ریخته اند.

   

   

  ساعت 9:30

  بازار داغ رنگ و پرچم

  هواداران دو تیم با خریداری پرچم های مربوط به باشگاه خود، جو خاصی را در بیرون استادیوم به وجود آورده اند و همچنان به کری خوانی مشغول هستند. برخی هواداران نیز با رنگ صورت های خود سرخ و آبی کرده اند. بازی اعداد هم داغ است و عدد 4 و 6 گل سرسبد این کری خوانی.

   

   

  ساعت 10

  درب استادیوم آزادی باز شد. در حالی که عنوان شده بود درب های استادیوم آزادی از ساعت 12 به روی تماشاگران دو تیم باز است، با توجه به تجمع هواداران دو تیم و جلوگیری از ترافیک، دستور باز شدن درب های استادیوم صادر شد تا هواداران وارد مجموعه آزادی شوند.

  * بازرسی کاملی از سوی یگان های ویژه و حراستی حاضر در استادیوم صورت می گیرد تا مشکلی در جریان بازی به وجود نیاید و از بروز هرگونه حاشیه جلوگیری شود.

  * برخورد مسوولان شهرداری با عواملی که اقدام به فروش پرچم و بوق و تنقلات می کنند. برخی از فروشنده ها با حضور در مکان های غیر مجاز باعث ایجاد ترافیک شده اند که ماموران شهرداری اقدام به برخورد با آنها کردند.

   

   

   

  ساعت 10:10

  هواداران پرسپولیس با حضور روی سکوها به تشویق تیم خود مشغول هستند. در این میان از پرچم بزرگی که کانون هواداران پیش تر از آن صحبت کرده بودند روی سکو افراشته شد.

   

  ساعت 11

  * غلامرضا بهروان اعلام کرد با توجه به پیش فروش شدن بلیت های دربی به صورت اینترنتی، هیچ بلیتی در استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد و تماشاگرانی که بلیت ندارند وارد استادیوم نشوند.

   

  ساعت 11:05

  * استادیوم آزادی با توجه به تغییرات و صندلی گزاری جدید اکنون 78116 صندلی برای حضور هواداران دارد که به انضمام جایگاه وی آی پی و سی آی پی پذیرای 80هزار هوادار و تماشاچی خواهد بود.

   

  * شب گذشته تعدادی از هواداران از شهرستان خود به استادیوم آزادی رساندند که مسوولان سازمان لیگ با توجه به نداشتن بلیت از آنها خواستند به شهر خود بازگردند و در انتظار تهیه بلیت نباشند.

   

  * با توجه به برگزاری چلنج کاپ بسکتبال آسیا در استادیوم آزادی، ازدحام این مجموعه بیش از پیش خواهد بود و کنترل خاصی برای رفاه تماشاگران دو بازی در نظر گرفته شده است.

   

  * 7 آمبولانس و دو اتوبوس امداد در استادیوم آزادی و اطراف آن حاضر هستند تا در صورت بروز اتفاق احتمالی اقدامات لازم را صورت دهند.

   

  ساعت 11:17

  باز هم بلیت سیاه

  با توجه به اتمام سریع بلیت های مربوط به دربی هشتاد و سوم، برخی از طرفداران دو تیم که از این مساله جا مانده اند، اقدام به حضور در استادیوم آزادی و تهیه بلیت از طریق بازار سیاه کرده اند. قیمت برخی بلیت ها تا سقف 50 هزار تومان هم قابل مشاهده است. البته ماموران حراستی حاضر در استادیوم به شدت مراقب این مساله هستند و با آن برخورد می کنند.

   

   

  ساعت 11:20

  هواداران چلسی، منچستر و اینتر و میلان در آزادی

  برخی هواداران استقلال و پرسپولیس با پیراهن های تیم های چلسی، منچستر و اینتر و میلان در استادیوم حضور یافته اند. همرنگ بودن لباس تیم های غول های اروپایی با پیراهن دو تیم سرخابی تهرانی و کری های مرسوم بین این هواداران باعث شده تا آنها با این تیپ وارد استادیوم شوند.

   

  ساعت ١١:٥٠

  برخلاف همیشه در مسیرهاى منتهى به استادیوم ترافیک و ازدحام وجود ندارد و به نظر مى رسد فروش اینترنتى بلیت در این مساله نقش داشته باشد.

   

  حسن کامرانی فر رییس دپارتمان داوری پیش بینی کرد تیم داوری دربی قضاوت خوبی داشته باشند .

   

  ساعت ١١:٥١

  پیراهن هاى محبوب

  هواداران دو تیم با پیراهن بازیکنان محبوب خود در استادیوم حضور یافته اند که در این بین پیراهن هایى با نام طارمى، على کریمى از پرسپولیس و کاوه رضایى و خسرو حیدرى از استقلال محبوبیت و فراوانى بیشترى نسبت به سایرین دارد.

   

   

  ساعت ١١:٥٢

  در حاشیه پارک نکنید

  برخى از هواداران دو تیم اقدام به پارک خودروهاى خود در حاشیه استادیوم کرده اند که این مساله بازار داغ جریمه از سوى راهنمایى و رانندگی شده است.

   

   

  ساعت ١١:٥٥

  برنامه ورزش و مردم در اقدامی کم سابقه کری بین هواداران قرمز و آبی در کوچه پس کوچه های شهر را پخش کرد. فضای هواداری فوتبال در انتظار آغاز دربی ٨٣ هستند.

   

   

  ساعت ١٢:١٠

  تعدادی از طرفداران پرسپولیس در اطراف ورزشگاه آزادی قصد حضور در محوطه هتل آکادمی برای تشویق بازیکنان تیم را داشتند که با ممانعت نیروهای انتظامی مواجه شدند.

   

  ساعت 13:05

  همانگونه که سازمان هواشناسی کشور اعلام کرده بود باد شدیدی در استادیوم آزادی در حال وزیدن است که موجب شده گرد و خاک زیادی برپا شود و تماشاگران با مشکل مواجه شوند.

   

  ساعت 13:57

  طرفداران دو تیم از هم اکنون به سر دادن شعار علیه تیم رقیب و تشویق تیم خودی مشغول هستند. این در حالی است که هنوز حدود 50 درصد استادیوم خالی است.

   

  ساعت 14

  قدرتنمایی مدیران استقلال و پرسپولیس در استادیوم؛ تمام بنرهای تبلیغاتی اطراف استادیوم اختصاص به نام اسپانسر و حامی مالی دو باشگاه دارد  تا مدیران دو باشگاه در حساس ترین بازی سال به خواسته خود دست یابند.

   

   

  ساعت 14:02

  وقت خواب!

  برخی از هواداران دو تیم بدون توجه به سر و صداهای موجود روی صندلی استادیوم به خواب رفته اند و تا اینگونه استراحت عصرگاهی خود را پشت سر بگذارند و برای تماشای دربی آماده شوند.

   

   

  ساعت 14:03

  بار دیگر بلندگوهای استادیوم روشن شد و اینبار برای تماشاگران استادیوم مولایی، مجری صدا و سیما شروع به اجرای برنامه کرد. او ابتدا از هواداران دو تیم خواست به تشویق هادی نوروزی بپردازند. در خواست برای احترام به رقیب و اعلام برنامه های استادیوم در دیگر بخش های صحبت های مولایی بود.

   

  ساعت 14:45

  اعتراض به خواننده پرسپولیسی

  حضور یک خواننده با گرایش قرمز در استادیوم و اجرای برنامه در ادامه اعتراض هواداران رقیب را در پی داشت. این خواننده که در زمان اجرای برنامه به سمت هواداران قرمز رفته بود و ابراز احساسات کرده بود با اعتراض شدید از سوی استقلالی ها همراه شد.

   

  ساعت 14:50

  بازیکنان در آماده باش

  از دقایقی دیگر بازیکنان برای حضور در استادیوم خود را مهیا می کنند. در این رابطه فرشاد احمدزاده با اعلام این خبر در صفحه اینستاگرامش نوشت: ما داریم میریم واسه بازی؛ دعامون کنید.

   

   

  ساعت 14:52

  اجرای گروه تواشیح

  در ادامه مراسم سرگرم کننده در استادیوم آزادی، گروهی تواشیح به اجرای برنامه پرداختند که در این بین حضور فردی حدود 5 ساله در بین اجراکنندگان جالب توجه بود.

   

   

  14:55

  پرسپولیس؛ ظرفیت تکمیل

  در حالی که 2 ساعت به آغاز بازی مانده ظرفیت استادیوم در بخشی که طرفداران پرسپولیس حضور دارند تکمیل شده و شاید کمتر از 2 هزار نفر به پر شدن کامل بخش سرخ سکوها باقیمانده باشد. در این بین استقلالی ها نیز رفته رفته در سکوهای بخش آبی مستقر می شوند. به نظر می رسد تا زمان شروع دربی تمام 80هزار نفر سکوها تکمیل شده باشد.

   

  ساعت 15:02

  در حالی که کنترل شدیدی از سوی وزارت ورزش و جوانان برای حضور و صدور آی دی کارت خبرنگاران صورت گرفته بود، در اتاق مخصوص خبرنگاران شاهد حضور افراد متفرقه زیادی اعم از کودکان خردسال نیز هستیم!

   

   

   

  فیلم بازی استقلال و پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 :: ...

  khabobidar.blog.ir/.../26/فیلم-بازی-استقلال-و-پرسپولیس-26-شهریور-95-دربی-8...
  ۳ ساعت پیش - فیلم بازی استقلال و پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83, نتیجه بازی ... 95/6/26,نتیجه بازی دربی 83، نتیجه دربی 83، خلاصه حواشی گل های دربی ...

  نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 :: خواب ...

  khabobidar.blog.ir/1395/.../26/نتیجه-بازی-استقلال-و-پرسپولیس-جمعه-26-شهریور-...
  ۵ ساعت پیش - ... 26 شهریور 95,نتیجه بازی دربی 83 استقلال و پرسپولیس, فیلم بازی ... جمعه 26 شهریور 95,حواشی بازیامروز استقلال و پرسپولیس دربی 83,.

  نتیجه بازی دربی 83 استقلال و پرسپولیس :: خواب و بیدار

  khabobidar.blog.ir/.../نتیجه%20بازی%20دربی%2083%20استقلال%20و%20پرسپو...
  ۵ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 ... و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95,حواشی بازی امروزاستقلال و پرسپولیس دربی 83,.

  فیلم بازی استقلال و پرسپولیس 26 شهریور 95 :: خواب و بیدار

  khabobidar.blog.ir/.../فیلم%20بازی%20استقلال%20و%20پرسپولیس%2026%20...
  ۳ ساعت پیش - فیلم بازی استقلال و پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83,نتیجه بازی ... 95/6/26,نتیجه بازی دربی 83، نتیجه دربی 83، خلاصه حواشی گل های دربی ...

  آخرین اخبار دربی 83 | بازی رفت | دربی 95-96 | استقلال و ...

  newclip.blog.ir/.../آخرین-اخبار-دربی-83-بازی-رفت-دربی-95-96-استقلال-و-پرسپول...
  ۱ روز پیش - آخرین اخبار دربی 83 | بازی رفت | دربی 95-96 | استقلال و پرسپولیس ... آخرین اخبار ورزشی، آخرین اخبار بازی دربی 83 استقلال و پرسپولیس | اخبار و حواشی جذاب، آخرین اخبار دربی - 83، ... تاریخ : جمعه 26 شهریور 95 - ساعت : 17:00.

  نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال ( دربی 83 ) 26 ...

  www.dehkadeaftab.ir/نتیجه-بازی-امروز-پرسپولیس-و-استقلال--دربی-83--26-شهری...
  ۴ ساعت پیش - جمعه 26 شهریور 95,حواشی بازی امروز استقلال و پرسپولیس دربی 83, ... 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها,نتیجهبازی پرسپولیس و استقلال جمعه 26 .

  حاشیه های بازی دربی 83 پرسپولیس و استقلال - مجله سرگرمی ...

  fantea.rozblog.com/post/729/حاشیه-های-بازی-دربی-83-پرسپولیس-و-استقلال/
  ۳ روز پیش - حاشیه های بازی دربی 83 پرسپولیس و استقلالنتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها,نتیجه بازی پرسپولیس و ...

  ساعت بازی پرسپولیس و استقلال ( دربی 83 ) | 26 شهریور 95

  fantea.rozblog.com/.../ساعت-بازی-پرسپولیس-و-استقلال--دربی-83---26-شهریور-9...
  ۲۲ ساعت پیش - زمان برگزاری دربی 83 پرسپولیس و استقلالجمعه 26 شهریور 95 1395/06/26 ...... خلاصه و حواشی بازیپارس‌جنوبی 1-1 سپیدرود. صعود دو پله ای ...

  بازی پرسپولیس استقلال 26 شهریور 95 - ایندکس وار

  indexwar.ir/بازی-پرسپولیس-استقلال-26-شهریور-95/
  ۱ روز پیش - ساعت بازی دربی ۸۳ | استقلال و پرسپولیس | ۲۶ شهریور ۹۵ :: … nemonesoal.blog.ir/… ... ساعت بازی استقلال پرسپولیس | جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ | زمان و … kaber.ir/?p=81438 ..... www.khabaronline.ir/tags/83/باشگاه-استقلال. ذخیره شده · مشابه ... شهریور.۱۳۹۵ …. حواشی و اخبار پیش از دربی هشتاد و سوم ۹۵/۰۶/۲۴ …

  نتیجه بازی استقلال پرسپولیس | جمعه 26 شهریور 95 | دانلود ...

  kaber.ir/?p=81455
  ۵ روز پیش - داربی ، نتیجه بازی دربی 83 , نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 ... دانلود خلاصه بازی دربی 83 | جمعه26 شهریور 95 | گلها و نتیجه … ..... گلهای دربی 82 جمعه بیست و هفتم فروردین 1395,حواشی بازی استقلال پرسپولیس ...

  ​پخش زنده دربی 83 بازی امروز پرسپولیس و استقلال جمعه 26 ...

  dehkadeaftab.ir/-پخش-زنده-دربی-83-بازی-امروز-پرسپولیس-و-استقلال-جمعه-26-شه...
  ۲ ساعت پیش - پخش زنده دربی ۲۶ شهریور ۹۵ ساعت، ساعت بازی استقلال و پرسپولیس روز .... جمعه 26 شهریور 95,حواشی بازی امروز استقلال و پرسپولیس دربی 83,.

  ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی 83 | 26 شهریور 95

  iranjavan.org/ترکیب-احتمالی-پرسپولیس-در-دربی-83-26-شهریو/
  ۲ ساعت پیش - ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی 83 | 26 شهریور 95. جدیدترین مطالب ... شد، ساعت بازی پرسپولیس و استقلال (دربی ۸۳ ) | ۲۶ شهریور ۹۵، … … دانلود آهنگ .... برای دربی ۸۳ … حواشی و اخبار پیش از دربی هشتاد و سوم ۹۵/۰۶/۲۴ …

  پخش آنلاین دربی 83 , پخش آنلاین پیروزی استقلال جمعه 26 ...

  www.webiruni.ir/news/77724
  ۳ روز پیش - دانلود خلاصه بازي استقلال و پرسپوليس جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ (دربي ۸۳) … ... زمان خرید و فروش بلیط بازی پرسپولیس و استقلال | دربی 83 | جمعه 26 شهریور 95 . .... حواشی و بررسی پیروزی های والیبال نشسته ایران در پارالمپیک.

  پخش آنلاین بازی دربی 83 پرسپولیس استقلال - ایندکس وار

  indexwar.ir/پخش-آنلاین-بازی-دربی-83-پرسپولیس-استقلال/
  ۵ روز پیش - ۱ روز پیش – پخش آنلاین بازی پرسپولیس و تراکتورسازی ۲۰ شهریور – … … دانلود حواشی بازی استقلال وپرسپولیس جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ (دربی ۸۳).

  دربی 83 / شهرآورد 83 / تاریخ و روز دقیق بازی استقلال ...

  kaber.ir/?p=78788
  ۹ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - برچسب ها: دربی 83 , عکسهای دربی 83 , دربی 83 کی است؟ , تاریخ دقیق دربی 83 , بازی استقلال وپرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 , تاریخ دقیق بازی ...

  دانلود خلاصه بازی دربی 83 | جمعه 26 شهریور 95 | گلها و نتیجه ...

  dlbrooz.ir/post/دانلود-خلاصه-بازی-دربی-83-جمعه-26-شهریور-95-گلها-و-نتیجه
  ۴ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها ... حواشی گل های دربی 83، نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس در دربی 83، ...

  زمان بازی دربی استقلال و پرسپولیس شهریور 95

  javuni.ir/news/225085
  ۳ روز پیش - ساع بازی پرسپولیس و استقلال شهریور 95,زمان بازی دربی شهریور 95,ساعت بازی پرسپولیس و ... دانلود خلاصهبازی دربی 83 | جمعه 26 شهریور 95 | گلها و نتیجه . ..... از جنجال بازی تراکتور و پرسپولیس تا حواشی عجیب کبدی.

  ترکیب پرسپولیس برابر استقلال جمعه 26 شهریور ماه 1395 ...

  news96.parsiblog.com/.../%2525CA%2525D1%252598%2525ED%2525C8+%25258...
  نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها,نتیجه بازی ... حواشی گل های دربی 83، نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس در دربی 83، بازی ...

  پخش زنده پرسپولیس و استقلال دربی 83 جمعه 26 شهریور 95

  www.tafrihicenter.ir/Forum/Post/473
  ۸ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها , نتیجه ... ایرانی دوربین مستقیم پخش زندهحواشی بازی دربی پرسپولیس .

  ترکیب بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 :: ...

  khabobidar.blog.ir/.../ترکیب%20بازی%20استقلال%20و%20پرسپولیس%20جمعه%...
  ۵ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95,خلاصه بازی استقلال و ... جمعه 26 شهریور 95,حواشی بازیامروز استقلال و پرسپولیس دربی 83,.

  نتيجه بازي استقلال و پرسپوليس جمعه 26 شهريور 95 (نتيجه ...

  javuni.ir/news/226657
  ۳ روز پیش - نتيجه بازي استقلال پرسپوليس 26 شهريور 95 | دربي 83 | خلاصه و گلها ... 95/6/26,نتيجه بازي دربي 83، نتيجهدربي 83، خلاصه حواشي گل هاي دربي ...

  ساعت بازی دربی استقلال و پرسپولیس شهریور 95

  javuni.ir/news/225080
  ۳ روز پیش - ساعت بازی استقلال و پرسپولیس | 26 شهریور 95 | نتیجه و فیلم ... 95,ساعت شروع دربی 83,تاریخ و زمان بازی استقلال پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 , تاریخ . .... دوربین خبرساز - حواشی بازی استقلال - ماشین سازی ۹ ساعت پیش .

  ترکيب پرسپوليس برابر استقلال جمعه 26 شهريور ماه 1395 ...

  javuni.ir/news/226660
  ۳ روز پیش - نتيجه بازي استقلال پرسپوليس 26 شهريور 95 | دربي 83 | خلاصه و گلها ... حواشي گل هاي دربي 83، نتيجه بازي استقلال و پرسپوليس در دربي 83، ...

  دانلود گل های بازی استقلال و پرسپولیس | 26 شهریور 95

  filmnews20.rozblog.com/.../دانلود-گل-های-بازی-استقلال-و-پرسپولیس--26-شهریور-...
  ۲ روز پیش - ساعت بازی استقلال پرسپولیس | جمعه 26 شهریور 95 | زمان و تاریخ ... kaber.ir/?p=81438 ... دانلود خلاصهبازی دربی 83 | جمعه 26 شهریور 95 | گلها و نتیجه | جدید 95 . .... حواشی جنجالی و خلاصه تراکتور 0-0 پرسپولیس (نود 22 شهریور) .

  پخش آنلاین فوتبال دربی جمعه 26 شهریور 95 - دانلود جدید

  newdownloadjadid.ir › اخبار جدید
  ۱ روز پیش - 3 days ago – دانلود گلهای بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (دربی 83). …. برنامه کامل بازیهایلیگ برتر فوتبال 95 96 | لیگ شانزدهم ...

  پخش مستقیم بازی پرسپولیس و استقلال دربی 83

  tafrihi-center.rozblog.com/Forum/Post/472
  ۷ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها , نتیجه ... ایرانی دوربین مستقیم پخش زندهحواشی بازی دربی پرسپولیس .

  پخش زنده پرسپولیس و استقلال دربی 83 جمعه 26 شهریور 95

  tafrihi-center.rozblog.com/Forum/Post/473
  ۸ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها , نتیجه ... ایرانی دوربین مستقیم پخش زندهحواشی بازی دربی پرسپولیس .

  ساعت بازی پرسپولیس و استقلال ( دربی 83 ) | 26 شهریور ... - ...

  indexwar.ir/ساعت-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-دربی-83-26-شه/
  ۱ روز پیش - ۱ ساعت پیش – ساعت بازی پرسپولیس استقلال , زمان بازی دربی ۸۳, بازی … بازی پرسپولیس و استقلال ( دربی ۸۳ ) | ۲۶ شهریور ۹۵ | نتیجه و فیلم ...

  ساعت بازی پرسپولیس استقلال جمعه 26 شهریور 95 - ایندکس وار

  indexwar.ir/ساعت-بازی-پرسپولیس-استقلال-جمعه-26-شهریو/
  ۱ روز پیش - ساعت بازی پرسپولیس و استقلال ( دربی ۸۳ ) | ۲۶ شهریور ۹۵ | نتیجه و … .... برچسب‌ها: nvfd 83، nvfd 95،بازی پرسپولیس استقلال، بازی امروز پرسپولیس، بازی پرسپولیس .... حواشی دربی استقلال و پرسپولیس جمعه ۲۶ شهریور ۹۵.

  نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس 26 شهریور 95 + فیلم - ...

  news96.parsiblog.com/.../%25E4%25CA%25ED%25CC%25E5+%25C8%25C7%25D...
  ۹ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها ... 95/6/26,نتیجه بازی دربی 83، نتیجهدربی 83، خلاصه حواشی گل های دربی ...

  وب سایت رسمی باشگاه پرسپولیس تهران

  fc-perspolis.com/
  وب سایت رسمی باشگاه پرسپولیس تهران، آخرین اخبار مربوط به باشگاه را می توانید در این وبسایت مطالعه نمایید. ... دربی 83/اردوی سرخپوشان 25 شهریور 95 / ویدئو ... بازي بعد. image. پرسپولیس - استقلالجمعه 26 شهریور 1395 ساعت 17:00 ورزشگاه ...

  نتیجه و دانلود گل سپولیس استقلال جمعه 26 شهریور 95 | ...

  otaghekhabar.blogsky.com/.../26/.../نتیجه-و-دانلود-گل-سپولیس-استقلال-جمعه-26-...
  ۴۶ دقیقه پیش - نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95,خلاصه بازی پرسپولیس و ... پیش بازی پرسپولیس و استقلال دربی 83 : دو غول پایتخت فردا در شرایطی کاملا متفاوت .... نتیجه دربی 82 | دانلود خلاصه حواشی گلهای بازی | استقلال …

  پخش زنده و آنلاین دربی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95 : ...

  p30khabar.blog.ir/.../پخش-زنده-و-آنلاین-دربی-پرسپولیس-و-استقلال-26-شهریور-9...
  ۴ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها ... حواشی گل های دربی 83، نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس در دربی 83، ...

  اخبار و حواشی بازی دربی جمعه 26 شهریور 95 - دانلود جدید 95

  newdownload96.ir › دسته‌بندی نشده
  ۱ روز پیش - 2 days ago – نتيجه بازي استقلال پرسپوليس 26 شهريور 95 | دربي 83 | خلاصه و گلها,نتيجه بازي پرسپوليس و استقلال جمعه 26 شهريور 95,خلاصه ...

  حاشیه های بازی دربی 83 پرسپولیس و استقلال - وب ایرونی

  www.webiruni.ir/news/79186
  ۲ روز پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها,نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال جمعه 26 شهریور 95,خلاصه بازی ...

  ساعت بازی پرسپولیس و استقلال ( دربی 83 ) | 26 شهریور 95 ...

  javuni.ir/news/238664
  ۱۵ ساعت پیش - ساعت بازی دربی 83 | استقلال و پرسپولیس | 26 شهریور 95 :: نمونه ... nemonesoal.blog.ir/. .... فیلم /حواشی جنجالی بعد از بازی نفت تهران-استقلال

  پخش آنلاین بازی پرسپولیس و استقلال | جمعه 26 شهریور 95

  tafrihi-center.rozblog.com/Forum/Post/471
  ۸ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها , نتیجه ... ایرانی دوربین مستقیم پخش زندهحواشی بازی دربی پرسپولیس .

  ترکیب پرسپولیس برابر استقلال جمعه 26 شهریور ماه 1395 ...

  news96.parsiblog.com/.../%25CA%25D1%2598%25ED%25C8+%2581%25D1%25D...
  نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها,نتیجه بازی ... حواشی گل های دربی 83، نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس در دربی 83، بازی ...

  ساعت بازی دربی 83 | استقلال و پرسپولیس | 26 شهریور 95 :: ...

  nemonesoal.blog.ir/.../ساعت-بازی-دربی-83-استقلال-و-پرسپولیس-26-شهریور-95
  ۱ روز پیش - برچسب ها: ساعت دربی 83، ساعت بازی دربی 83، ساعت دربی 95-96، ساعت بازی دربی 95-96، ساعت بازی رفتدربی 95-96، ساعت بازی استقلال و ...

  خلاصه بازی استقلال پرسپولیس | 26 شهریور 95

  filmnews20.rozblog.com/.../9/خلاصه-بازی-استقلال-پرسپولیس--26-شهریور-95.htm...
  ۲ روز پیش - دانلود خلاصه بازی استقلال پرسپولیس | جمعه 26 شهریور 95 | دربی 83 ... kaber.ir/?p=81449 ... نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس امروز 26 شهریور 95+گلها و خلاصه ..... حواشی جنجالی و خلاصه تراکتور 0-0 پرسپولیس (نود 22 شهریور) .

  فیلم بازی استقلال و پرسپولیس :: خواب و بیدار

  khabobidar.blog.ir/tag/فیلم%20بازی%20استقلال%20و%20پرسپولیس
  نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95,خلاصه بازی استقلال و پرسپولیس 26 ... جمعه 26 شهریور 95,حواشی بازیامروز استقلال و پرسپولیس دربی 83,.

  اخبار و حواشی بازی دربی جمعه 26 شهریور 95 - دانلود جدید

  newdownloadjadid.ir › اخبار جدید
  ۱ روز پیش - دانلود حواشی بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (دربی 83) … 95/6/26 , استقلال پرسپولیس , اخباراستقلال , اخبار پرسپولیس , اخبار ...

  ساعت بازی استقلال و پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | زنده

  indexwar.ir/ساعت-بازی-استقلال-و-پرسپولیس-26-شهریور-95-د/
  ۱ روز پیش - ساعت بازی استقلال و پرسپولیس ۲۶ شهریور ۹۵ | دربی ۸۳ | زنده .... برچسب‌ها: nvfd 83، nvfd 95، بازی پرسپولیس استقلال، بازی امروز ..... خلاصه و نتیجه بازی دربی ۸۲ استقلال و پرسپولیس ۲۷ فروردین ۹۵ + گلها و حواشی · نتیجه …

  نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس 26 شهریور 95 + فیلم - ...

  news96.parsiblog.com/.../نتيجه+بازي+استقلال+و+پرسپوليس+26+شهريور+95+%2...
  ۲ روز پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها ... 95/6/26,نتیجه بازی دربی 83، نتیجهدربی 83، خلاصه حواشی گل های دربی ...

  بازی دربی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 - دانلود ...

  newdownload96.ir › دسته‌بندی نشده
  ۱ روز پیش - Sep 16, 2016 – اس ام اس جدید دربی ۹۵ بازی استقلال و پرسپولیس که .... استقلال و پرسپولیس حواشی دربیپایتخت نتیجه دربی 83 استقلال و ...

  نتیجه بازی امشب پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95 خلاصه ...

  p30khabar.blog.ir/.../نتیجه-بازی-امشب-پرسپولیس-و-استقلال-26-شهریور-95-خلا...
  ۴ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها ... حواشی گل های دربی 83، نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس در دربی 83، ...

  اخبار بازی رفت دربی استقلال پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95

  www.tafrihicenter.ir/.../اخبار-بازی-رفت-دربی-استقلال-پرسپولیس-جمعه-26-شهریو...
  دانلود گلهای بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (دربی 83). دانلود حواشی بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (دربی 83). زمان بازی رفت استقلال ...

  پخش آنلاین بازی پرسپولیس و استقلال | جمعه 26 شهریور 95

  www.tafrihicenter.ir/Forum/Post/471
  ۸ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها , نتیجه ... ایرانی دوربین مستقیم پخش زندهحواشی بازی دربی پرسپولیس .

  زمان و تاریخ بازی دربی استقلال پرسپولیس در لیگ 96-95 ...

  tafrihicenter.rzb.myblogreader.xyz/post498078.html
  دانلود گلهای بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (دربی 83). دانلود حواشی بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (دربی 83). زمان بازی رفت استقلال ...

  خلاصه بازی دربی 83 جمعه 26 شهریور 95 - دانلود رایگان فیلم ...

  filmnab.com › دسته‌بندی نشده
  ۱ روز پیش - Translate this page. Aug 23, 2016 – دانلود گلهای بازی استقلال و پرسپولیس جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ (دربی۸۳). دانلود حواشی …. فیلم:داربی هشتاد به کام ...

  اخبار دربی 83 استقلال تهران و پرسپولیس 26 شهریور 95

  fantea.rozblog.com/.../اخبار-دربی-83-استقلال-تهران-و-پرسپولیس-26-شهریور-95/
  ۱۴ ساعت پیش - اخبار دربی 83 استقلال تهران و پرسپولیس 26 شهریور 95 اخبار مرتبط با دربی (داربی) آرفی: ... جباری: استقلال،بازی را روی هوا ببرد 1395/06/25.

  خلاصه بازی دربی 83 جمعه 26 شهریور 95 - دانلود جدید 95

  newdownload96.ir › دسته‌بندی نشده
  ۱ روز پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها,نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال جمعه 26 شهریور .... دانلود حواشی بازی …

  اخبار استقلال - سایت هواداران فوتبال|اخبار استقلال تهران، ...

  www.esteghlali.com/news.php
  به گزارش ایلنا، جلسه هماهنگی پیش از دربی 83 امروز در سازمان لیگ با حضور سرپرستان . .... به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛آخرین استقلالی ها پیش از بازی با پرسپولیس .... هواداران برای حمایت به ورزشگاه بروند /نامجومطلق: استقلال با برد در دربی به ...

  پخش زنده و آنلاین دربی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95

  javuni.ir/news/225077
  ۳ روز پیش - پخش آنلاین بازی دربی 26 شهریور 95 - ایندکس وار ... پخش زنده بازی پرسپولیس و ... پخش آنلاین بازی دربی 83 پرسپولیس استقلال - ایندکس وار ... دانلود حواشی بازی استقلال و پرسپولیس جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ (دربی ۸۳). پخش آنلاین ...

  پخش آنلاین دربی 83 , پخش آنلاین پیروزی استقلال جمعه 26 ...

  javuni.ir/news/226975
  ۳ روز پیش - دانلود خلاصه بازي استقلال و پرسپوليس جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ (دربي ۸۳) … ... زمان خرید و فروش بلیط بازی پرسپولیس و استقلال | دربی 83 | جمعه 26 شهریور 95 . .... حواشی و بررسی پیروزی های والیبال نشسته ایران در پارالمپیک.

  پخش انلاين بازي استقلال و پرسپوليس | 26 شهريور 95 | ...

  javuni.ir/news/226666
  ۳ روز پیش - نتيجه بازي استقلال پرسپوليس 26 شهريور 95 | دربي 83 | خلاصه و گلها ... حواشي گل هاي دربي 83، نتيجه بازي استقلال و پرسپوليس در دربي 83، ...

  خلاصه بازی پیروزی استقلال 26 شهریور 95

  javuni.ir/news/232435
  ۲ روز پیش - دانلود خلاصه بازی دربی 83 | جمعه 26 شهریور 95 | گلها و نتیجه | جدید 95 ... kaber.ir/?p=81448Translate ... دانلود خلاصه بازی استقلال پرسپولیس | جمعه 26 شهریور 95 | دربی 83 . .... مرور بازی استقلال و ماشین‌سازی · حواشی. ۲۲ شهریور .

  فيلم/ خلاصه و گلهاي دربي 83؛ پرسپوليس 0 - 0 استقلال

  javuni.ir/news/226665
  ۳ روز پیش - نتيجه بازي استقلال پرسپوليس 26 شهريور 95 | دربي 83 | خلاصه و گلها ... حواشي گل هاي دربي 83، نتيجه بازي استقلال و پرسپوليس در دربي 83، ...

  بازی دربی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 - دانلود ...

  newdownloadjadid.ir › جدید 95
  ۱ روز پیش - Sep 16, 2016 – نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 ... اس ام اس جدید دربی 83 استقلال وپرسپولیس ۲۶ شهریور 95 – بلاگ زوناشاپ .... دربی استقلال و پرسپولیس حواشی دربی پایتخت نتیجه دربی 83 استقلال و ...

  جام نيوز - ورزشی

  www.jamnews.ir/service/sport
  ملی‌پوش پرتاب نیزه کشورمان در کلاس F۳۸ بازی های پارالمپیک ریو موفق به کسب مدال برنز شد. [6 ساعت و 46 ... رونمایی از پیراهن استقلال و پرسپولیس برای دربی 83 +عکس ..... جمعه 1395/06/26 ساعت: 18:45 ... عکس/ حواشی دیدار استقلال و ماشین سازی.

  پخش زنده و آنلاین دربی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95

  filmnews20.rozblog.com/.../پخش-زنده-و-آنلاین-دربی-پرسپولیس-و-استقلال-26-شه...
  ۲ روز پیش - نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ (نتیجه دربی ۸۳). ... پخش آنلاین بازی دربی 83 پرسپولیس استقلال - ایندکس وار ..... طاهری با استعفایش نزدیک دربی به تیم حاشیه وارد کرد/کاش زمان عقد · حواشی لیگ برتر .

  زمان بازی دربی تهران | استقلال پرسپولیس | 26 شهریور

  filmnews20.rozblog.com/.../زمان-بازی-دربی-تهران--استقلال-پرسپولیس---26-شهری...
  ۲ روز پیش - ساعت بازی استقلال پرسپولیس | جمعه 26 شهریور 95 | زمان . .... 26. برنامه بازی های استقلال پیش از دربی 83 / برنامهبازیهای پرسپولیس پیش از دربی 83 . ..... نتیجه دربی 82 | دانلود خلاصه حواشی گلهای بازی | استقلال پرسپولیس .

  ساعت بازی استقلال و پرسپولیس شهریور 95 - وب ایرونی

  www.webiruni.ir/news/77720
  ۳ روز پیش - دانلود خلاصه بازی دربی 83 | جمعه 26 شهریور 95 | گلها و نتیجه ... kaber.ir/?p= ... 26 شهریور 95 ... خريد بلیط دربی 83 | خريد بلیط بازی استقلال و پرسپولیس . ..... شهریور. از جنجال بازی تراکتور و پرسپولیس تا حواشی عجیب کبدی.

  نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس 26 شهریور 95 + فیلم

  fantea.rozblog.com/post/.../نتیجه-بازی-استقلال-و-پرسپولیس-26-شهریور-95--فی...
  ۲ روز پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها ... 95/6/26,نتیجه بازی دربی 83، نتیجهدربی 83، خلاصه حواشی گل های دربی ...

  دانلود خلاصه بازی استقلال پرسپولیس | جمعه 26 شهریور 95 | ...

  kaber.ir/?p=81449
  ۵ روز پیش - برچسب ها:نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 , دانلود گلها و خلاصه ... عکس دربی 83 , حاشیه های بازی استقلال پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 ..... نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس 27 فروردین 95 | گلها و خلاصه و حواشی …

  دانلود خلاصه بازي دربي 83 | جمعه 26 شهريور 95 | گلها و نتيجه

  javuni.ir/news/226659
  ۳ روز پیش - نتيجه بازي استقلال پرسپوليس 26 شهريور 95 | دربي 83 | خلاصه و گلها ... حواشي گل هاي دربي 83، نتيجه بازي استقلال و پرسپوليس در دربي 83، ...

  پخش زنده بازی استقلال و پرسپولیس ۲۶ شهریور ۹۵ - جوونی | ...

  javuni.ir/news/224343
  ۴ روز پیش - دانلود خلاصه بازی دربی 83 | جمعه 26 شهریور 95 | گلها و نتیجه ... kaber.ir/?p= ... دربی 82. ….. دانلود گلهایبازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (دربی 83). .... آنالیز دین‌محمدی از بازی استقلال و ماشین‌سازی · حواشی .....جمعه، ۲۶ ...

  پخش زنده بازی استقلال و پرسپولیس ۲۶ شهریور ۹۵ - ...

  indexi.rozblog.com/post/87/پخش-زنده-بازی-استقلال-و-پرسپولیس--شهریور-.html
  ۴ روز پیش - دانلود خلاصه بازی دربی 83 | جمعه 26 شهریور 95 | گلها و نتیجه ... kaber.ir/?p= ... دربی 82. ….. دانلود گلهایبازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (دربی 83). .... آنالیز دین‌محمدی از بازی استقلال و ماشین‌سازی · حواشی .....جمعه، ۲۶ ...

  زمان بازی دربی استقلال و پرسپولیس شهریور 95 - دهکده آفتاب

  dehkadeaftab.ir/زمان-بازی-دربی-استقلال-و-پرسپولیس-شهریور-95.html
  ۳ روز پیش - دانلود خلاصه بازی دربی 83 | جمعه 26 شهریور 95 | گلها و نتیجه ... kaber.ir/?p=81448 ... در سال ۹۵+ساعت ... زمان بازی استقلال و پرسپولیس 95/6/26 - ایندکس وار ..... شهریور. از جنجال بازی تراکتور و پرسپولیس تا حواشی عجیب کبدی.

  هرلحظه، آخرین اخبار از ترکیب پرسپولیس برای دربی83 - ...

  news96.parsiblog.com/.../%25E5%25D1%25E1%25CD%25D9%25E5%25A1+%25C...
  نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها,نتیجه بازی ... حواشی گل های دربی 83، نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس در دربی 83، بازی ...

  پخش آنلاین بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95

  javuni.ir/news/225076
  ۳ روز پیش - ... جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ ... پخش آنلاین بازی دربی 83 پرسپولیس استقلال - ایندکس وار ... دانلود گلهای بازی استقلال وپرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (دربی 83). .... مرور بازی جنجالی تراکتورسازی و پرسپولیس · حواشی ..... جمعه، ۲۶ ...

  پخش انلاین بازی استقلال و پرسپولیس | 26 شهریور 95 | ...

  fantea.rozblog.com/.../پخش-انلاین-بازی-استقلال-و-پرسپولیس--26-شهریور-95--ن...
  ۲ روز پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها ... حواشی گل های دربی 83، نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس در دربی 83، ...

  خرید بلیط بازی دربی استقلال و پرسپولیس شهریور 95 - ...

  ghati-pati.ir › جدید 95
  ۳ روز پیش - سایت خرید بلیط دربی پرسپولیس و استقلال جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ + قیمت … .... جمعه 26 شهریور 95 …. تهران 26 شهریور ,قیمت بلیط دربی 83 ,بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95. ..... اخبار و حواشی بازی دربی جمعه 26 شهریور 95.

  پخش مستقیم بازی پرسپولیس و استقلال دربی 83

  www.tafrihicenter.ir/Forum/Post/472
  ۸ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها , نتیجه ... ایرانی دوربین مستقیم پخش زندهحواشی بازی دربی پرسپولیس .

  ساعت بازی دربی استقلال و پرسپولیس شهریور 95 - دهکده ...

  dehkadeaftab.ir/ساعت-بازی-دربی-استقلال-و-پرسپولیس-شهریور-95.html
  ۳ روز پیش - ساعت بازی استقلال پرسپولیس | جمعه 26 شهریور 95 | زمان و تاریخ ... پیش از دربی 83 که بر طبق قرعه کشی در تاریخ 26 شهریور 1395 خواهد بود استقلال . .... دوربین خبرساز - حواشی بازی استقلال - ماشین سازی ۹ ساعت پیش .

  پخش آنلاین بازی پرسپولیس و استقلال 26 شهریور 95 - دهکده ...

  dehkadeaftab.ir/پخش-آنلاین-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-26-شهریور-95.html
  ۶ روز پیش - پخش آنلاین بازی دربی 83 پرسپولیس استقلال - ایندکس وار ... مستقیم تاریخ ارسال ... دانلود گلهای بازی استقلال وپرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (دربی 83). .... مرور بازی جنجالی تراکتورسازی و پرسپولیس · حواشی ..... جمعه، ۲۶ ...

  لیست مطالب ترکیب - باشگاه پرسپولیس

  fc-perspolis.com/Tag/ترکیب
  بازي بعد. image. پرسپولیس - استقلالجمعه 26 شهریور 1395 ساعت 17:00 ... برای دفاع به زمین بیاید بازنده است · جعفری: هواداران اطمینان داشته باشند که فغانی بهترین قضاوتش را در دربی انجام می‌دهد ... دربی 83/اردوی سرخپوشان 25 شهریور 95 / ویدئو ...

  خلاصه دربی تاریخی ۷۴: پرسپولیس ۳-۲ استقلال - وبسایت ...

  90tv.ir/video/36555/خلاصه-دربی-تاریخی-74-پرسپولیس-3-2-استقلال
  خلاصه دربی تاریخی 74: پرسپولیس 3-2 استقلال. ... شهریور.۱۳۹۵ ... و آیا دقت کردین کہ ۳ گل در ۱۰ دقیقہ یا ۶ تا گل در یکبازی جزو ذات فوتبالہ و بارھا واسہ ھمین ...

  فیلم/ خلاصه و گلهای دربی 83؛ پرسپولیس 0 - 0 استقلال - ...

  news96.parsiblog.com/.../فيلم%2F+خلاصه+و+گلهاي+دربي+83؛+پرسپوليس+0+-+0...
  ۵ روز پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها ... حواشی گل های دربی 83، نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس در دربی 83، ...

  هرلحظه، آخرین اخبار از ترکیب پرسپولیس برای دربی83 - ...

  news96.parsiblog.com/.../هرلحظه،+آخرين+اخبار+از+ترکيب+پرسپوليس+براي+دربي...
  نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها,نتیجه بازی ... حواشی گل های دربی 83، نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس در دربی 83، بازی ...

  ارتش سرخ - سایت هواداران باشگاه پرسپولیس

  www.arteshesorkh.com/
  گزارشگر دیدار پرسپولیس و استقلال مشخص شد. ... ساعت : 12:52 :: تاریخ : جمعه, 26 شهریور 1395 :: مشاهده خبر ... مهدی طارمی که امروز امید اول گلزنی پرسپولیس در دربی 83 محسوب می شود، چندی پیش برای همدردی با یک کودک هوادار به همراه چند بازیکن دیگر موهای خود را تراشید. ... حواشی پیش از بازی: ۸ هزار تماشاگر در ورزشگاه + تصاویر.
  شما از این صفحه چندین بار بازدید کرده‌اید. آخرین بازدید: 7/27/16

  برنامه کامل لیگ برتر 95-96 | فصل شانزدهم | زمان دربی 95-96 ...

  news96.parsiblog.com/.../برنامه+کامل+ليگ+برتر+95-96+%7C+فصل+شانزدهم+%7...
  ۵ روز پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها ... 95/6/26,نتیجه بازی دربی 83، نتیجهدربی 83، خلاصه حواشی گل های دربی ...

  پخش انلاین بازی استقلال و پرسپولیس | 26 شهریور 95 | ...

  news96.parsiblog.com/.../پخش+انلاين+بازي+استقلال+و+پرسپوليس+%7C+26+شهر...
  ۴ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها ... حواشی گل های دربی 83، نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس در دربی 83، ...

  نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال 27 فروردین 95 + گلها و ...

  nemonesoal.blog.ir/.../نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-27-فروردین-95-گلها-و-خ...
  ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ساعت بازی استقلال و پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | زنده. ۹۵/۰۶/۲۵ ... دانلود حواشی بازی دربی 82 پرسپولیس و استقلال 27 فروردین 95.

  مصدومیت شدید در دربی 83 امروز 26 شهریور 95 | عکس فیلم

  www.parvanefun.ir/مصدومیت-شدید-در-دربی-83-امروز-26-شهریور-95--عکس-فیلم.ht...
  ۲ ساعت پیش - ۲ روز پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 ... جمعه 26 شهریور 95,حواشی بازی امروزاستقلال و پرسپولیس دربی 83,.

  خلاصه بازی پرسپولیس استقلال دربی 83 شهریور 95 - دانلود ...

  newdownloadjadid.ir › جدید 95
  ۶ ساعت پیش - ساعت بازی دربی 83 | استقلال و پرسپولیس | 26 شهریور 95 :: نمونه سوال ..... شعار هواداران پرسپولیس در دربی 83 شهریور 95 خلاصه حواشی دربی …

  دانلود دربی 83 / 26 شهریور 95

  www.golestan24.com/بخش-دسته-بندی-نشده-1/32502-دانلود-دربی-شهریور
  ۱۵ ساعت پیش - دربی ۸۳ استقلال و پرسپولیس پخش زنده بازی استقلال و پرسپولیس و پخش آنلاین دربی ۸۳ پرسپولیس و استقلال روز جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ که این ...

  پخش زنده بازی استقلال و پرسپولیس ۲۶ شهریور ۹۵ - ...

  indexi.rozblog.com/tag/زنده-بازی-استقلال
  ۲ ساعت پیش – برچسب ها:ساعت بازی استقلال پرسپولیس ۲۶ شهریور ۹۵,ساعت شروع دربی ۸۳ … پخش زنده بازی ... دانلود گلهایبازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (دربی 83). .... آنالیز دین‌محمدی از بازی استقلال و ماشین‌سازی · حواشی .....جمعه، ...

  پخش انلاین بازی استقلال و پرسپولیس | 26 شهریور 95 ... - ...

  www.webiruni.ir/news/79187
  ۲ روز پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها ... حواشی گل های دربی 83، نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس در دربی 83، ...

  خلاصه بازی دربی 83 جمعه 26 شهریور 95 - جدید 95

  jadid95.ir › جدید 95
  ۱ روز پیش - 4 days ago – ،ساعت بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95,ساعت شروع دربی 83 … خلاصه بازی پرسپولیس– تراکتورسازی 20 شهریور 95 ...

  زمان بازی استقلال و پرسپولیس 95/6/26 - ایندکس وار

  indexwar.ir/زمان-بازی-استقلال-و-پرسپولیس-95626-2/
  ۱ روز پیش - زمان و تاریخ بازی دربی استقلال پرسپولیس در لیگ ۹۶-۹۵+ساعت پخش مستقیم … استقلال .... www.khabaronline.ir/tags/83/باشگاه-استقلال. ذخیره شده ... حواشی بازی استقلال و پرسپولیس جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ (دربی۸۳) زمان بازی …

  دانلود فیلم کامل دربی استقلال پیروزی جمعه 26 شهریور 95 - ...

  newdownload96.ir › دسته‌بندی نشده
  ۱ روز پیش - دانلود خلاصه بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (دربی 83). ... گلهای دربی 82 جمعه بیست و هفتم فروردین 1395,حواشی بازی استقلال …

  حاشیه های بازی دربی 83 پرسپولیس و استقلال - جوونی | ...

  javuni.ir/news/233189
  ۲ روز پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها,نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال جمعه 26 شهریور 95,خلاصه بازی ...

  وقت بازی دربی درسال 95 - سایت تفریحی سنتر

  www.tafrihicenter.ir/tag/وقت-بازی-دربی-درسال-95
  ۲۹ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دانلود حواشی بازی استقلال و پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95 (دربی 83). زمان بازی رفت استقلال پرسپولیسسال 95 , زمان رفت استقلال پرسپولیس ...

  ساعت بازی دربی استقلال و پرسپولیس امروز 26 شهریور - ...

  www.postnama.ir/.../ساعت-بازی-دربی-استقلال-و-پرسپولیس-امروز-26-شهریور.html
  ۳ ساعت پیش - ساعت بازی پرسپولیس و استقلال ( دربی 83 ) | 26 شهریور 95 . ... استقلال و ... جمعه 26 شهریور 95,حواشی بازی امروز استقلال و پرسپولیس دربی 83,.

  نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس 26 شهریور 95 + فیلم - ...

  news96.parsiblog.com/.../نتيجه+بازي+استقلال+و+پرسپوليس+26+شهريور+95+%2...
  ۱۳ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها ... 95/6/26,نتیجه بازی دربی 83، نتیجهدربی 83، خلاصه حواشی گل های دربی ...

  پخش انلاین بازی استقلال و پرسپولیس | 26 شهریور 95 | ...

  news96.parsiblog.com/.../پخش+انلاين+بازي+استقلال+و+پرسپوليس+%7C+26+شهر...
  ۴ ساعت پیش - نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 | دربی 83 | خلاصه و گلها ... حواشی گل های دربی 83، نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس در دربی 83، ...

  دانلود فیلم دعوا در دربی استقلال پرسپولیس جمعه 26 شهریور 95

  www.parvanefun.ir/.../دانلود-فیلم-دعوا-در-دربی-استقلال-پرسپولیس-جمعه-26-شهر...
  ها:نتیجه بازی دربی 83 , نتیجه بازی استقلال پرسپولیس 26 شهریور 95 , دانلود . ... پیش - دانلود حواشی بازی استقلال و پرسپولیس جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ (دربی ۸۳).

  پرسپولیس تهران :: ورزش 3

  www.varzesh3.com/team/پرسپولیس
  اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم پرسپولیس. ... 1395/06/26پرسپولیساستقلال. لیگ برتر جام خلیج فارس. 1395/06/31. سپاهان. پرسپولیس.

  ساعت بازی دربی 83 | استقلال و پرسپولیس

  fantea.rozblog.com/post/738/ساعت-بازی-دربی-83--استقلال-و-پرسپولیس/
  ۲۲ ساعت پیش - زمان برگزاری دربی 83 پرسپولیس و استقلالجمعه 26 شهریور 95 1395/06/26. ساعت بازی ... ساعت بازی پرسپولیس و استقلال ( دربی 83 ) | 26 شهریور 95 | نتیجه و ...... خلاصه و حواشی بازی پارس‌جنوبی 1-1 سپیدرود. صعود دو پله ای ...
  نظرات
 • در قمست نظرات مشکلات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در جریان بگزارید.

 • نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی