close
تبلیغات در اینترنت
ماجرای فیش حقوقی ۲۳۴ ميليوني

اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد

جمعه 19 آذر 1395
ماجرای فیش حقوقی ۲۳۴ ميليوني ماجرای فیش حقوقی ۲۳۴ ميليوني ماجرای فیش حقوقی ۲۳۴ ميليوني
جای تبلیغات شما
تلگرام هواداران باشگاه پرواز
ماجرای فیش حقوقی ۲۳۴ ميليوني
 • تعداد بازدید : 39

 • ماجرای فیش حقوقی ۲۳۴ ميليوني

  ماجرای فیش حقوقی ۲۳۴ ميليوني

  ماجرای فیش حقوقی ۲۳۴ ميليوني

  ساعت 24- رئیس دیوان محاسبات که بازوی نظارتی مجلس است درباره پرداخت حقوقهای چند صد میلیونی روی آنتن زنده شبکه 2 به مردم توضیح داد.

  انتشار تصویر فیش حقوقی 234 میلیونی در تلگرام و شبکه های اجتماعی باعث شد تا در گفتگوی ویژه خبری دیشب، بحث این مسئله داغ شود.


  این مسئله عنوان شد که چرا این فیشها در حال "رو شدن" است و چطور ممکن است کسی در یک ماه این همه حقوق بگیرد. دستور ویژه رئیس مجلس برای پیگیری این فیشهای نجومی باعث شد تا دیشب علی اصغر ملک محمدی کارشناس نظام پرداخت حقوق، به صورت حضوری در استودیوی گفتگوی ویژه از شبکه 2 حضور داشته باشد و امین حسین رحیمی رئیس دیوان محاسبات و محمدرضاپورابراهیمی نماینده مجلس نیز به صورت تلفنی در بحث داغ فیشهای حقوقی 234 میلیونی اظهار نظر کنند.

  در ادامه مشروح این برنامه خبری را می خوانید:

  در کدام بستر قانونی ممکن است چنین حقوقی پرداخت شود؟

  ملک محمدی: طبق قانون چنین حقوقی به هیچ وجه نمی توان گرفت. هیچ قانونی نمی گوید بلکه قوانین خلاف این را می گوید. دو دسته تابعین قانونی داریم. یک دسته مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری هستند که اکثر کارکنان و مدیران دولتی و هیات مدیره های شرکتهای دولتی هستند و گروه دوم نیز مستثنی شده از این قانون در قوانین دیگری هستند. مانند اعضای هیات علمی، قضات، دیوان محاسبات، کادر سیاسی وزارت خارجه و... که اینها مطابق آیین نامه یا مقررات اداری خود حقوق می گیرند ولی قانون مدیریت برای عدالت محوری و رفع تبعیض ماده فراگیر 76 و تبصره آن را مقرر کرده که در این ماده آمده کارکنان مشمول این قانون (مدیریت خدمات کشوری) و سایر حقوق بگیران دستگاه های اجرایی یعنی همه دستگاه ها، موسسات دولتی و نهادهای دیگر عمومی را دربر می گیرد. لذا هیچکس نمی تواند خارج از سقف بپردازند.

  حداکثر حقوق در این کشور چقدر است؟

  ملک محمدی: برابر با حداکثر سقف است. حداکثر را در قانون مدیریت خدمات کشوری بسته به حداقل حقوق بسته است. حداقل را دولت محترم آورده 900 هزار تومان. یعنی 7 برابر آن، می شود 6 میلیون و 300 هزار تومان. این حقوق و مزایا و فوق العاده مستمر است. اما مزایای غیرمستمر هم داریم. در قانون خدمات کشوری مزایای غیرمستمر برای مشمولان این قانون از جمله بانکها و بیمه ها، یعنی هیچ آیتمی را نمی توانند به عنوان حقوق بدهند الا اینکه در فصل 10 احصا شده باشد. مزایای غیر مستمر در قانون احصا شده.

  مزایای غیر مستمر که ممکن است در یک فیش حقوقی پرداخت شود، چه مسایلی است؟
  ملک محمدی: فرض کنید بانکها و بیمه های دولتی را که این روزها بر سر زبانهاست، چون مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری هستند، مزایای غیرمستمرشان احصا شده، ماموریتهای داخلی و خارجی، فوق العاده اضافه کار ساعتی، حق الجلسه که حداکثر 50 درصد حقوق ثابت است. هر آنچه کارمند بگیرد هیچ وقت با جمع 6 میلیون و 300 تومان هرگز از 10 میلیون تومان تجاوز نمی کند.

   
  شنیده شده فیشهای حقوق، در کشورهای توسعه یافته محرمانه نیست و در سایتها، حقوق مدیران آمده است. در ایران گویا این فیشها محرمانه است؟

  ملک محمدی: در کشورهای پیشرفته نظام اداری هیچ چیز محرمانه ای از مردم ندارد. حتی در دستگاه متولی، در پنل، همه چیز موجود است و اگر کسی مطالبه کند همه چیز را در اختیارش می گذارد. اینکه چیزی مخفی شود، فساد آور است.


  امین حسین رحیمی رئیس دیوان محاسبات به صورت تلفنی در برنامه حاضر شد.

  رئیس مجلس دستور پیگیری ویژه درباره حقوق 234 میلیونی داده اند؟

  رحیمی: بله، آقای دکتر لاریجانی دستور بررسی دقیق از فیشهای اخیر را داده اند. ما کلا در رسیدگی های خود، همین حقوق و مزایا را بررسی می کنیم. ما راهکارهایی را داریم. با توجه به طرح این فیشها، دستور جدی برای بررسی داده اند. وضعیت فیشی که اخیرا شما بحث کردید، تازه خیلی مسایل دیگر در دادسرای دیوان مطرح است ولی رسیدگی شده و اعلام نشده. آقای ملک محمدی گفتند 7 برابر حداقل حقوق نمی تواند کسی حقوق بگیرد. متاسفانه اینها فوق العاده های غیر مستمر که مهمترینش پاداش در بانکها و شرکتهاست، رقم بسیار قابل توجهی را اضافه می کند. کارانه، بهره وری، رفاهی و مانند آن اضافه می شود. اینها در بودجه سقف دارد، هر دستگاهی نمی تواند بیش از سقفش پرداخت کند، ولی برای فرد سقف ندارد. ایراد اساسی این است که تخلف در این فیشها اتفاق افتاده. برخی از این مبالغ قانونی است و بقیه تخلف.

  چقدر قانونی است؟

  رحیمی: اینها روزنه هایی است که از آنها استفاده می شود. برای پاداشی که هیات مدیره با تصویب مجمع می پردازد، بر اساس سود است.

  برخی از این شرکتها زیان ده هستند ولی پاداش می دهند؟

  رحیمی: ممکن است صورتهای ظاهری شان زیان ده نباشد. ایراد اصلی از قانون است که روزنه فرار را برای این پرداختها ایجاد می کند. در قانون خدمات کشوری بسیاری قانونها مستثنی شده. در بسیاری از قوانین، سازمانها مستثنی شده اند.

  ولی آقای ملک محمدی می گویند یکی از مواد قانون مدیریت خدمات کشوری، این پرداختها را در همه جا محدود کرده؟

  رحیمی: فوق العاده های غیرمستمر را شامل نمی شود. غیر مستمرها سقف ندارد. این گرفتاری برای ما ایجاد کرده. فوق العاده های مستمر مشخص است. حداقل حقوق در سال 95 منظور این است که کارمندی از حداقل کمتر نگیرد ولی دستگاه های مشمول قانون نظام هماهنگ، هستند کسی ممکن است 4-5 میلیون تومان حقوق بگیرد ولی فوق العاده ها شامل او نمی شود. باید قانون اصلاح شود و به جای حداقل و حداکثر حقوق بگذاریم حداقل و حداکثر دریافتی. اسمش هم هر چه باشد باید دریافتی را محدود کرد.

  آیا قانون ایراد دارد؟

  ملک محمدی: با آقای رحیمی اختلاف نظر دارم. بانکها و بیمه ها مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری هستند. اینها بحث مستوفای حقوقی دارد که اگر کسی بگوید نیستند، من تاکید دارم هستند. در فصل 10 قانون خدمات کشوری در ماده 78 گفته هیچ چیزی را نمی توان خارج از مبانی این قانون پرداخت کرد. مبانی، حقوق ثابت، فوق العاده مستمر و مزایا و فوق العاده غیرمستمر است. مزایای غیر مستمر در این ماده احصا شده. در ماده 68 درباره حق ماموریت، فوق العاده اضافه کاری و همه چیز احصا شده. اگر چیزی را نگفته، کسی حق پرداخت ندارد. فقط آنچه را می توان پرداخت که در این قانون وجود دارد. فقط چون پاداش مطرح شد، من ماده 20 را می خوانم که نوشته دستگاه های اجرایی مکلفند به منظور ایجاد انگیزه و ... پاداش را بر اساس آیین نامه ای که به تصویب هیات وزیران می رسد، پاداش بدهند. یعنی اگر بیش از این بپردازند، خلاف است.

  نظر شما چیست؟

  رحیمی: از سال 88 تاکنون دولت این مصوبه را برای بانکها و بیمه ها نگذرانده. اخیرا پیگیر شدند ولی باید مقدمات آن فراهم می شد. در قانون مدیریت کشوری بانکها و بیمه ها شامل می شوند ولی شرایطش تاکنون فراهم نشده. یعنی نیاز به مصوبه دولت دارد که از سال 88 این مصوبه تصویب نشده. بانکها مطابق مقررات خود عمل می کنند. این که چرا تصویب نشده، دولت باید پاسخ دهند.

  محمدرضاپورابراهیمی نماینده مجلس به صورت تلفنی وارد بحث شد.

  نظر شما درباره این فیشهای حقوقی نجومی چیست؟ قانون اشکال دارد یا دور زده می شود؟

  پورابراهیمی: بخشی از ظرفیتهای قانونی برای پرداخت استفاده می شود. عدم تعیین دستورالعمل های بانکها و بیمه ها از سوی دولت این خلا را ایجاد کرده. ضمن اینکه مجموعه غیر از حقوق و مزایای مستمر و غیرمستمر در قالبی خارج از این مسایل پرداخت می شود. مثلا پاداش هیات مدیره ها را داریم. این که افراد مجموعه دریافتی شان بر اساس حقوق و مزایای خود، مشمول پرداختهای قانونی است یا چند جا هستند و حقوق و پاداش می گیرند و این روال شده، قانونی است یا نه. در مجلس قانونی تصویب شد که موضوع پرداخت احکام قانون تجارت و عدم حضور یک فرد در دو هیات مدیره بود که امیدواریم این محدودیتها کمک کند.

  بر اساس قانون تجارت چند درصد سود می تواند به عنوان پاداش داده شود؟

  پورابراهیمی: همه تا سقف قبلا پرداخت می کردند. در تغییرات اخیر، محدودیتهایی در پرداخت صورت گرفته. قانون تجارت به همه شرکتها تسری پیدا می کند ولی مشکل ما با نهادها و شرکتهای دولتی و عمومی است. اما در بخش خصوصی این مسایل را داریم.

  شما موافقید که قانون حداقل و حداکثر دریافتی ها حاکم شود؟

  پورابراهیمی: قاعدتا وقتی دریافتی ها مبنا قرار گیرد خیلی از مشکلات و دغدغه هایی که در بین مردم و بیکاران ایجاد کرده و گسست فرهنگی و نارضایتی عمومی ایجاد می کند، کمتر می شود و این پیشنهاد منطقی تر است.

  کف و سقف دریافتها محمل قانونی دارد؟

  ملک محمدی: قانون شاید ضعف هایی داشته باشد ولی نقاط قوت زیادی دارد. در قانون دیگری مصوب 1393 در ماده 84 آمده ناخالص حقوق و مزایای دریافتی مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکتهای دولتی و غیردولتی که به وابسته به نهادهای عمومی هستند، باید از 10 برابر حقوق مصوب شورای عالی کار بیشتر نباشد. اینجا دریافتی را گفته. چرا ذی حسابی ها کنترل نمی کنند؟ باز ماده 60همین قانون آمده. درباره پاداش هم آمده ضمنا پاداش پایان سال اعضای هیات مدیره شرکتهای فوق صرفا به اشخاص حقوقی و غیر موظف قابل پرداخت بوده و برای اعضای موظف هم نباید بیش از 2 برابر حقوق شورای عالی کار دریافت کنند. من موافقم تکمله صریحتری بزنند و بگویند مبنای دریافتی نباید از سقف تجاوز کند. باید واضح بگویند سایر مزایای غیر مستمر و ... نباید از یک برابر یا 50 درصد حقوق و مزایای مستمر تجاوز کند.

  نظر شما درباره عدم اجرای قانون درباره حقوق های اخیر چیست؟

  رحیمی: این مربوط به شرکتهاست و برای بیمه ها و بانکها نیست. بعد هم می گویند این شرکتها دولتی نیست وابسته به نهادهای عمومی است. ولی بیمه ها و بانکها نیستند. باید دو کار انجام شود. ما هم پیگیریم و با دستور امروز رئیس مجلس، قبلا دولت نیز ورود پیدا کرده بود. در ضوابط اجرای بودجه نیز مقرراتی آمده. اولا با تخلفات باید شدیدا برخورد شود و ما هم تاکنون برخورد کردیم. دستور ویژه هم داریم. از قبل هم توجه داشتیم ولی برخوردها را علنی نمی کردیم. ولی برای پیشگیری از آینده باید دو کار اتفاق بیفتد. اولا قانون مدیریت خدمات کشوری، چند سال است مدت آزمایشی آن تمام شده. دولت باید سریعا لایحه اش را آماده کند و نظام عادلانه حقوق و دستمزد کارکنان را مشخص کند. این همه نباید استثنا بخورد؟ باید همه مشمول یک قانون شوند منتهی با ملاکهای خود. این زمانبر است. ولی کار فوری و فوتی که باید انجام شود و با دستور رئیس محترم مجلس این است که قانونی داشته باشیم که حداکثر دریافتی یک کارمند دولت از پایین ترین پست تا وزیر تا شهرداری، تا نیروهای مسلح بیشتر از این نباشد. فرضا بگوییم دو برابر حکم نباشد. این فیشهای مطرح شده، خارج از حکم است. حکم حقوقی کسی آنچنان بالا نیست که مشکل ایجاد کند. کسی که 27 میلیون تومان در فیش می گرفت، حکمش 7 میلیون بود. ولی 27 میلیون دریافتی داشت. 7-8 میلیون غیرقانونی اضافه کرده بود. باید حداکثر دریافتی را جلوگیری کنیم.

  نظر شما چیست؟

  ملک محمدی: بنده شخصا آمادگی دارم بدون چشمداشتی کمیته تخصصی ایجاد کنیم تا این مسایل را کالبدشکافی حقوقی کنیم و آنهایی که تخلف است جدا شود و آنهایی که مشکلات قانونی است جدا شود. چند روز پیش دولت تصویب کرد که در تاریخ 13 خرداد ابلاغ شده، می گوید حداقل حقوق و مزایای شاغلان 900 هزار تومان و حداکثر آن نیز 7 برابر حداقل است. بعد سایر حقوق بگیران را هم لحاظ کرده. این تصویب نامه همه را می گوید. از دکتر نوبخت بپرسید نظارت کنید همه این را اجرا می کنید؟ هرگز اجرا نشده. از دولت توقع نداریم تصویب نامه را که سال 92 تصویب کرده که حداقل و حداکثر را مشخص کرده، تبصره زده اند و عده زیادی را مستثنی کرده اند. قبح قانون اینطور می ریزد و به تصور من کاملا غیرقانونی است.

  اجرای این قوانین نیازمند نظارت مجلس است. از جمله اراده جهت تصویب قانون مدیریت خدمات کشوری را چقدر در مجلس دهم خواهیم داشت؟

  پورابراهیمی:یکی از موارد مهم مجلس، دائمی کردن قوانین آزمایشی است. بارها دولت در موضوعات مهم، قوانین آزمایشی را تمدید می کند. در مجلس دهم روی این موضوع تاکید ویژه خواهیم داشت. درباره بحث نظارتی نیز دیوان محاسبات همواره وارد شده و با توجه به نامه اخیر رئیس مجلس نیز موضوع پیگیری می شود. برخی از نهادها نیز عمومی غیردولتی هستند مانند سازمان بازنشستگی، تامین اجتماعی و نظایر آنها. افرادی که آنجا هستند با حکم مسئولان دولتی منصوب می شوند و دریافتی هایی دارند که بعضا تفاوتهای زیادی را با بقیه کارمندانشان ایجاد کرده. هم باید حقوقهای بخش دولتی و هم عمومی غیردولتی اصلاح شود که در مجلس دهم در دستور کار قرار می گیرد.

  ملک محمدی: تبصره ماده 60 قانون الحاق تنظیم 2 دریافت و پرداخت هر وجهی را توسط دستگاه های اجرایی خارج از قانون ممنوع کرده و گفته مقامات ذیربط و ذیحسابان و مدیران مالی مسئول اجرای این حکم هستند. چرا این چکها پرداخت می شود و اسناد را امضا می کنند؟

   

  خبرآنلاین

   

   

   

  ماجرای فیش حقوقی ۲۳۴ ميليوني - ساعت24

  www.saat24.com/news/164294/ماجرای-فیش-حقوقی-۲۳۴-ميليوني
  ۷ ساعت پیش - انتشار تصویر فیش حقوقی 234 میلیونی در تلگرام و شبکه های اجتماعی باعث شد تا در گفتگوی ویژه خبری دیشب، بحث این مسئله داغ شود.

  پایگاه خبری گپ نیوز » جزئيات فيش حقوقي ۲۳۴ ميليون ...

  gapnews.ir/جزئيات-فيش-حقوقي-۲۳۴-ميليون-توماني-يک-م/
  ۱ روز پیش - جزئیات فیش حقوقی ۲۳۴ میلیون تومانی یک مدیربانکی ... “ح” در خصوص اسناد فوق و ماجرا حقوق چند صد میلیونیمدیرعامل این بانک در توضیحاتی به ...

  ماجرای فیش حقوقی ۲۳۴ ميليوني - یوتو

  yo2.ir/news/202078
  ۶ ساعت پیش - انتشار تصویر فیش حقوقی 234 میلیونی در تلگرام و شبکه های اجتماعی باعث شد تا در گفتگوی ویژه خبری دیشب، بحث این مسئله داغ شود.

  ماجرای حقوق ۲۳۴ میلیونی چیست؟ / دستور فوری بِه دو عضو ...

  www.tahapakhsh.ir/news/دستور-فوری-عضو-کابینه-ماجرای-حقوق-میلیونی.html
  ۵ ساعت پیش - ماجرای فیش حقوق 25 میلیونی چه بود؟معاون اول رئیس جمهور دستور رسیدگی بِه حقوق ۲۳۴ میلیونی یکی اَز مدیران بانکی کشور را صادرکرد.معاون اول ...

  ماجرای فیش حقوقی ۲۳۴ ميليوني - دبلیوخبر

  wwwkhabar.ir/6746433
  مشاهده متن کامل خبر در پایگاه خبری ساعت24: ماجرای فیش حقوقی ۲۳۴ ميليوني. پربیننده‌ترین‌ها: غسالی که حمیده خیرآبادی و عسل بدیعی را شسته است! انفجار نیسان در ...

  ماجرای فیش حقوقی ۲۳۴ میلیونی | ساعت 24

  lavdan.ir/l.php?u=ماجرای-فیش-حقوقی-۲۳۴-میلیونی...2LPYp9i52KogMjQ=
  ماجرای فیش حقوقی ۲۳۴ میلیونی | ساعت 24 - لاودان. ... توضیح مسئولان درباره حقوق 234میلیونی · دلایل مخالفت فیفا با نقش یوز ایرانی روی پیراهن تیم ملی.

  عکس فيش حقوقي 234 ميليوني مدير عامل بانک رفاه گارگران ...

  hezarpaa.rozblog.com/post/550
  ۱ روز پیش - همین چند وقت پیش بود که ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق میلیونی برخی . ... ۲۳۴ میلیونی تنها دریافتی اسفندماه این مدیر بانکی خدوم و زحمتکش ...

  خبرگزاری تسنیم - حقوق و مزایای چند صد میلیونی برای آقای ...

  www.tasnimnews.com/.../حقوق-و-مزایای-چند-صد-میلیونی-برای-آقای-مدیر-عامل-اسناد
  ۲ روز پیش - همین چند وقت پیش بود که ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق میلیونی برخی مدیران عالی رتبه‌ بیمه ... دغدغه معیشت مردم با حقوق ۲۳۴ میلیون تومانی؟

  دغدغه معیشت مردم با حقوق 234 میلیون تومانی؟! | پایگاه اطلاع ...

  www.rajanews.com/news/244265/دغدغه-معیشت-مردم-با-حقوق-234-میلیون-تومانی؟
  ۲ روز پیش - برخی از عناوین در فیش حقوقی این مدیرعامل بانک به شرح زیر است؛ ... البته حقوق 234 میلیونی تنها دریافتی اسفندماه این مدیر بانکی خدوم و ...

  عکس/ فیش حقوقی ۲۳۴ میلیونی مدیر عامل بانک رفاه ... - قزوین ...

  www.qazvin.info/.../عکس-فیش-حقوقی-234-میلیونی-مدیر-عامل-بانک-رفاه-کارگران...
  عکس/ فیش حقوقی ۲۳۴ میلیونی مدیر عامل بانک رفاه کارگران در دولت تدبیر وامید. بعد از ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوقی ۸۷میلیونی مدیران بیمه مرکزی /این بار ...

  افشاگری جدید رسانه‌ها/حقوق چندصد میلیونی صدقی مدیرعامل ...

  bankemardom.ir/1395/03/19/27211/
  ۲ روز پیش - + جدول · حقوق ۲۳۴ میلیونی برای مدیرعامل یکی از بانک های کشور .... همین چند وقت پیش بود که ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق میلیونی برخی مدیران ...

  دستور فوری به دو عضو کابینه/ ماجرای حقوق ۲۳۴ میلیونی ... - ...

  khabariruni.tk/.../دستور+فوری+به+دو+عضو+کابینه+ماجرای+حقوق+۲۳۴+میلیونی+چ...
  دستور فوری به دو عضو کابینه/ ماجرای حقوق ۲۳۴ میلیونی چیست؟ 1 ساعت قبل ... ماجرای فیش حقوق ۲۵ میلیونی یک مدیر دانشگاه آزاد چه بود؟ ماجرای فیش حقوق ۲۵ ...

  حقوق ۲۳۴ میلیونی یک کارمند! | پایگاه خبری منجنیق نیوز

  manjanighnews.ir › اجتماعی
  ماجرای فاش شدن پرداخت‌های نجومی در برخی از دستگاه‌های دولتی تا آنجا پیش رفت که معاون ... حساسیت‌ها روی دستمزد مدیران برخی نهادها زمانی جنجال به پا کرد که فیش حقوقی ... اجتماعیمربوط به اسفندماه سال ۹۴) نشان از دستمزد ۲۳۴ میلیون تومانی دارد که حدودا ...

  دستور فوری به دو عضو کابینه/ ماجرای حقوق ۲۳۴ میلیونی ... - ...

  macho.ir/.../دستور+فوری+به+دو+عضو+کابینه+ماجرای+حقوق+۲۳۴+میلیونی+چیست
  دستور فوری به دو عضو کابینه/ ماجرای حقوق ۲۳۴ میلیونی چیست؟، به گزارش ... ماجرای فیش حقوق ۲۵ میلیونی یک مدیر دانشگاه آزاد چه بود؟ ماجرای فیش حقوق ۲۵ میلیونی ...

  افشاگری درباره حقوق 234 میلیونی مدیرعامل بانک/ ادامه کنترل ...

  www.tabnak.ir › صفحه نخست › سياسي
  ۲ روز پیش - ماجرا از این قرار بود که خلیل آقایی معاون پارلمانی وزارت جهاد کشاورزی در جلسه ... برخی از عناوین در فیش حقوقیاین مدیرعامل بانک به شرح زیر است؛.

  حقوق 234 میلیونی در سازمان متولی امور کارگران!/ مجلس دهم ...

  www.mashreghnews.ir/.../حقوق-234-میلیونی-در-سازمان-متولی-امور-کارگران-مجلس-ده...
  ۳ روز پیش - مجلس دهم باید وام ازدواج 10 میلیونی را لغو کند/ دولت یازدهم به شورای گفتگو با بخش ... به گزارش مشرق، فیش حقوقییکی از مدیران بانک رفاه (یکی از .... ماجراي فاش شدن پرداخت‌هاي نجومي در برخي از دستگاه‌هاي دولتي تا آنجا پيش رفت ...

  دستور فوری به دو عضو کابینه/ ماجرای حقوق ۲۳۴ میلیونی ...

  irctr.ir/baz/دستور-فوری-به-دو-عضو-کابینه-ماجرای-حقوق-۲۳۴-میلیونی-چیست-141
  ۷ ساعت پیش - معاون اول رئیس جمهور دستور رسیدگی به حقوق ۲۳۴ میلیونی یکی از مدیران ... ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق میلیونی مدیران بیمه/ حقوق ماهانه 180 ...

  حقوق 234 میلیونی در سازمان متولی امور کارگران! - جوان

  javanonline.ir/fa/news/789614/حقوق-234-میلیونی-در-سازمان-متولی-امور-کارگران
  ۴ روز پیش - ماجرای فیش‌های حقوق نجومی برخی مدیران ادامه دارد ... در فيش حقوقي افشاشده، وام ضروري 400 ميليون‌توماني، وام خودرو، اضافه‌كار چهار ميليون‌توماني، ...

  الف - ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق میلیونی مدیران بیمه/ ...

  alef.ir/vdcjvvetyuqei8z.fsfu.html?351210
  ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق میلیونی برخی مدیران عالی رتبه‌ی بیمه در فضای مجازی انتشار یافته است....

  ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق میلیونی مدیران بیمه + فیلم

  www.yjc.ir › فیلم و صوت › فیلم و صوت
  ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق میلیونی برخی مدیران عالی رتبه‌ی بیمه در فضای مجازی انتشار یافته است.

  فیش حقوق 87 میلیونی مدیر بیمه مرکزی | جستجو | آرشیو ...

  www.sotiba.ir/list/فیش+حقوق+87+میلیونی+مدیر+بیمه+مرکزی.html
  همین چند وقت پیش بود که ماجرای جنجال برانگیز فيش حقوق ميليوني برخی مديران عالی رتبه‌ بيمه مرکزي در ... دستور جهانگیری برای رسیدگی به حقوق ۲۳۴ میلیونی.

  ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق میلیونی مدیران بیمه حقوق ...

  www.sotiba.ir/.../ماجرای+جنجال+برانگیز+فیش+حقوق+میلیونی+مدیران+بیمه+حقوق+...
  به دنبال انتشار خبری با عنوان « مدیریت اشرافی سد راه اقتصاد مقاومتی، دغدغه معیشت مردم با حقوق ۲۳۴ ميليون تومانی» که در تاریخ ۹۵/۳/۱۹ در روزنامه کیهان منتشر شد و ...

  آنا | سریال حقوق‌های چند ده میلیونی؛ مدیران بانکی هم وارد گود شدند

  www.ana.ir › اقتصادی › بانک ، بیمه و بورس
  ۵ ساعت پیش - پس از اینکه ماجرای حقوق‌های میلیونی برخی مدیران بیمه‌ای، استعفای رئیس کل ... فیش حقوقی مدیرعامل بانک رفاه و برخی اعضای هیات مدیره این بانک نشان ... دریافت حقوق غیرمتعارف ۲۳۴ میلیونی مدیر بانکی دستور رسیدگی صادر کرد.

  دیدبان شفافیت و عدالت

  daad.ir/
  حقوق و مزایا چند صد میلیونی برای مدیرعامل بانک دولتی همین چند وقت پیش بود ... با عنوان «مدیریت اشرافی سد راه اقتصاد مقاومتی، دغدغه معیشت مردم با حقوق ۲۳۴ میلیون […] ... همین چند وقت پیش بود که ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق میلیونی برخی ...

  دستور فوری جهانگیری به دو عضو کابینه: ماجرای حقوق ۲۳۴ ...

  sanatema.ir/.../دستور-فوری-جهانگیری-به-دو-عضو-کابینه-ماجرای-حقوق-۲۳۴-میلیون-...
  ۴ ساعت پیش - معاون اول رئیس جمهور دستور رسیدگی به حقوق ۲۳۴ میلیون تومانی یکی از مدیران بانکی کشور را صادرکرد.

  ورود جهانگیری به ماجرای حقوق میلیونی - شهرخبر

  www.shahrekhabar.com/political/1465540560432689
  ۷ ساعت پیش - معاون اول رئیس‌جمهور دستور بررسی دقیق موضوع خبر دریافت حقوق ۲۳۴ میلیونی یکی از مدیران بانکی کشور را به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی داد.

  دستور فوری به دو عضو کابینه/ ماجرای حقوق 234 میلیونی ...

  khabarfarsi.com/ext/16878681
  ۶ ساعت پیش - به گزارش خبرگزاری مهر، اسحاق جهانگیری در نامه ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص دریافت حقوقغیرمتعارف ۲۳۴ میلیونی یکی از مدیران ...

  حقوق ۲۳۴ میلیونی در سازمان متولی امور کارگران!/ مجلس دهم باید ...

  www.vareshnews.ir/detail/News/33609
  ۳ روز پیش - فیش حقوقی یکی از مدیران بانک رفاه (یکی از زیرمجموعه‌های تأمین ... از دستمزد ۲۳۴ میلیون تومانی دارد که حدودا معادل دستمزد ۳۰۰ کارگر حداقل دستمزد بگیر است. ... ماجراي فاش شدن پرداخت‌هاي نجومي در برخي از دستگاه‌هاي دولتي تا آنجا ...

  wisgoon - ویسگون - فیش حقوقی مدیرعامل بانک رفاه دولت ...

  wisgoon.com › Pin › اخبار
  به دنبال انتشار فیش های حقوقی چند میلیونی مدیران بیمه مرکزی ، محمدباقر نوبخت ... شلاق اشرافی گری بر تن نحیف کارگران دریافتی۲۳۴ میلیون تومانی شریک ...

  ورود جهانگیری به ماجرای حقوق میلیونی - نامه نیوز

  namehnews.ir/fa/news/335989
  ۷ ساعت پیش - معاون اول رئیس‌جمهور دستور بررسی دقیق موضوع خبر دریافت حقوق ۲۳۴ میلیونی یکی از مدیران بانکی کشور را به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی داد.

  جهانگیری: ماجرای حقوق ۲۳۴ میلیونی چیست؟ - اخبار فارسی

  monitor.shafaqna.com/FA/IR/4846924
  جهانگیری: ماجرای حقوق ۲۳۴ میلیونی چیست؟ ... تجارت نیوز: معاون اول رئیس جمهور دستور رسیدگی به حقوق ۲۳۴ میلیونی یکی از مدیران بانکی کشور را صادرکرد. . . . مطلب در سایت اصلی ..... گزارش معوج کیهان از فیش حقوقی آخر سال یک مدیر بانکی.

  دغدغه معیشت مردم با حقوق ۲۳۴ میلیون تومانی؟!/ مدیران فیش ...

  sahebnews.ir › اقتصادی
  ۱ روز پیش - برخی از عناوین در فیش حقوقی این مدیرعامل بانک به شرح زیر است؛ ... البته حقوق ۲۳۴ میلیونی تنها دریافتی اسفندماه این مدیر بانکی خدوم و زحمتکش ...

  حقوق ۲۳۰ میلیونی برای آقای مدیر عامل+اسناد | چی میز - دانلود ...

  chi-miz.ir/حقوق-۲۳۰-میلیونی-برای-آقای-مدیر-عاملاس.html
  ۲ روز پیش - حقوق ۲۳۰ میلیونی برای آقای مدیر عامل+اسناد ... همین چند وقت پیش بود که ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق میلیونیبرخی مدیران عالی رتبه‌ بیمه ... مدیریت اشرافی سد راه اقتصاد مقاومتی دغدغه معیشت مردم با حقوق ۲۳۴ میلیون تومانی؟

  ماجرای حقوق چند ده میلیونی مدیران بیمه - SPI News

  spinews.ir › آپارات
  ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ۲۸,۲۳۶ بازدید. ۷:۴۶ ... فیش های میلیونی مدیران بیمه مرکزی در دولت یازدهم ... بازگشت به صفحه اصلی آپارات ماجرای حقوق چند ده میلیونی مدیران بیمه.

  بعد از بیمه مرکزی نوبت به بانک دولتی رسید/ حقوق ۲۳۰ ...

  www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950319000221
  ۲ روز پیش - همین چند وقت پیش بود که ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق میلیونی برخی مدیران عالی رتبه‌ بیمه مرکزی در فضای مجازی انتشار یافت. فیش های ...

  صدخبر

  sadkhabar.ir/
  دستور فوری به دو عضو کابینه/ ماجرای حقوق ۲۳۴ میلیونی چیست؟ .... پرداختي هاي چند ده ميليوني به اين مديران بود، این بار فیش‌ حقوقی يكي از مدیران بانک‌ها منتشر شده ...

  ورود جهانگیری به ماجرای حقوق میلیونی - فان بید

  funbid.ir/search/?q=ورود+جهانگیری+به+ماجرای+حقوق+میلیونی
  به دنبال انتشار خبری مبنی بر پرداخت حقوق ۲۳۴ میلیون تومانی و دریافت‌های .... این فیش های حقوقی نشان می داد، تنها سه مدیر ارشد بیمه مرکزی 180 میلیون تومان حقوق ...

  ورود جهانگیری به ماجرای حقوق میلیونی | خبر 5

  khabar5.com/News/1012942/b
  ۶ ساعت پیش - معاون اول رئیس‌جمهور دستور بررسی دقیق موضوع خبر دریافت حقوق ۲۳۴ میلیونی یکی از مدیران بانکی کشور را به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی داد.

  دستور رسیدگی جهانگیری در خصوص خبر دریافت حقوق ...

  www.myfreeweb.ir › Home › اخبار › اقتصادی
  ۲۳ ساعت پیش - ... دغدغه معیشت مردم با حقوق ۲۳۴ میلیون تومانی» که در تاریخ ۹۵/۳/۱۹ در روزنامه کیهان منتشر شد و در ... برخی از عناوین در فیش حقوقی این مدیرعامل بانک به شرح زیر است؛- انتقالی کشیک خرداد الی ... ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق

  دستور جهانگیری برای بررسی حقوق ۲۳۴ میلیون تومانی یکی ...

  mazandmajles.ir/.../دستور-جهانگیری-برای-بررسی-حقوق-۲۳۴-میلیون-تومانی-یکی-ا...
  ۷ ساعت پیش - دستور جهانگیری برای بررسی حقوق ۲۳۴ میلیون تومانی یکی از مدیران ... حقوق های نامتعارف تخلف است/ایراد به قانون بر می گردد/برخی فیش ها اصلا رسانه ... عربستان اراده ای برای پذیرش زائران ایرانی نداشت/ماجرای دستگیری تیم حج ...

  توضیح برخی مسئولان درباره حقوق ۲۳۴ میلیونی - آکا

  www.akairan.com/havades-akhbar/tabnak/news20166101033772711.html
  ۷ ساعت پیش - به گزارش خبرآنلاین، انتشار تصویر فیش حقوقی 234 میلیونی در تلگرام و شبکه های اجتماعی باعث شد تا در گفتگوی ویژه خبری دیشب، بحث این ...

  صراط نیوز | Seratnews.ir | اقتصاد

  www.seratnews.ir/fa/economic
  ماجرای دلارهای فروخته شده دولت به قیمت آزاد ... رئیس کل بیمه مرکزی در پی افشای فیش های حقوق چند ده میلیونی صادره شده برای مدیران ارشد این مجموعه از سمت خود ...

  ورود جهانگيري به ماجراي حقوق ميليوني >> اخبار اقتصادی در ...

  ecnews.tablotala.com/eghtesadeiranonline.../ورود-جهانگيري-به-ماجراي-حقوق-ميليوني/
  ۴ ساعت پیش - ورود جهانگيري به ماجراي حقوق ميليوني - اخبار اقتصادی در رسانه ها - تابلو طلا - گروه اطلاع رسانی دکتر اشرفی - قیمت زنده طلا، ... دستور فوري به دو عضو كابينه/ ماجراي حقوق ۲۳۴ ميليوني چيست؟ ..... فیش حقوقی یک نماینده مجلس +عکس.

  افشاگری روزنامه کیهان از حقوق ۲۳۴ میلیونی یکی از مدیران - ...

  www.aparat.com/v/.../افشاگری_روزنامه_کیهان_از_حقوق_234_میلیونی_یکی_از_مدی...
  ۱ روز پیش - طاها افشاگری روزنامه کیهان از حقوق 234 میلیونی یکی از مدیران روزنامه کیهان,فیش حقوقی,فساد مالی , طاها.

  طبق قانون نمی‌‌شود حقوق ۲۳۴ میلیونی پرداخت کرد/ دریافت‌‌های ...

  pajvak.com/.../طبق-قانون-نمی-شود-حقوق-۲۳۴-میلیونی-پرداخت-کرد-دریافت-های-نام...
  ۸ ساعت پیش - حسین رحیمی در ارتباط تلفنی با برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما افزود: فیش حقوقی شخصی 27 میلیون تومان بود در حالی که حکم همان ...

  دستور فوری به دو عضو کابینه/ ماجرای حقوق ۲۳۴ میلیونی ...

  vazeh.com/.../دستور-فوری-به-دو-عضو-کابینه-ماجرای-حقوق-۲۳۴-میلیونی-چیست
  ۷ ساعت پیش - معاون اول رئیس جمهور دستور رسیدگی به حقوق ۲۳۴ میلیونی یکی از ... ۲۹ همین چند وقت پیش بود که ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق میلیونی برخی ...

  طلا لاین | حقوق و مزایای چند صد میلیونی برای آقای مدیر عامل+ ...

  talaline.ir/article/id/25830
  ۲ روز پیش - همین چند وقت پیش بود که ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق میلیونی برخی مدیران عالی رتبه‌ بیمه ... دغدغه معیشت مردم با حقوق ۲۳۴ میلیون تومانی؟

  حقوق ۵ ساله یک کارمند در فیش ماهانه جناب مدیر | گیلانیان

  guilanian.ir/حقوق-۵-ساله-یک-کارمند-در-فیش-ماهانه-جناب/
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ابتدا اکثر مخاطبان با این تصور که این فیش جعلی و با فتوشاپ است، خیلی ماجرا را جدی نگرفتند تا اینکه این ... پس مدیران بیمه مرکزی این ارقام چند ده میلیونی را با استناد به چه قانونی برای خود برداشته‌اند؟ ... رونمایی از فیش ۸۷ میلیونیبرای توجیه حقوق ۶۰ میلیونی! .... دغدغه معیشت مردم با حقوق ۲۳۴ میلیون تومانی؟

  حقوق 230 میلیون تومانی آقای مدیرعامل | پایگاه خبری صدر اخبار

  sadreakhbar.ir › اقتصاد
  ۲ روز پیش - شما اینجا هستید:خانه»اقتصاد»حقوق ۲۳۰ میلیون تومانی آقای مدیرعامل ... رقمی بالغ بر «۲۳۴ میلیون تومان» بوده است که چند مورد از عناوین پرداختی به وی عبارتند از: ... همین چند وقت پیش بود که ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق میلیونی ...

  دستور جهانگیری برای رسیدگی به حقوق ۲۳۴ میلیونی عصر ...

  khabarche.ir/خبر/4711627/دستور-جهانگیری-برای-رسیدگی-به-حقوق-۲۳۴-میلیونی
  ۲۳ ساعت پیش - به دنبال انتشار خبری مبنی بر پرداخت حقوق ۲۳۴ میلیون تومانی و دریافت‌های ... تومانی توسط برخی مدیران ارشد بیمه مرکزی همراه با فیش حقوقی آنها ...

  روزنامه های تهران؛ درگیری ها در خیابان و در مجلس - BBC Persian ...

  www.bbc.com/persian/iran/2016/06/160607_u04_tehran_press
  ۲ روز پیش - چند روز بعد دو نفر از كارگران معترض دستگير شدند، ماجرا آنقدر ادامه داشت كه .... برخی از عناوین در فیش حقوقی این مدیرعامل بانک به شرح زیر است؛ - انتقالی ... کیهان به طعنه افزوده: البته حقوق ۲۳۴ میلیونی تنها دریافتی اسفندماه این ...

  ریشه حقوق‌های میلیونی در حیات خلوت برخی آقایان/ حقوق ...

  www.koogana.ir/.../ریشه-حقوق‌های-میلیونی-در-حیات-خلوت-برخی-آقایان-حقوق-اضاف...
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ریشه حقوق‌های میلیونی در حیات خلوت برخی آقایان/ حقوق اضافی "محمد ابراهیم امین" ... بیمه که فیش حقوقی آن‌ها منتشر شده بود گفت: 200 میلیون تومان حقوق دو ماه‌ونیم کسی است ... اعزام ۲۳۴ مددجوی کنگانی به طرح "شوق زیارت" با حمایت خیرین/ با ... نمی برد · دو ماجرای تاریخی از کنگان قدیم · لباس مدارس ،مبناهای روانشناختی ...

  همراه اول باز هم پیشتاز است. - صفحه ۲۳۹ از ۳۰۵ - مخابرات در ...

  mokhaberatema.ir/?m=۱۳۹۳۰۵&paged=239
  حتی فیش حقوقی این ماه نیز ابهام از پی ابهام آفریده است. .... به پرسپولیس: قرارداد ۴۰۰ میلیونی می بندند بعد در نیاوران خانه می دهند با حواله های ۳۵۰ میلیونی ماشین!

  جزئیات ۴ دریافتی جدید در سال ۹۵

  social.entekhab.ir/fa/news/263823/جزئیات-۴-دریافتی-جدید-در-سال-۹۵
  در واقع افزایش‌های حقوقی امسال کارگران یکی از کمترین ارقام در طول سال‌های اخیر است ... به نرخ روز دلار در بازار آزاد، حداقل دستمزد ۸۱۲ هزارتومانی امسال مشمولان قانون کار معادل ۲۳۴.۴ دلار است، در حالی که ... ماجرای فیش حقوق ۲۵ میلیونی یک مدیر دانشگاه آزاد.

  اقتصادیآرشیو سایت های ایران

  tnews-eghtesad.wikifeed.ir/
  منبع : اقتصادیسیف وعده داد: اعطای وام ۱۰ میلیونی ازدواج از شهریور! ...... چندی پیش بعد از رسانه ای شدن ماجرای فیش های حقوقیبیمه مرکزی محمدابراهیم امین از ...... ایران نشان می دهد، در فروردین ماه امسال، بیش از ۲۳۴ تن فرش دستباف به ارزش بیش از ۱۱ .

  چگونه یک هواپیما در عصر تکنولوژی ناپدید می‌شود؟ - روزنامه ...

  www.donya-e-eqtesad.com/news/792243
  ... مشخص نیست بوئینگ777-200ER با ۲۳۹ مسافر تنها ساعتی پس از برخاستن از .... بانك مركزی به صیانت از اسناد ملكی · ماجرای فیش حقوقی 150 میلیونی جعلی بود؟

  اختلاف دریافتی حقوق بگیران کمتر می شود

  me-ek-ba.smartfeed1.ir/ogle/اختلاف+دریافتی+حقوق+بگیران+کمتر+می+شود
  ۲ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پس از جنجال موسوم به فیش های نجومي در ایران، معادل ریالی حقوق اوباما و کلینتون .... اعتراض مؤدی به برگ تشخیص مالیات ظرف مدت سی روز از ابلاغ به وی (ماده ۲۳۹ ق. ..... گروه سیاسی مشرق - ماجرای حقوق‌های چند ده ميلیونیمدیران دولتی که ...

  سیرو گرسنه

  sirogorosneh.blogfa.com/9112.aspx
  این مبلغ در یک ماه به ۲۳۴ هزار تومان می‌رسد که تقریبا نصف حقوق دریافتی کارگران است. ... اید ، چه کسی یا کدام کارگرحقوقمیلیونی میگیرد شاید اشاره به حقوق میلیونی خود دارید که البته ... چرا اصلاً این گزینه را از فیش حقوقی کارگران حذف نمی کنید.

  حداقل حقوق و دستمزد و مزایای سال 95 با جزئیات کامل | نوروز ...

  www.nowruz95.ir/243/حداقل-حقوق-و-دستمزد-و-مزایای-سال-95
  حقوق و مزایا 95٬حقوق وزارت کار سال 95٬حقوق وزارت کاری 95٬ دستمزد سال 95٬ دستمزد ... پیشنهاد دستمزد میلیونی برای کارگران در سال ۹۵ .... به طور میانگین ۳۴ هزار و ۹۹۸ تومان تعیین شده که در فیش حقوقی آنان اعمال خواهد شد. .... به نرخ روز دلار در بازار آزاد، حداقل دستمزد ۸۱۲ هزارتومانی امسال مشمولان قانون کار معادل ۲۳۴.۴ دلار است، در حالی که ...

  ۳۲ - مطالب علمی فرهنگی هنری خبری آموزشی - بلاگ

  vitrinou.blog.ir/?page=32
  با این حال در ادامه ماجرا تیمی از مأموران پلیس فتای استان خراسان رضوی وارد عمل شدند ... با یک تقسیم ساده مشخص می‌شود فیش حقوقی ۸۷ میلیونی جناب مدیر، معادل حقوق ۵ ...

  سیستم حقوق - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی

  mashintarafdar-ba.smartfeed.ir/tag/سیستم+حقوق/350
  ۲ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تایید فیش‌ حقوقی چند صد میلیونی پزشکان ... مه ۱۹۷۳ میلادی توسط ۲۳۹ بانک از 15 کشور اروپایی و آمریکای شمالی راه اندازی شد و هدف از آن جایگزینی ...

  بخشنامه حقوق دستمزد 1395 - بزرگترین آرشیو وبلاگ های ...

  fereshtekhanoom-ba.sirindex.ir/ogle/بخشنامه+حقوق+و+دستمزد+1395
  فیش حقوقی و میلیونی لو رفته از مدافعان حرم, فیش حقوقی میلیونی لورفته از ..... همدان ۱۳۹۵-۰۲-۲۲ ۱۱:۴۴:۴۹.۰ ۱.۸ ۳۷.۵۲۵ ۴۶.۲۳۹ ۱۷ مراغه، آذربایجان شرقی ۱۳۹۵-۰۲-۲۲ ...

  پایگاه خبری پایتخت - آخرين عناوين اقتصاد :: نسخه ...

  paytakhtpress-tejarat.wikirss.ir/
  این بخشنامه با توجه به اصلاح قانون مالیات های مستقیم، تغییر سامانه حقوق- دستمزد .... طبق این سناریو، شورای رقابت به کل از ماجرایقیمت‌گذاری خودرو کنار رفته و در ...... دومین گروه با درآمد سالانه 35 میلیونی این افراد هستند: کلیه کارکنان دولت و قوای ...... این شرکت در مقایسه با درآمد ۲۳۴ میلیون دلاری در مدت زمان مشابه سال گذشته، درآمد ...

  موسسه حقوقی و وکالت محمدجوادعلیپور وبلاگ 24 - 1

  weblog24.link/blog/law-alipour
  ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - منبع : موسسه حقوقی و وکالت محمدجوادعلیپور- 80 درصد از طلاق ها زیر سن 30 سال اتفاق می افتد ...... شاید شما هم شنیده باشید ماجرای دامادهایی که وقتی اختلافات خانوادگی ...... که راه‌های رسیدگی به اصالت سند در مواد ۲۲۳، ۲۲۴ و ۲۳۴قانون آیین دادرسی ...... یک فیش حقوقی دارند و می‌توان به گونه‌ای، به اموالی از آنها دسترسی پیدا ...

  عکس در مورد آموزش رقص - آموزش رقص در مهدکودک در تهران + ...

  www.findwebsite.ir/ndcmcfsjarnmctdqnxadnfvctdmndrctdfnj.html
  ۲۳۴ ...آموزش رقص در مهدکودک. ... آموزش رقص در مهدکودک در تهران + عکس ... قطع کامل ریزش مو و رویش مجدد موها (مورد تایید تمامی پزشکان پوست و مو) ...آموزش رقص در مهدکودک ...

  جزییات 4 دریافتی جدید دستمزد 95-نیک صالحی|ایران ان پی

  irannp.com/.../in_niksalehi.comr5.leconomicr5.larchivesr5.l250233.php_ts1_جزییات...
  ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... لیست بلند بالای نقض حقوق بشر در عربستان; » روحانی: تنها سه ماه از برجام گذشته ..... دستمزدهایمیلیونی بازیگران کشورمان از شایعه تا واقعیت!

  برچسب ها - سفر - خبردنا

  www.khabardena.ir/fa/tag/3/سفر
  کد خبر: ۲۳۹ تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۲/۱۸. معاون سیاسی، امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد : هیچ گونه کوتاهی نکردیم/ همچنان ...ماجرای فیش حقوق 25 میلیونی چه بود؟

  نرخ تورم روستایی اعلام شد | آخرین اخبار | رایاسنتر مرجع ...

  news.rayacenter.ir/news/232934/نرخ%20تورم%20روستایی%20اعلام%20شد
  ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... عدد ۲۳۴.۵ را نشان می‌دهد که نسبت به ماه قبل ۰.۷ درصد افزایش داشته است. ... وقتی مدیران ارشد بیمه هفت برابر حداقل حقوق پایه یک کارمند عادی ... واکنش طیب‌نیا به حقوق‌های چند ده میلیونی مدیران بیمه مرکزی · ماجرای پرداخت خسارت 250 میلیون دلاری انگلیسی‌ها به ایران ... اقتصاد: حاشیه های انتشار فیش حقوقی مدیران.

  رئیس فرایون - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی

  dokhtare-vahshi2013-ba.smartbloger.ir/tag/رئیس+فرایون/200
  پرداخت حقوق و مزایای معوقه کارکنان دولت در فیش خرداد ماه : محمدباقر نوبخت .... در ماجرای تصرف سفارت آمریکا بازداشت شده بودند، جیمی کارتر رئيس جمهور ایالات متحده ..... اعتراض مؤدی به برگ تشخیص مالیات ظرف مدت سی روز از ابلاغ به وی (ماده ۲۳۹ق. ... با فارس در خصوص پرداخت حقوق ده‌ها میلیونی به برخی مدیران اظهار کرد: دولت باید در ...

  [PDF]از اول آقا باال سر نمی خواستیم

  www.magiran.com/ppdf/nppdf/2387/p0238726010051.pdf
  ۳ روز پیش - ۲۰، ص ۲۳۴. امام از مهندســی ارزش ها و ... ماجــرای رسانه ای شــدن فیش هــای حقوقی. چندده میلیونی در بیمه مرکــزی و به دنبال آن. اســتعفای رئیس کل آن ...

  هر ساعت کار چقدر می ارزد؟ | کارگران بیش از 13 میلیون مشمول

  www.ghatreh.com/news/nn31267550/ساعت-کار-چقدر-ارزد
  ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - می توان گفت افزایش های حقوقی امسال کارگران یکی از کمترین ارقام در طول ... سخت حقوقی شاغلان دانست و آنها تغییرات چندانی را در فیش های حقوقی ...

  این غذا با قیمت 600 میلیون تومان می باشد عکس - فارسی فان

  far30-fun.ir/search/?q...page=360
  رپرتاژ آگهی/ تصور شما از درآمدهای چند ده ميليونی چگونه است؟ .... اين فیش های حقوقی نشان می داد، تنها سه مدیر ارشد بیمه مرکزی 180 ميليون تومان حقوق می .... هزار و ۵۰۰ نفر ورودی قلعه فلک افلاک است، ادامه داد: تا پایان روز گذشته ۲۳۴ هزار نفر در کل استان ...

  Search Results for فیش حقوقی بازنشستگان فولاد فروردین ...

  blogkhan.com/search/?q=فیش+حقوقی+بازنشستگان+فولاد+فروردین+95
  Search Results For فیش حقوقی بازنشستگان فولاد فروردین 95. فیش حقوقی ..... ماجرای اشنایی امین حیایی ونیلوفر از زبان نیلوفر · داستان ی با دختر۶ساله ...... میانگین بارش های کشور ؛ ۲۳۴ میلیمتر ...... جهان نیوز پزشکان با درآمد چند صد میلیونی.

  جوین(نقدونظر وتحلیل و.....)هاشم ملایجردی

  asrjovein.blogfa.com/8904.aspx
  نیازمندیهای فرهنگیان ، فیش حقوقی وسایر نیازمندیهاوخدمات · نمونه سوالات ، سوالات ... پوستر/ ایران 30 میلیونی، ایران مطلوب دشمن ... یک مجموعه ۲۳۹ قسمتی نمایش رادیویی تولید شد · » پرداخت ... مرگ یک نوزاد و تکرار ماجرای سرپرستی بیماران مجهول‌الهویه

  مصوبه اخیرشورای نگهبان بودجه و - خبر 90

  khabar90.ir/search/?q=مصوبه%20اخیرشورای%20نگهبان%20بودجه%20و&page=34
  ... اعمال آن در فیش حقوقی کارگران در سال 95 قطعیت دارد یا خیر، بیان کرد: بله، این موضوع قطعی شده ... قیمت اوراق تسهیلات مسکن که در بهمن ماه با اجرایی شدن وام مسکن 60 میلیونی با رشد .... میزان پول در پایان بهمن ماه سال ۹۴ نزدیک به یک تریلیون و۲۳۴ هزار میلیارد ریال با رشد ۲.۳. ... ماجرای تجاوز معلم به دانش آموز 9ساله اش درزنجان چیست.

  راننده اتریشی ده‌ها نفر را زیر گرفت | الف

  vista.ir/news/22359495
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مرگ ۲۳۹ شهروند در رودخانه های کشور · خرس‌ یک زن را خورد دیگری را دفن کرد+تصاویر · شناسایی منشاء حوادث .... ۲۱. امسال حقوق فرهنگیان اضافه می شود ...

  فروش استثنایی مجموعه فیلمهای اینگمار برگمان | جستجو در ...

  weblog24.xyz/list/فروش-استثنایی-مجموعه-فیلمهای-اینگمار-برگمان.html
  از ماجراهای زندگی عروسک های خیمه شب بازی Aus dem Leben der Marionetten ... این فیلم فروش روزانه آن در هفته دوم نسبت به هفته اول ،با افزایش ده میلیونی مواجه شده است . ... ۲۳۹- روشنایی های واریته - فدریکو فلینی آلبرتو لاتوآدا ایتالیا ۱۹۵۰ .... خرید فروش فیش حج خرید فیش حج فروش فیش حجخرید فیش حج عمره فروش فیش حج عمره ...

  بانک - احساس من

  dokhigholdey77-ba.smartfeed2.ir/tag/بانک/250
  ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - شورای نگهبان مصوبه وام ۱۰ میلیونی ازدواج را تایید کرد .... گفتند نیاز به یک سری مدارک دارند (فیش حقوقی ، کارت شناسایی ، آدرس و تلفن تماس و .

  ایران رتبه اول تلفن همراه در خاورمیانه - آفتاب

  tasna.ir/1395/03/03/ایران-رتبه-اول-تلفن-همراه-در-خاورمیانه.html
  ... در سال ۱۳۵۰ مخابرات ایران با سرمایه ۵۰۰ میلیون تومانی تاسیس شد، گفت: در سال ۱۳۸۳ شرکت ... ۱۰۰ هزار مشترکین تلفن ثابت، دو میلیون و ۲۳۴ هزار مشترک تلفن همراه دارد طبق آمار اعلام شده، .... ماجرای فیش حقوق ۲۵ میلیونی یک مدیر دانشگاه آزاد چه بود؟

  آگهی استخدام کلینیک زیبایی پوست و مو ارکیده – جديدترين ...

  tagdoni.com/ex/7jscrl58co510de.html
  کلینیک زیبایی پوست و مو ارکیده : بمدیریت دکتر تهرانی . لیفت صورت و بدن ، لیزر موهای زاید،ماساژ درمانی ، جلوگیری از ریزش مو و تقویت مو بطزیق مزوتراپی .

  رسانه ها سوژه ازدواج را نخ نما می کنند - تیتریک

  https://titre1.ir/fa/news/234/رسانه-ها-سوژه-ازدواج-را-نخ-نما-می-کنند
  ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ه‍.ش. - به گونه ای که این روزها اولا خانواده ها دیگر توجه چندانی به ماجرای ازدواج ... همچنین عسکری در ادامه خاطرنشان می کند:با وام های 5تا 10 میلیونی نمی توان ...

  اقتصادی | سایت تفریحی فان کده - Part 3

  topfun.in/post/اقتصادی/page/3/
  ماجرای جنجال برانگیز فیش حقوق میلیونی مدیران بیمه/ حقوق ماهانه ۱۸۰ میلیون تومان ..... انجمن تعاونی غیرانتفاعی است که سال ۱۹۷۳ میلادی توسط ۲۳۹ بانک از ۱۵ کشور ...

  16 بخشنامه استخدامی دولت گذشته لغو شد - میانبر

  news.shortcut.ir › اخبار اقتصادی
  ۷ - شماره ۵۶۱۴۱/۲۳۴ مورخ ۲۹/۱۰/۱۳۸۹ ۸- شماره ۶۰۱۲۳/۲۰۰ مورخ ۰۱/۱۲/۱۳۸۹ ۹ - شماره ۱۰۵۰/۹۰/۲۳۰ .... ۲. بیانیه ویژه طیب نیا برای حقوق های چند ده میلیونی مدیران بیمه مرکزی ...

  داستان به آرامی پیش می‌رفت، بدهی‌های زنجانی تسویه می‌شد/ ز ...

  hizendegi.ir/داستان-به-آرامی-پیش-می‌رفت،‌-بدهی‌ها/
  از دغدغه معیشت مردم با حقوق ۲۳۴ میلیونی تا ادامه کنترل جمعیت با نام دیگر! ... کوهپایه‌زاده در دورشته حقوق و علوم سیاسی تحصیل کرده است. .... کوهپایه زاده: رشوه دادن زنجانی برای ارائه فیش واریزی پول به بانک ایرانی از طریق یکی از معاونین بانک ...

  خطر بیخ گوش تلگرام بازها! - قیمت طلا و سکه

  roozbaha.blogsky.com/1394/09/06/post-95/
  ۶ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ناشناس ..... ابعاد پیچیده ماجرای "پسر پرحاشیه تلگرام" (۳۴ نظر). .... صفوی به مفسد فی الارض بودن پسر تلگرامی + تصویر ۲۳۴ بازدید، ۰ نظر. خطر مرگ از ... فیش حقوقی تامین اجتماعی,فیش حقوقی مستمری بگیران .... پرفروش‌ترین خودروها با وام 25 میلیونی · تلگرام یک کارمند مخصوص ایران گرفت · logo · خانه · اخبار .

  عاقبت سوئیفت به کجا کشیده شد ؟

  www.titreno.com/fa/news/568679/عاقبت-سو-یفت-به-کجا-کشیده-شد-
  ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... گزارش سامانه سوئیفت (S.W.I.F.T) یا جامعه جهانی ارتباط مالی بین بانکی یک انجمن تعاونی غیرانتفاعی است که سال ۱۹۷۳ میلادی توسط ۲۳۹ بانک از ...

  فروش اقساطی محصولات سایپا (انواع پراید و تیبا) +شرایط ...

  royalfm.ir › بازار
  ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ماجرای ازدواج و عکس جنجالی ترلان پروانه +مصاحبه و بیوگرافی. ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵. همسر علیرضا بیرانوند بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی ...

  نامه اعتراضی ۲۳۷ دانشجوی تحصیلات تکمیلی به وزیر علوم - ...

  www.teribon.ir/archives/108525/نامه-اعتراضی-۲۳۷-دانشجوی-تحصیلات-تکمی.html
  ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - روزی که شاهد ترافیک میلیونی در مقطع کار‌شناسی بودیم با ایجاد انواع و اقسام مراکز ... مجید بهستانی، دکترا، روابط بین‌الملل، دانشکده‌ حقوق و علوم سیاسی ..... ۲۳۶. سوده هرمزان، فعال دانشجویی، فلسفه، دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی ... حقوق۵ ساله یک کارمند در فیش ماهانه جناب مدیر/مردم چشم‌انتظار برخورد رئیس‌جمهور هستند ...

  چرا ایران تن به مذاکره داد - Powered by Web RSS

  www.webrss.com/get_mysite.php?mysiteId=38596
  روزنامه اعتماد روز سه شنبه در گزارشی نوشت: "ماجرا آنقدر ادامه داشت كه كارفرما شكايت .... برخی از عناوین در فیش حقوقی این مدیرعامل بانک به شرح زیر است؛ - انتقالی کشیک ... کیهان به طعنه افزوده: البته حقوق ۲۳۴ میلیونی تنها دریافتی اسفندماه این مدیر ...

  خانواده‌های ایرانی در سال ۸۲ چقدر خرج تحصیل، تفریح، ...

  saten.ir › آخرین اخبار
  ۵ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - خانواده های شهری ایرانی در سال ۸۲ به ترتیب ۲۳۴ هزار تومان، ۱۶۲ هزار تومان، ۷۸ هزار تومان و ۱۰۴ ...ماجرای وام خیلی ضروری در فیش حقوقی ۱۵۷ میلیونی!

  دانلود کتاب تام سایر، اثری از مارک تواین - صفحه نخست

  www.epai.ir/ogle/دانلود+کتاب+تام+سایر،+اثری+از+مارک+تواین
  فایل قرار داده شده ویرایش ششم این کتاب می باشد و در انتهای آن، ۲۳۹ سئوال همراه با ..... واکنش هاشمی رفسنجانی · فیش حقوقی ومیلیونی لو رفته از مدافعان حرم +عکس ...

  خبر خوش سیف برای بانکی‌ها - ایران مطلب

  iranmatlab.ir/fa/news/78543/خبر-خوش-سیف-برای-بانکی‌ها
  ۲۹ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ماجرای کشف حجاب بهارک صالح نیا و پیوستن او به شبکه جم + عکس ... فیش حقوقی یک نماینده مجلس + عکس ... میزان حقوق در سال 95 + حداقل حقوق سال 95 · تاریخ و زمان ثبت نام وام 10 میلیونی خرید کالای ایرانی ... ارتباطات مالی بین بانکی است که با تفاهم و توافق ۲۳۹ بانک از پانزده کشور اروپایی و آمریکای شمالی در ...

  سایت خبری آذرقلم | اخبار آذربایجان شرقی

  azargalam.ir/?wptouch_switch=desktop&redirect=%252F19186%252F&paged...
  ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ماجرای زوج آذربایجانی که «ام اس» را از پا انداختند! ... آذرقلم: پارک ملی دریاچه ارومیه یک روزی ۵۴۸ گونه‌ گیاهی، ۲۳۹ گونه پرنده و ۲۷ پستاندار داشت .... از کمک ۲۰۰ میلیونی شورای شهر به تراکتورسازی تا تجلیل از قهرمان بازیهای آسیایی ... می شود · زمین لرزه، ورزقان و تسوج را لرزاند + عکس · عکس: فیش حقوقی شهید خان طومان ...

  عکس نوک ممه مهرواه - خبر روز

  khabareruz.ir/search/?q=عکس+نوک+ممه+مهرواه
  ۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فیش حقوقی آذربازنشستگان ذوب آهن · سوتی عروس ... تاریخ واریز حقوق اردیبهشت فرهنگیان · استخدام زن در ... ماجرای عجیب عقد دختر 18 ساله با یک پیرمرد 90 ساله آکا · همه چی امیر .... یک مجموعه ۲۳۹ قسمتی نمایش رادیویی تولید شد پخش در مناسبت‌ها · آغاز به کار ... سنگ اندازی جدید بانک مرکزی برای وام ۱۰ میلیونی ازدواج.

  اخبار و گزارشات کارگری ۴ مرداد ۱۳۹۴ ٬ اخبار تکمیلی٬ اعلام ...

  https://eshtrak.wordpress.com/2015/07/.../اخبار-و-گزارشات-کارگری-۴-مرداد-۱۳۹۴-٬-اخ...
  ۴ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - علی رغم اینکه تعدادی از همکاران با فیش حقوقی حقوقی در محل حضور ..... اما فارغ از حواشی احساسیماجرا، داستان به نظر آشنا و تکراری می‌آید؛ «رفته بود کار کند اما کشته شد. ... ۱۹ عسلویه را روانه بیمارستان کرد، ۲۵ دی ماه پارسال۲۳۹ نفر از کارگران ..... اعتراض ، حق ایجاد تشکل و حق حیات برای طبقه میلیونی کارگران است ...

  سایت شخصی خانم ریحانه صادقی | میزان حقوق در ۱۱ کشور/ هر ...

  www.r-sadeghi.ir/news/اخبار/1392-04-23-13-36-01.html
  ۲۳ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - به تازگی سازمان جهانی کار گزارشی از وضعیت حقوق و دستمزد ماهیانه ۱۰ کشور جهان منتشر ... تعیین شده در سال های ۸۸ و ۸۹ رقمی بین ۲۳۹ تا ۳۰۳ دلار در ماه بوده است. ..... در دولت تدبیر و امید/ اعمال افزایش حقوق کارمندان در فیش حقوقی فروردین‌ ..... ماجرای تکراری کمک‌های اجباری و جست‌وجوی کیفیت در میان مدارس دولتی · معاون ...

  برند کشورها.... - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی

  nagar56-ba.atrimblog.ir/ogle/برند+کشورها..../150
  ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ماجرای فیلم داستان غرق شدن تایتانیک، بزرگ‌ترین کشتی زمان خود در سال ۱۹۱۲ است. ... پس از افشای تصاویر فیش های چند ده میلیون تومانی حقوق برخی مدیرانِ دستگاه ها و نهادهای مختلف در کشورمان، به نظر می‌رسید با ..... ۱٬۳۴۳٬۲۳۹٬۹۲۳
  نویسنده : حسینتاریخ : 21 / 03 / 1395
  برچسب ها : ماجرای فیش حقوقی ۲۳۴ ميليوني ,
  نظرات
 • در قمست نظرات مشکلات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در جریان بگزارید.

 • نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی