close
تبلیغات در اینترنت
خبر تعطیلی کارخانه لوازم خانگی ارج ۲۱ خرداد ۹۵ + کمپین

اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد

پنجشنبه 18 آذر 1395
خبر تعطیلی کارخانه لوازم خانگی ارج ۲۱ خرداد ۹۵ + کمپین خبر تعطیلی کارخانه لوازم خانگی ارج ۲۱ خرداد ۹۵ + کمپین خبر تعطیلی کارخانه لوازم خانگی ارج ۲۱ خرداد ۹۵ + ک
جای تبلیغات شما
تلگرام هواداران باشگاه پرواز
خبر تعطیلی کارخانه لوازم خانگی ارج ۲۱ خرداد ۹۵ + کمپین
 • تعداد بازدید : 5

 • خبر تعطیلی کارخانه لوازم خانگی ارج ۲۱ خرداد ۹۵ + کمپین

  خبر تعطیلی کارخانه لوازم خانگی ارج ۲۱ خرداد ۹۵ + کمپین

  خبر تعطیلی کارخانه لوازم خانگی ارج ۲۱ خرداد ۹۵ + کمپین

   

   خبر تعطیلی کارخانه لوازم خانگی ارج ۲۱ خرداد ۹۵ + کمپین

  خبر تعطیلی کارخانه لوازم خانگی ارج 21 خرداد 95 + کمپین

  خبر تعطیلی کارخانه لوازم خانگی ارج ۲۱ خرداد ۹۵ + کمپین

  کارخانه لوازم خانگی ارج

  خبر تعطیلی کارخانه لوازم خانگی ارج امروز جمعه ۲۱ خرداد ۹۵ به همراه کمپین خداحافظی با ارج و اس ام اس های کاربران طرفدار کارخانه ارج با عکس ارج قرار داده ایم.

  شرکت ارج با سابقه طولانی در ساخت لوازم خانگی به دلیل مشکلات مالی و ناتوانی در فروش محصولات در بازار رسما تعطیل شد.

  اولین کارخانه لوازم خانگی کشور که در سال ۱۳۱۶ و حتی پیش از بسیاری از شرکت های بزرگ و مطرح در این زمینه تاسیس شده بود رسما تعطیل شد.

  بر همین اساس به سبب قدیمی بودن ماشین آلات و مدیریت ناکارآمد در این کارخانه سبب آن شد که این کارخانه با این قدمت نتواند حتی در بازار های داخلی جایی در میان رقبا داشته باشد.

  گفتنی است که تصمیم فروش این کارخانه چند سال پیش گرفته شده بود و حتی بخشی از کارخانه ارج به عنوان پارکینگ در اختیار ایران خودرو بود.

  بحران نقدیندگی و مشکلات عدیده مالی و مدیریتی به حدی رسید که مدیران این کارخانه تصمیم به تعطیلی آن گرفته و ماشین آلات این کارخانه را به فروش گذاشته اند و این مسئله در حالی اتفاق می افتد که زمانی شرکت ارج هم لوازم خانگی تولید و برند سازی میکرد که بسیاری از شرکت های پیشرفته امروزی حتی در آن زمان تاسیس هم نشده بودند.

  شایان ذکر است پیش تر جمعی از کارگران شرکت ارج با امضای طوماری خطاب به مقامات دولتی از جمله وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی نسبت به تعطیلی قریب الوقوع این کارخانه قدیمی و بیکاری کارگران آن هشدار داده و خواستار رسیدگی به این وضعیت نابسامان شده بودند.

  طبق نامه ای که در ۲۳ دی ماه سال گذشته از طرف این کارگران مکتوب شده بود ذکر شده است که تعداد تولیدات شرکت به صفر رسیده و صاحبان شرکت هیچگونه برنامه جامع راهبردی در خصوص ادامه تولید و یا افزایش سبد محصولات و بهینه‌سازی محصولات و دستگاه‌ها و ماشین آلات موجود ندارند.

  در همین راستا یکی از کارگرانی که در حدود ۱۰ سال در این شرکت فعالیت داشته و اسفند ماه سال گذشته اخراج شده است در این خصوص به خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: تعداد زیادی از کارگر سال گذشته به بهانه این که کارخانه زیان ده شده اخراج شدیم.

  وی ادامه داد: مسئولان کارخانه گفتند که تولید را ادامه نخواهیم داد چراکه شرکت زیان ده است و ادامه روند تولیدی هیچ سودی نخواهد داشت و این در حالی است که ما در تمامی محصولات خود از قطعات داخلی استفاده می کردیم و با مدیریت صحیح می توانستیم از بحران عبور کنیم.

  وی افزود:در سال های اخیر کارخانه به جای تولید بیشتر سالن های خود را در اختیار شرکت ها و کارخانه های دیگر قرار می داد و از آن ها اجاره می گرفت و کارخانه در ماه آذر و دی که اوج تولیدات یخچال است حداکثر ۱۵ عدد یخچال تولید می کرد.

  حال تعطیلی این کارخانه بار دیگر لزوم حمایت دولتی ها از تولیدات داخل را برای ما یادآور می شود، کم نبودند کارخانه ها و کارگاه هایی که بحران های مشابه و نبود هیچ گونه حمایت های دولتی به خاطره ها سپرده شدند.

  خبر تعطیلی کارخانه لوازم خانگی ارج 21 خرداد 95 + کمپین

  خبر تعطیلی کارخانه لوازم خانگی ارج ۲۱ خرداد ۹۵ + کمپین

  اس ام اس تعطیلی کارخانه ارج

  ***ناراحتی از تعطیلی ارج تو فضای مجازی کار سختی نیست، اما اگه تو بازار هم به فکر حمایت از تولید داخلی بودی مَردی

  ***تا وقتی برند داخلی افت کلاس حساب بشه … مرگ دونه دونشون قابل پیش بینیه.

  ***تعطیل شدن ارج خیلی ناراحت کننده است، اما ناراحت کننده تر کسانی هستن که تا دیروز دنبال کالای خارجی بودن اما الان شدن مدافع تولید داخلی!

  ***ارج تعطیل شد؟ این قدر محصولاتش خوب بودن که هر کس یه بار خرید و تمام. فکر کنم بعد از این همه سال بالاخره مشتری‌هاشون تموم شدن.

  ***ما یه یخچال ارج داشتیم از جهیزیه مامان تا ۸سالگی من کار کرد(۱۴سال) یکی دیگه بعدش خریدیم تا همین پارسال کار میکرد(۱۷سال)

  ***بیشتر آدم از این ناراحت میشه که زودتر از Samsung و LG تاسیس شده بود

  ***خونه مادربزرگ مگه بی یخچال ارج میشد ؟!

  ***رفتم به آبگرمکن نفتی ارج گوشه انبار گفتم، دیدی کارخونه ت تعطیل شد؟

  ***دو تا پدیده دهه شصتی با هم رفتن حبیب . ارج .

  ***یه شعار تبلیغاتی مشهور داشت ارج: آزمایش ثابت کرده که ارج بهترین است، برای کل‌کل دو برند ارج و آزمایش.

  ***مرگ یک نوستالوژی؛ شرکت «ارج» هم به طور کامل تعطیل شد

  ***ارج درسال ۱۳۱۶تاسیس شد قدمت این شرکت از سامسونگ بیشتر بود…

  ***ما یه یخچال شرکت ارج داریم عین هلو کار میکنه خیلی حالم گرفته شد

  *** نمی‌دونم چرا، ولی به طرز اعجاب‌انگیزی از محصولات ارج خوشم میومد. شاید به خاطر بخاری نفتی مادربزرگم باشه.

  ***زمانی ارج برای خودش سامسونگ بود تو هر خونه ای از محصولاتش دیده میشد

  ***امروز روز کشتار نوستالژیه ظاهرا! اول اعلام مرگ حبیب و الان هم تعطیلی کامل کارخانه ارج!

  ***کودکی و نوجوانی من به دوست داشتن بخاری ارج گذشت!

  ***زنگ زدم به مامانم میگم: مامان کارخونه ارج هم تعطیل شد تو نمیخوای دست از سر لباسشوییش برداری؟

  ***ارج تنها برند ایرانی ای بود که دوست داشتم .

  ***یادش بخیر مادربزرگم تو خونه اش یه یخچال ارج داشت فکر کنم یه سی سالی قدمت داشت ولی هنوز کار می کرد. ناراحت شدم که کارخونه اش تعطیل شد.

  ***وقت داشتم کمپین راه مینداختم برای حمایت از ارج و برگردوندنش و حمایت گرفتن براش، در این حد به نظرم مهمه احترام به یه برند داخلی خوب و محترم قفل روی یخچال ارج ….

  ***ارج انصافا محصولاتش با کیفیت بود.

  ***ارج جز مشترکات ماایرانی ها تو خونه بود، قبلا اول که خونه می خریدند قران می اوردن داخل بعدش نوبت به محصولات ارج می رسید

  ***یه ماشین لباسشویی ارج مادربزرگم داره، یعنی این قدر این کار کرده که دیگه داییم هر بار میاد خونش با لگد می زنتش فقط خراب شه.

  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  گردآوری: سایت تفریحی افق فان

   

   

  ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل شد

  www.yjc.ir › اقتصادی › صنعت ، تجارت و کشاورزی
  ۱۰ ساعت پیش - شرکت ارج با سابقه طولانی در ساخت لوازم خانگی به دلیل مشکلات مالی و ... دفاعی امنیتی · سیاست خارجی · نیمه‌یخرداد · سایر حوزه‌ها · عناوین کل اخبار سیاسی .... مدیران این کارخانه تصمیم به تعطیلی آن گرفته و ماشین آلات این کارخانه را به ... *سوگواری کاربران برای ارج/کمپین حمایت جواب نداد کمپین خداحافظی راه افتاد!

  خبر تعطیلی کارخانه لوازم خانگی ارج 21 خرداد 95 + کمپین | ...

  ofoghfun.com › اخبار
  ۲ ساعت پیش - خبر تعطیلی کارخانه لوازم خانگی ارج امروز جمعه 21 خرداد 95 به همراه کمپین خداحافظی با ارج و اس ام اس های کاربران طرفدار کارخانه ارج با عکس ارج قرار ...

  ارج ، نخستین کارخانه تولید لوازم خانگی ایران تعطیل شد / ...

  iana.ir/.../news/.../ارج-نخستین-کارخانه-تولید-لوازم-خانگی-ایران-تعطیل-شد-کمپین-...
  ۸ ساعت پیش - ارج ، نخستین کارخانه تولید لوازم خانگی ایران تعطیل شد / کمپین ... به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به دنبال ...

  تعطیلی کارخانه ارج تکذیب شد | خبروان

  khabarone.ir/news/2133943
  ۳ ساعت پیش - تاریخ خبر۱۳۹۵/۰۳/۲۱ ۲۲:۳۷ ... گفت وگوی اختصاصی با ایرنا ضمن تکذیب تعطیلی کارخانه ارج، انتشار گسترده این خبر کذب را فضاسازی رسانه ای ...

  خبر تعطیلی کارخانه ارج تکذیب شد | خبروان

  khabarone.ir/news/2132736
  ۷ ساعت پیش - تاریخ خبر۱۳۹۵/۰۳/۲۱ ۱۸:۲۳ ... اقتصادی: مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی ضمن تکذیب تعطیلی کارخانه ارج، انتشار گسترده این خبر ...

  ارج ، نخستین کارخانه تولید لوازم خانگی ایران تعطیل شد / ...

  www.akairan.com/havades-akhbar/iana/news2016610176342275.html
  ۸ ساعت پیش - ارج ، نخستین کارخانه تولید لوازم خانگی ایران تعطیل شد / کمپین سوگواری و خداحافظی کاربران برای ارج - آکا, ایانا,اخبار،آخرین خبرها, زبان persian. ... آخرین تاریخ بروز رسانی 21 خرداد 95 ساعت 16:48. با یک سوزن جان فردی که ...

  الف - "ارج" رسماً تعطیل شد

  alef.ir/vdca66neu49niw1.k5k4.html?36txt
  تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۰ ... در حالی است که کارخانه ارج در مقطعی به عنوان سوپر مارکت لوازم خانگیضمن برند سازی انواع لوازم خانگی را تولید می کرد. ... کمپینی در حمایت از «یاس» به دنبال حذف صدای او از فیلم بارکد ..... دستور رسیدگی جهانگیری در خصوص خبر دریافت حقوق غیرمتعارف یکی از مدیران بانکی كشور.

  سوگواری کاربران برای ارج/کمپین حمایت جواب نداد کمپین ... - ...

  keshavarznews.ir/1395/03/21/سوگواری-کاربران-برای-ارجکمپین-حمایت-ج/
  دریافت لحظه ای اخبار ... تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰ ... به گزارش کشاورزنیوز؛ به دنبال تعطیلی کامل کارخانهارج” کاربران فضای مجازی واکنش ... مشکلات تولید در اولین کارخانه تولید لوازم خانگی کشور، ارج رسماً از هفته گذشته تعطیل و ...

  نخستین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل شُد / ارج بِه تاراج رفت

  www.tahapakhsh.ir/news/ارج-تاراج-رفت-اولین-کارخانه-لوازم-خانگی-ایرانی-تعطیل.h...
  ۱۰ ساعت پیش - خبر های داغ سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، آشپزی و پزشکی ... نخستین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل شُد / ارج بِه تاراج رفت · news › اقتصادی 1395-3-21 ... *سوگواری کاربران بَرای ارج/کمپین حمایت جواب نداد کمپین خداحافظی راه ...

  ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل شد ...

  khabar-resan.ir/2016/06/10/ارج-به-تاراج-رفت-اولین-کارخانه-لوازم-خا/
  ... خرداد ۱۳۹۵. کد خبر : 258853; تعداد نظرات : 0 نظر; تاریخ انتشار خبر : ۲۱ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۲. ارج به تاراج رفت/ اولینکارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل شد ... *سوگواری کاربران برای ارج/کمپین حمایت جواب نداد کمپین خداحافظی راه افتاد! انتهای پیام/.

  آیا مسئولان برای کارگران " ارج " کاری می کنند؟/تکذیبیه ای ...

  www.shabanews.ir/آیا-مسئولان-برای-کارگران-ارج-کاری-می/
  ۵ ساعت پیش - منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۳/۲۱ شناسه خبر: ۷۷۲۴۰۰. سرنوشت قدیمی ترین کارخانه تولید لوازم خانگی در هاله ای از ابهام. از مدتها قبل خبر تعطیل شدن ...

  سوگواری کاربران برای ارج/کمپین حمایت جواب نداد کمپین ... - ...

  khabarfarsi.com/n/16880479
  سوگواری کاربران برای ارج/کمپین حمایت جواب نداد کمپین خداحافظی راه افتاد! ... به دنبال تشدید مشکلات تولید در اولین کارخانه تولیدلوازم خانگی کشور، ارج رسماً از هفته گذشته تعطیل و ماشین آلات کهنه این کارخانه هم به ... جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۵.

  ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل شد ...

  www.nividar.com/news/575a9b91870024e2c943c84e
  ۱۰ ساعت پیش - شرکت ارج با سابقه طولانی در ساخت لوازم خانگی به دلیل مشکلات مالی و ناتوانی در فروش محصولات در بازار رسماتعطیل ... جمعه 21 خرداد 1395 - 15:20.

  ارج رسماً تعطیل شد - شهرخبر

  www.shahrekhabar.com/economic/1465546500527257
  ارج رسماً تعطیل شد. ... تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۰. به دنبال تشدید مشکلات تولید در اولین کارخانه تولید لوزامخانگی کشور، ارج رسماً از هفته گذشته تعطیل و ماشین ... این در حالی است که کارخانه ارج در مقطعی به عنوان سوپر مارکت لوازم خانگی ضمن برند .... کمپینی در حمایت از «یاس» به دنبال حذف صدای او از فیلم بارکد.

  ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل شد ...

  khabar5.com/News/1013485/b
  تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۰ ... شرکت ارج با سابقه طولانی در ساخت لوازم خانگی به دلیل مشکلات مالی و ناتوانی در فروش محصولات در بازار رسما تعطیل شد.

  Bourse News

  www.boursenews.ir/
  تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۰ نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۰ ... در گفتگو با مدیر مالی شرکت کارخانجات تولیدی شیشه دارویی رازی مطرح شد: ..... صنعت بسته بندی اندر خم یک کوچه/کیفیت پایین کالای تولید زنگ خطری برای صنعت لوازم خانگی ... تأکید فرماندار تهران بر تعطیلی بی قید و شرط و فوری معادن شن و ماسه منطقه 18.

  خانه | ارج ، نخستین کارخانه تولید لوازم خانگی ایران تعطیل ...

  cran.ir/.../ارج+،+نخستین+کارخانه+تولید+لوازم+خانگی+ایران+تعطیل+شد++کمپین+...
  کارخانه لوازم خانگی ارج رسما تعطیل شد / تصاویر ..... زمان دریافت خبرجمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۲منبع خبر: برترین هاطبقه بندی: اقتصادیخبرگزاری تسنیم: ...

  سوگواری کاربران برای ارج/کمپین حمایت جواب نداد کمپین ... - ...

  www.khatebartar.com/news/.../سوگواری-کاربران-برای-ارج-کمپین-حمایت-جواب-نداد-...
  به دنبال تعطیلی کامل کارخانه "ارج" کاربران فضای مجازی واکنش نشان داده و ابراز ناراحتی کردند. ... به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به دنبال تشدید مشکلات تولید در اولین کارخانه تولید لوازم خانگی کشور، ارج رسماً از هفته گذشته تعطیل و ماشین آلات ... باشگاه خبرنگاران | ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۶ | ...

  ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل شد

  mizbanekhabar.ir/ارج-به-تاراج-رفت-اولین-کارخانه-لوازم-خا/
  اخبار مرتبط ... ۲۱ : ۱۵ - جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ .... تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۰ ... شرکت ارج با سابقه طولانی در ساخت لوازم خانگی به دلیل مشکلات مالی و ناتوانی در ... *سوگواری کاربران برای ارج/کمپین حمایت جواب نداد کمپین خداحافظی راه افتاد!

  خبرنگار فارسی - تیتر جدیدترین و آخرین اخبار ایران و جهان

  www.inroozha.com/
  خبر روز - سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از ... زمان انتشار: جمعه 21 خرداد 95 19:04 .... "فیش حقوقی خود را منتشر کن" کمپینی که در آن از مسئولین خواسته شده تا با انتشار میزان ... کارخانه لوازم خانگی ارج رسماً تعطیل شد!

  اخبار شهرضا | سایت خبری سینا خبر

  www.sinakhabar.ir/category/اخبار-شهرضا/
  توضیحات مدیر_. شمااینجا هستید: صفحه اصلی » آرشیو دسته ها "اخبار شهرضا" ... ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگیایرانی تعطیل شد ... سوگواری کاربران برای ارج/کمپین حمایت جواب نداد کمپین خداحافظی راه افتاد! ... خرداد ۲۱, ۱۳۹۵ بدون دیدگاه.

  کارخانه لوازم خانگی ارج رسما تعطیل شد / تصاویر - سایت ...

  nikgo.ir › اقتصاد › بورس‌،‌بانک و بیمه
  خانه اقتصاد بورس‌،‌بانک و بیمه کارخانه لوازم خانگی ارج رسما تعطیل شد / تصاویر ... تاریخ ارسال : ۲۱/خرداد/۱۳۹۵ در: بورس‌،‌بانک و بیمهبدون نظر. به دنبال تشدید ...

  کمبود نقدینگی و تکنولوژی روز ، ارج را به تعطیلی کشانده ...

  irato.ir/fa/news/.../کمبود-نقدینگی-و-تکنولوژی-روز-ارج-را-به-تعطیلی-کشانده-اس...
  ۳ ساعت پیش - منبع خبر : اقتصادی - باشگاه خبرنگاران ... برنامه‌های ویژه خبری · دفاعی امنیتی · سیاست خارجی · نیمه‌ی خرداد · سایر حوزه‌ها · عناوین کل اخبار سیاسی .... طحان پور با اشاره به تشکیل کمپین سوگواری مردم در خصوص تعطیلی ارج گفت:زمانی که باید مصرف ... ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل شد.

  الف - "ارج" رسماً تعطیل شد

  t2.amedia.ir/vdca66neu49niw1.k5k4.html?361012
  داخلی صفحه اقتصادی · آرشيو خبر ... تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۰ ... تولید در اولین کارخانه تولید لوزام خانگیکشور، ارج رسماً از هفته گذشته تعطیل و ماشین آلات ... اند، این در حالی است که کارخانه ارج در مقطعی به عنوان سوپر مارکت لوازم خانگی ضمن برند .... کمپینی در حمایت از «یاس» به دنبال حذف صدای او از فیلم بارکد.

  ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل شد ...

  blog.paytakhtdownload.com › اخبار روز › اقتصادی
  ۱۰ ساعت پیش - ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل شد ... *سوگواری کاربران برای ارج/کمپین حمایت جواب نداد کمپین خداحافظی راه افتاد!

  ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل ... ...

  harlahze.com/اخبار.../ارج-به-تاراج-رفت-اولین-کارخانه-لوازم-خانگی-ایرانی-تعطیل-ش...
  به گزارش ، اولین کارخانه لوازم خانگی کشور که در سال 1316 و حتی پیش از بسیاری از شرکت های بزرگ و مطرح در این زمینه ... تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۰.

  کارخانه «ارج» رسماً تعطیل شد/ ماشین‌آلات کهنه روی میز فروش ...

  asreabadan.ir/کارخانه-ارج-رسماً-تعطیل-شد-ماشین‌آ/
  ۷ ساعت پیش - کارخانه «ارج» رسماً تعطیل شد/ ماشین‌آلات کهنه روی میز فروش +تصاویر. با تشدید مشکلات تولید در اولین کارخانه لوازم خانگی کشور، ارج رسماً تعطیل ...

  کارخانه لوازم خانگی ارج رسماً تعطیل شد!+ تصاویر جمعه 21 ...

  msnonline.rozblog.com/post/2071
  کارخانه لوازم خانگی ارج اولین کارخانه تولید لوزام خانگی کشور که نامی آشنا برای تمام مردم ما دارد و کمتر شخصی ... امیر بازدید : 0جمعه 21 خرداد 1395 : 14:17 نظرات (0).

  ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل ... ...

  monitor.shafaqna.com/FA/IR/4846962
  ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل شد. ... خبر مربوط به حادثه درگیری و استفاده از گاز اشک آور در خندوانه صحت دارد. - برنا ..... روزشمار دفاع مقدس (21 خرداد 1395). - دفاع پرس ... کمپینی برای معرفی اقتصاد ایران به جهانیان.

  خبرگزاری آریا - ارج به تاراج رفت/ اولين کارخانه لوازم خانگي ...

  aryanews.com/AryanewsFeed.aspx?code...ارج...کارخانه-لوازم-خانگي...تعطيل...
  سرویس جمع آوری اخبار داغ و پربیننده. ... تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۰ ... ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگیایرانی تعطیل شد. شرکت ارج با سابقه طولانی ... *سوگواری کاربران برای ارج/کمپین حمایت جواب نداد کمپین خداحافظی راه افتاد!

  بازار خبر

  www.bazarkhabar.ir/
  بازار خبر, سایت تحلیلی خبری اقتصاد ایران, قیمت سکه و ارز, قیمت خودرو, آگهی ... خانگی کشور، ارج رسماً از هفته گذشته تعطیل و ماشین آلات کهنه این کارخانه هم به ...

  جدیدترین اخبار روز ایران و جهان - ایجو سایت مرجع ایرانیان

  www.ejoo.ir/news
  استخدام قزوین – شهر و استان قزوین – ۲۰ خرداد ۹۵ .... ارج ، نخستین کارخانه تولید لوازم خانگی ایران تعطیل شد / کمپین سوگواری و خداحافظی کاربران برای ارج

  "ارج" رسماً تعطیل شد

  www.titreno.com/fa/news/1035197/-ارج-رسماً-تعطیل-شد
  ۱۳ ساعت پیش - تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۰ ... این در حالی است که کارخانه ارج در مقطعی به عنوان سوپر مارکت لوازم خانگی ضمن برند سازی انواع لوازم ...

  "ارج" رسماً تعطیل شد - تیتر24

  www.titr24.com/News-k6eU7AEqrsl0sprxRJrb3w==/%22ارج%22-رسماً-تعطیل-شد
  ۹ ساعت پیش - تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۰ ... در اولین کارخانه تولید لوزام خانگی کشور، ارج رسماً از هفته گذشته تعطیل و ... این در حالی است که کارخانه ارج در مقطعی به عنوان سوپر مارکت لوازم خانگی .... کمپینی در حمایت از «یاس» به دنبال حذف صدای او از فیلم بارکد ..... توليد شده توسط نرم افزار جامع ”استوديو خبر“ ...

  طرح جدید فروش محصولات سایپا بمناسبت مبعث رسول اکرم

  www.iranjib.ir/shownews/.../طرح-جدید-فروش-محصولات-سایپا-بمناسبت-مبعث-رسول...
  ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فید اخبار ایران جیب ... درود بر همه ایرانی ها اگر ما خودمان به کمپین نخریدن خودرو ادامه میدادیم الان شرایط ... به مناسبت مبعث كارخونه سايپا نميخاد تعطيل بشه و دست از سر مردم برداره؟ .... کارخانه لوازم خانگی ارج رسما تعطیل شد / تصاویر.

  ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل شد ...

  vista.ir/net/1046051
  شرکت ارج با سابقه طولانی در ساخت لوازم خانگی به دلیل مشکلات مالی و ناتوانی در فروش محصولات در ... اخبار مهم روز · سیاست · اقتصاد · ورزش · فرهنگ · فناوری · عکس · فیلم · روزنامه · مجله · خبرنامه · Vista News Hub .... تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۰ ... *سوگواری کاربران برای ارج/کمپین حمایت جواب نداد کمپین خداحافظی راه افتاد!

  "ارج" رسماً تعطیل شد/ماشین‌آلات کهنه روی میز فروش | پرتال ...

  rozanenor.ir/ارج-رسماً-تعطیل-شدماشین‌آلات-کهنه/
  ۱۱ ساعت پیش - کد خبر : 57685 ... "ارج" رسماً تعطیل شد/ماشین‌آلات کهنه روی میز فروش ... کارخانه ارج در مقطعی به عنوان سوپر مارکت لوازم خانگی ضمن برند سازی انواع

  "ارج" رسماً تعطیل شد - آخرین و جدیدترین تیتر خبرها از ایران ...

  khabarver.ir/384648/384648.html
  ۱۱ ساعت پیش - تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۰ ... در اولین کارخانه تولید لوزام خانگی کشور، ارج رسماً از هفته گذشته تعطیل و ... در حالی است که کارخانه ارج در مقطعی به عنوان سوپر مارکت لوازم خانگی ضمن ... کمپینی در حمایت از «یاس» به دنبال حذف صدای او از فیلم بارکد ..... توليد شده توسط نرم افزار جامع ”استوديو خبر“ ...

  'ارج' رسماً تعطیل شد | الف - خبر پو, پویش آخرین اخبار ایران و ...

  khabarpu.com/k.php?u...2KfZhNmB
  ۱۲ ساعت پیش - تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۰. به دنبال تشدید مشکلات تولید در اولین کارخانه تولید لوزام خانگیکشور، ارج رسماً از هفته گذشته تعطیل و ماشین آلات ... اند، این در حالی است که کارخانه ارج در مقطعی به عنوان سوپر مارکت لوازم خانگی ضمن ... کمپینی در حمایت از «یاس» به دنبال حذف صدای او از فیلم بارکد.

  سوگواری کاربران برای ارج/کمپین حمایت جواب نداد ... - اخبار ...

  it-news.ir/164801
  تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰. اندازه فونت ... به دنبال تعطیلی کامل کارخانه "ارج" کاربران فضای مجازی واکنش نشان داده و ابراز ناراحتی کردند. به گزارش خبرنگار ...

  اخبار - شرکت صنعتی فراسارینا

  www.farasarina.net/news/
  هواپیما سازی ایرکوتسک روسیه بالاخره از هواپیمای مسافربری ام اس ۲۱-۳۰۰ رونمایی کرد. ... معاملات انجام شده آپارتمان دو خوابه در مناطق مختلف شهری تهران طی خرداد ۹۵ است. ... اما از طرف دیگر با گران کردن لوازم یدکی محصولات سعی در کسب سود بیشتر دارند. .... لوزام خانگی کشور، ارج رسماً از هفته گذشته تعطیل و ماشین آلات کهنه این کارخانه ...

  آخرین اخبار - سایت خبری تحلیلی صابرنیوز

  sabernews.com/index.php?idservis=97
  تعطیلات تابستانی دانش آموزان آغاز شده و هر ارگان و دستگاهی برای پر کردن اوقات .... هتاکان این بار علیه روزه‌داری به کمپین ما همه روزه‌خواریم می‌روند +تصاویر .... کارخانه لوازم خانگی کشور، ارج رسماً تعطیل و ماشین آلات این کارخانه هم به فروش گذاشته شد ...

  خبرگزاری تسنیم - نعمت‌زاده: "کمپین نخریدن خودروی ایرانی" ...

  www.tasnimnews.com/fa/news/.../نعمت-زاده-کمپین-نخریدن-خودروی-ایرانی-خیانت-اس...
  ۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص کمپین نخریدن خودروهای صفر داخلی تصریح ... شناسه خبر: 845082 سرویس: اقتصادی ... نعمت‌زاده افزود: بخشی از توقف تولیدات خودروسازی‌ها مربوط به تعطیلات تابستانی آنها ... نگه می‌دارند، هیچ مشکلی در فروش نیست و به‌طور عموم در لوازم خانگی، اتومبیل و کالاهایی که ... کارخانه ارج ...

  “ارج” رسماً تعطیل شد - دهکده خبر

  dehkadehkhabar.ir/410312-2/
  ۱۲ ساعت پیش - تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۰ ... گذاشته اند، این در حالی است که کارخانه ارج در مقطعی به عنوان سوپر مارکت لوازم خانگی ضمن برند سازی انواع لوازم خانگی ... کمپینی در حمایت از «یاس» به دنبال حذف صدای او از فیلم بارکد.

  ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل شد ...

  kosar.co/fa/feed/.../ارج-به-تاراج-رفت-اولین-کارخانه-لوازم-خانگی-ایرانی-تعطیل-شد
  رکت ارج با سابقه طولانی در ساخت لوازم خانگی به دلیل مشکلات مالی و ناتوانی در فروش محصولات در بازار رسما تعطیل شد. ... تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۰.

  مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی

  www.bartarinha.ir/
  bolet از آدم معروف ها چه خبر؟ ... كمال تبريزي: مي‌خواهند سينماي ايران را تعطيل كنند! .... خرداد ماه به کجای ایران سفر کنیم؟ ...تعطیلی «ارج» تکذیب شد ..... لوازم خانگی.

  ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل شد

  news.mwfpress.com/?p=76516
  آخرین خبر ها. تسنیم. اتحادیه اروپا دیدار هفته آینده یونکر با .... ارج به تاراج رفت/ اولین کارخانه لوازم خانگی ایرانی تعطیل شد ..... تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۰.

  عکس عروس و داماد,عروسی,عروس و داماد,ژست عروس و داماد - مرجع ...

  lavdan.ir/p/gallery/bride-and-groom-عروس-و-داماد.htm
  جمعه,۲۱ خرداد ۱۳۹۵ / 10-06-2016 June. خبرنامه · تماس با ما ..... بخشی از تاریخ لوازم خانگی ایران به خاطره‌ها پیوست/کارخانه ارج برای همیشه تعطیل شد+عکس · زندگینامه ...

  پارسی نیوز: کمبود نقدینگی و تکنولوژی روز ، ارج را به ...

  parsinews.ir/news/page/609971a6647c663e6a64e61c4f6b8aa1
  ۶ ساعت پیش - رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفت:عدم حمایت از تولید داخل کارخانه های کشور را ... به تشکیل کمپین سوگواری مردم در خصوص تعطیلی ارج گفت:زمانی که ...

  همه به این چالش دعوت شدید:فیش حقوقی خود رامنتشر کنید ...

  www.ghatreh.com/news/.../همه-این-چالش-دعوت-شدید-فیش-حقوقی-خود-رامنتشر-کنید
  "فیش حقوقی خود را منتشر کن" کمپینی که در آن از مسئولین خواسته شده تا با انتشار میزان دریافتی خود ... جمعه، 21 خرداد 1395ساعت 20:122016-06-10اقتصادي ...

  سوزوکی ویتارا - حواله خودرو

  havalehcar.ir/سوزوکی-ویتارا/
  ۲۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - امروز : جمعه, ۲۱ خرداد , ۱۳۹۵ .... به دنبال تشدید مشکلات تولید در اولین کارخانه تولید لوازم خانگی کشور،ارج رسماً از هفته گذشته تعطیل و [...].

  فروش قسطی 53 کالای ایرانی - فرارو

  fararu.com/fa/news/251702/فروش-قسطی-53-کالای-ایرانی
  ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - کد خبر: ۲۵۱۷۰۲ ... به گفته دیانی، انواع لوازم خانگی، فرش و موکت، مصنوعات چوبی و مبلمان و ... دیانی با اشاره به اینکه طرح‌هایی که پیش از این برای عرضه محصولات لوازم خانگی با وام بانکی پیش‌بینی شده بود .... اینم به کمپین میخواهد مثل نخریدن خودرو باید ازاین طرح استقبال .... شرکت «ارج» به طور کامل تعطیل شد. ۴.

  اقتصاد آنلاین - منشور خبری تحلیلی اقتصاد ایران

  www.eghtesadonline.com/
  سایه‌روشن‌های مشاغل خانگی .... سخنگوی دولت در نشست خبری امروز خود، هم اخبار خوش اقتصادی در حوزه معاملات خارجی و مسکن داشت و هم به شایعات و شبهات پیرامون ..... شرکت «ارج» به طور کامل تعطیل شد .... کمپین میلیونی علیه میراث چاوز ... 21 خرداد 1395.

  اخبار شهرستان جم - پایگاه خبری تحلیلی آینه ی جم

  www.ayenejam.ir/index.php/اخبار-شهرستان-جم
  توضیحات: سردبیر: اخبار شهرستان جم: 21 خرداد 1395. چاپ · ایمیل ..... + عکس · کارخانه لوازم خانگی ارج رسماً تعطیل شد!+ تصاویر · چرا این روزها نیکی کریمی خوشحال ...

  تولید 7 خودرو سواری در کشور متوقف شد - لیست اخبار

  newslist.ir › اخبار › اقتصادی › ایران جیب
  ۱۶ ساعت پیش - جمعه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ .... تولید هفت اسباب بازی چینی بعلت کمپین تحریم خودرو صفر از سوی ملت .... کارخانه لوازم خانگی ارج رسما تعطیل شد / تصاویر.

  واکنش تند مجلس آلمان به اظهارات اردوغان - ایرانیان مقیم ترکیه

  iraniturkey.com/news/2016/06/10/واکنش-تند-مجلس-آلمان-به-اظهارات-اردوغا-2/
  ۱۳ ساعت پیش - جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰ ژوئن ۲۰۱۶ ∣. جستجو بر ... کد خبر: 372236 ۱۳۹۵/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۸ 0 مهر منبع: ..... کارخانه لوازم خانگی ارج رسما تعطیل شد / تصاویر.

  چری آریزو 5 هم به ایران می آید | خبرگو

  khabargo.ir/چری-آریزو-5-هم-به-ایران-می-آید/
  ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آرشیو اخبار ... به نظرم با ورود این خودروها و ادامه کمپین حساب کار دست خودرو ساز ها میاد ..... کارخانه لوازم خانگی ارج رسما تعطیل شد / تصاویر.

  ارج رسماً تعطیل شد/ماشین‌آلات کهنه روی میز فروش - اخبار ایران ...

  newsshare.ir/news/134223
  ۱۴ ساعت پیش - کارخانه ارج در سال 1316 در یک کارگاه کوچک واقع در خیابان سی متری تهران به اتفاق 8 ... در حالی است کهکارخانه ارج در مقطعی به عنوان سوپر مارک لوازم خانگی ضمن برند سازی انواع لوازم ... بودجه بسیج سازندگی ۹۵ قارچ رفسنجان ... واکنش کاربران به حذف عربستان از فهرست سیاه باتشکیل کمپین"ننگ بر سازمان ملل" ...

  نگرانی نسبت به خروج انگلیس از اتحادیه اروپا تقاضای شمش ...

  irctr.ir/.../نگرانی-نسبت-به-خروج-انگلیس-از-اتحادیه-اروپا-تقاضای-شمش-و-سکه-988
  تاریخ انتشار: 21 خرداد 1395-17:28, دسته: بازار, الف+ الف- چاپ ... های انجام شده حاکی از پیشتازی کمپین خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا است و این کمپین 4 تا 5 درصد ...

  با چهار میلیون تومان خودرو بخرید+ جدول مبلغ پرداخت نقدی - ...

  www.mashreghnews.ir/.../news/.../با-چهار-میلیون-تومان-خودرو-بخرید-جدول-مبلغ-پردا...
  ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - MASHREGHNEWS .... کارخانه «ارج» رسماً تعطیل شد/ ماشین‌آلات کهنه روی میز فروش +تصاویر ... خودرو هم از این قاعده مستثنی نشد و اول کمپینی راه افتاد که مانع از خرید خودروهای داخلی تا ... انبار محصول خودروسازان به متجاوز از ۱۰۰.۰۰۰ خودرو کف کارخانه رسیده است. .... رونق فاکتور فروشی به جای خرید خودرو و لوازم خانگی.

  دانلود غیر قانونی؛ نه جرم است نه گناه؟ | پایگاه خبری تحلیلی ...

  www.vakilemelat.ir/fa/news/view/169464/-دانلود-غیر-قانونی؛-نه-جرم-است-نه-گناه؟
  تاریخ انتشار: 21خرداد1395|13:07. دانلود غیر ... کد خبر: 169464 .... بخشی از تاریخ لوازم خانگی ایران به خاطره‌ها پیوست/کارخانه ارج برای همیشه تعطیل شد+عکس.

  تماشا کنید: بند استیل ضد خش ۴۹ دلاری برای اپل واچ - زومیت

  www.zoomit.ir/2015/9/6/23854/apple-watch-hyperlink-bracelet/
  ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - با توجه به اینکه اغلب گجت‌های تولید شده توسط اپل قیمت بالایی دارند، لوازم جانبی تولیدشده توسط این کمپانی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

  بغل کردن دایناسور توسط عمو پورنگ عکس-پرشین وی - ...

  irannp.com/.../in_persianv.comr5.lpreviewr5.l273057.php_ts1_بغل-کردن-دایناسور-...
  عقب‌نشینی عربستان، نفت را گران کرد; » کارخانه «ارج»رسماً تعطیل شد +تصاویر; » انتقاد از ... هتاکان این بار علیه روزه داری بهکمپین ما همه روزه خواریم می روند!

  تکلیف اراضی وقفی کله بست در ابهام/ خان‌بازی‌ها دوباره رواج ...

  mazandmajles.ir/.../تکلیف-اراضی-وقفی-کله-بست-در-ابهام--خان‌بازی‌ها-دوباره-رواج-م...
  ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - امروز جمعه 21 خرداد 1395 ساعت 19:24:22 ... کمپین عبور از وقف کله بست؛ .... آخرین اخبارپربحث ترین ها ... صنعت بسته بندی اندر خم یک کوچه/کیفیت پایین کالای تولید زنگ خطری برای صنعت لوازم خانگی ... رکود حاکم بر کشور علت تعطیل شدن کارخانه «ارج» است/ دولت فکری به حال تولید داخلی بکند · بیانیه جدید ...

  پاسخ شرکت ملی نفت به نگرانی ۷۰ نماینده مجلس | تراز

  www.taraznews.com/content/114315
  ۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - جمعه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - Friday، ۱۰ June ۲۰۱۶ ... روابط عمومی شرکت ملی نفت ضمن ارج نهادن بر حساسیت و نگرانی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ...

  شایعه: کنسول پلی استیشن 4.5 با قیمت ۴۰۰ دلار عرضه خواهد ...

  zoomg.ir/2016/03/27/115842/playstation-4-5-coming-holidays/
  ۸ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - راهنمای خرید کامپیوتر با بودجه دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان – خرداد ٩۵ .... 4.5 یا همان پلی‌استیشن 4K را در ایام تعطیلات سال ۲۰۱۶ (آذر-دی ۹۵) و با قیمت ۴۰۰ دلار عرضه کند. ... نویسنده: افشین پیروزی در ۱۸:۰۳ خرداد ۲۱, ۱۳۹۵ ... به این شایعات نمیشه اعتماد کرد ، باید منتظر تایید و یا رد این خبر توسط سونی باشیم ، این ...

  تاج: در مورد لیگ آسیب شناسی انجام می شود - خبر آنتایم

  khabarontime.ir/news/41366052/تاج-در-مورد-لیگ-آسیب-شناسی-انجام-می-شود
  ۱۳ ساعت پیش - خبر-آنتایم-رئیس-فدراسیون-فوتبال-گفت-قرار-است-در-مورد-رقابت‌های ... جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳ ... عناوین کلاخبار. تیتر اخبار · تیتر و لید · تیتر، لید و عکس · اخبار برگزیده .... عشوری: کمپین هواداران تراکتورسازی شوکه‌ام کرد/ از حضور بنگر استقبال می‌کنم ... کارخانه لوازم خانگی ارج رسما تعطیل شد / تصاویر ...

  نمونه دولتی امام حسین(ع) تایباد - مدرسه هوشمند

  emamhosein.khschools.ir/
  آخرین اخبار. ورزشی. فیلم پاس گلهای پوگبا در یونتوس در فصل 2016 پاس گلهای ...... June 10, 2016. 5 رمضان 1437. خرداد 1395. 21. مناسبتی برای امروز نیست ...

  افشای نقش برادر روحانی در مذاکرات هسته ای/ رقم پیشنهادی ...

  www.skypatogh.ir/افشای-نقش-برادر-روحانی-در-مذاکرات-هسته/
  خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کم‌رنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری .... در مسأله تغییر تعطیلات پایان هفته جدی است لازم است که این مورد را حتما به شکل ... راه اندازی کمپین علیه سریال یوسف پیامبر در موریتانی ... تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ | دیدگاه :0 نظر | تعداد بازدید : 1 بازدید | نویسنده : مدیریت.

  اخبار مهاجرت به کانادا

  https://www.parscanada.com/news.aspx
  ترجمه متن خبر اعلام شده در سایت اداره مهاجرت کبک در ادامه آمده. ... هفتمین مسابقه سالانه هفت سین کنپارس نوروز ۹۵ برگزار می شود ...... پنج شنبه ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۲:۱۱ ب. ..... از البرتا خبر می‌رسد که کاهش شدید قیمت نفت منجر به تعطیلی پی در پی ..... بر پیشانی دارد با تاکید بر موضوع رابطه بین مهاجران و حیوانات خانگی منتشر شد.

  ارتباط با ما :: خندوانه - وبلاگ هواداران خندوانه و جناب خان

  khandevaane.blog.ir/page/ارتباط-با-ما
  ما که الان عضو کمپین قطره قطره هستیم و داریم در مصرف آب صرفه جویی می کنیم وقتی ..... باید خبر از حرام بودنش و چرایی حرام بودنش داشته باشین. ...... این مهم بنده پکیجی ساختم که با نصب شدن ان بر روی شیلنگهای اب خانگی و محل کار ...... سلام من یه ایده دارم به رامبد بگین تو برنامه اعلام کنه هر کسی تعطیلات میره ...... ۳۱ خرداد ۹۴ ، ۲۱:۱۳.

  ادامه پربیننده ترین خبرهای 4ساعت گذشته خبرگزاری ها - ...

  www.farhangiannews.ir/rss-34-پربیننده%20ترین%20خبرهای%204ساعت%20گذشت...
  گزیده اخبار روزانه پایگاه خبری عصر خودرو (21خرداد 95) -- عصر خودرو .... کارخانه لوازم خانگی ارج با نزدیک به هشتاد سال سابقه کار رسما تعطیل شد و کارگرانش .

  تین نیوز پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور - آخرين عناوين ...

  tinn-home.sotiba.ir/
  تین نیوز | سهم مصارف خانگی سوخت شهر تهران در 5 ماهه سرد سال 3 برابر بنزین و .... به کمپین « TTIP را متوقف کنید»، کمپینیکه در برلین راه‌اندازی شد، پیوسته‌اند. ... ساخت آزادراه همدان-کرمانشاه با شرکت ایتالیایی تا روز شنبه (هشتم خردادخبر داد. ...... همچون صنایع لوازم خانگی، فولاد و سیمان نیز از رکود خارج خواهند شد، گفت: در سال های ...

  سایت خبری تحلیلی زنگ‌نیوز » اخبار - صفحه اصلی بلاگ

  www.zangnews.ir/headlines/?page=all
  تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های ۱۱ خرداد؛ از اظهارنظر هاشمی درباره احتمال دیدار ... سازمان حج و زیارت با انتشار بیانیه‌ای در ۸ بند، رسما از لغو حج تمتع سال ۹۵ خبر ..... تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های ۲۱ اردیبهشت؛ از برجام، بدون ضمانت اجرایی تا .... بعد با بررسی مشخص می‌شود که این وزیر به همراه دختران و دامادهایش نزدیک به ۱۴ کارخانه دارند.

  خرداد ٩٤ - کانال اذهان عمومی - پرشین بلاگ

  atv.persianblog.ir/1394/3/
  در همین راستا، با وجود آنکه اعلام شده بود، برنامه «رادیو هفت» از شانزدهم خرداد با این تفاوت ... برنامه حاکم می‌شود سرانجام امروزخبر قطعی تعطیلی این برنامه منتشر شد و ظاهراً سازندگان .... معاون وزیر کار ادامه داد: برای اشتغال زایی در حوزه مشاغل خُرد وخانگی به‌ طور ..... قاضی این سازمان همراه با کارشناسان بهداشت به محل کارخانه مراجعه کرده و در ...

  دبستان پسرانه سوم خرداد - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی

  basij-e-ba.smartfeed.ir/ogle/دبستان+پسرانه+سوم+خرداد
  ۶ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سامانه قدرتمند اسمارت فید تمامی اخبار را به صورت لحظه ای برای شما نمایش میدهد .... تی شرت مردانه ۲۰۱۶,تی شرت مردانه ۹۵,مدل تی شرت مردانه ۹۵,مدل تی شرت مردانه,تی سرت مردانه ,مدل ... آزمون ریاضی پایه پنجم از دبستان فتوحی خرداد 95 با تشکر از خانم مختاریان آزمون علوم پایه ..... ۲۱ خرداد روز جهانی صنایع دستی [ 10 June ]

  پایگاه اطلاع رسانی بيان روز شهرستان پلدختر ,شبکه اطلاع ...

  www.bayanerooz.ir/fa/search.php?str_search=پلدختر
  بیان روز:همه ساله در ایام تعطیلات نوروزی لرستان میزبان حدود چهار میلیون نفر از ... بیان روز: با حضور استاندار لرستان خط انتقال گاز کارخانه آهک صنعتی پلدختر افتتاح شد. ...... بيان روز: نظرسنجی که از سوی پايگاه اطلاع رساني بيان روز در روز سه شنبه ۲۱ خرداد ماه ..... بيان روز:فرماندارپلدخترگفت:براي 694طرح مشاغل خانگي شهرستان ...

  سیاست مداران - آموزش - صفحه نخست

  manboghz1378-ba.yektarh.ir/tag/سیاست+مداران/350
  حشمت الله فلاحت پیشه :زحمات آقای جلیلیان نماینده فعلی را ارج می نهیم. ..... مجلس که در چند هفته از تابستان ۱۳۹۴ تعطیل بود و مسئول تصویب یا رد برجام در ایران .... فراخوان ۲۷ اردیبهشت ۹۵ ۱۵ خرداد ۹۵ ۱۹ روز ۵ پالایش اولیه ۱۶ خرداد ۹۵ ۲۱ خرداد ۹۵... تهران-ایرنا- بیش از 40 مرکز درمان ناباروری در بخشی از کمپین ملی خانواده، تولیدمثل و ...

  ابلاغی اشتباه - صفحه نخست

  tazein-ziba-ba.masterfars.ir/ogle/ابلاغی+اشتباه/250
  فراخوان ۲۷ اردیبهشت ۹۵ ۱۵ خرداد ۹۵ ۱۹ روز ۵ پالایش اولیه ۱۶ خرداد ۹۵ ۲۱ خرداد ۹۵ ... را به رخ بکشند برای کودک معصومی که بی خبر می خواهد پا بگذارد توی این چنین دنیایی. ... سالن یک کارخانه و جمع کارگران می شود از درون ماشین دست به کارگردان دراز می کند. ..... در خلاصه داستان این فیلم آمده است: ناصر و خانواده‌اش به واسطه آژانس تعطیلات ...

  پایگاه خبری الف - آخرين عناوين فرهنگی :: نسخه کاملآرشیو ...

  alef-farhang.wikifeed.ir/
  افتتاحیه این مسابقه دوشنبه‌شب ۱۷ خرداد ماه پخش خواهد شد که در آن افراد سرشناس اعم از ... رییس صداوسیما همچنین در پاسخ به اینکه توجه به کدام بخش از سازمان اعم از خبر، ... با کیفیت ملی استفاده کند و منجر به رشد صنایع و کارخانجات شوند و اشتغال را بالا ..... این نمایشگاه از ۲۱ اسفند تا ۱۶ فروردین بدون تعطیلی، از ساعت ۱۱ تا ۱۷ ...

  موسسه مطالعات راهبردی رويکرد - آخرين عناوين فرهنگ :: نسخه ...

  rooykard-farhang.wikifeed.ir/
  به گزارش گروه فرهنگ رویکرد، فروش فوق‌العاده فیلم‌ها در نوروز ۹۵ بار دیگر نگاه‌ها را ... قبل از ۵ فیلم برنامه نوروز اکران شد اما عمده‌فروشش مربوط به تعطیلات سال نو و فروردین .... که در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود و داستان آن توانسته برای مخاطب جذاب شود. ...... یادآور می‌گردد پیش از هم در تاریخ ۲۱ خرداد ماه سال گذشته و در شب افتتاح ...

  اخبار رادیو دمکراسی شورایی – اشتراک eshtrak

  https://eshtrak.wordpress.com/tag/اخبار-رادیو-دمکراسی-شورایی/feed/
  گفتنی است کارخانه پارس سرام تولید کننده لوازم بهداشتی در منطقه قرچک ورامین است. ... خواسته ای که وزارت اطلاعات ایران دارد این است که صفحه ی فیسبوک «کمپین یاد آوری ..... مدیرعامل یک شرکت محصولات دریایی جنوب با اعلام خبر تعطیلی این واحد ...... كارخانگی: شغل یا بیگاری ...... برنامه رادیو دمکراسی شورایی، یکشنبه ۲۱ خرداد.

  رویداد های قرن چهاردهم هجری قمری - صفحه نخست

  baby1-ba.crawlblog.ir/search/رویداد+های+قرن+چهاردهم+هجری+قمری
  طول عمر وی را بیشتر مراجع ۹۵ سال و بعضی ۹۶ سال ذکر کرده‌اند. .... فردا شنبه ست،اولین روز رسمی و کاری بعد از تعطیلات عید؛چهاردهم فروردین. .... از این رو، به منظور ارج نهادن به كوشش هاي وی در خلق آثار داستانی ارزنده كودكان، این روز (برابر با ... وی در تاریخ ۲۱ خرداد ۳۱۹ هجري شمسی در شهر تاریخی بوژگان از توابع شهرستان تربت جام در ...

  تبلیغات تربت حیدریه

  lovelly1380-ba.sirindex.ir/tag/تبلیغات+ تربت+حيدريه
  رابط خبر اداره تبليغات اسلامی تربت حيدريه گفت :جمعی از روحانیون شهرستان تربت ... به سوالات شرعی را از جمله محور فعالیت این مبلغین در ایام تعطیلات نوروزی ذکر کرد. ... تربت حيدريه لوازم لاستیک آذرنگمنبع: http://torbatandreferees.blogfa.com/ ..... وی در تاریخ ۲۱ خرداد ۳۱۹ هجری شمسی در شهر تاریخی بوژگان از توابع شهرستان ...

  دسته شهرستانها - آخرین خبر های مهم ایران

  enews.pro/town.html
  2016-06-07-شهرستانها – خبرگزاری تبسم اقامه نماز جمعه اصفهان از ۲۱ خرداد در ..... بناب از دستگیری سه سارق حرفه ای منزل با 100 میلیون ریال لوازم سرقتی خبر داد. ...... 2016-06-06-خبرگزاری تسنیم - برطرف نشدن موانع سرمایه‌گذاری کارخانه سرب و روی ...... 2016-06-05-شهرستانها – خبرگزاری تبسم جاساز ۹۵ کیلو حشیش در سواری.

  زلزله در شاهرود

  mar-69-ba.smartfeed1.ir/ogle/زلزله+در+شاهرود/300
  ۷ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سامانه قدرتمند اسمارت فید تمامی اخبار را به صورت لحظه ای برای شما نمایش میدهد ..... حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه ۲۵/۲/۹۵) در دیدار جمعی از .... هادی ساعی بنه‌کهال (زادهٔ ۲۱ خرداد ۱۳۵۵ در شهر ری)، قهرمان تکواندو جهان و ..... را به کناری کشیده و خبر شوک‌آوری را به او داد: ساختمان کارخانه تولیدی در ...

  برانگیز دور

  www.divi.ir/برانگیز-دور/
  ۲۶ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران، در روز جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی (۱۲ ژوئن ۲۰۰۹ میلادی)، برگزار شد. موقعیت و شرایط ویژهٔ داخلی و خارجی ...

  23 - دانلود آهنگ جدید - مطالب ارسال شده توسط lfc94 - رز بلاگ - ...

  lfc94.rzb.ir/user-lfc94/page/23
  ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آیا مدارس تهران شنبه 22 اسفند تعطیل است؟ ..... kacc.ir/list/دانلود+برنامه+نود+90++دوشنبه+11+خرداد+1394+.html ... نتایج نهایی آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ اعلام ...... پرونده دو راننده زن عربستانی به دادگاه تروریسم ارج. ..... بازدید خبرنگاران از خط تولید کارخانه لوازم خانگی تکوین الکتریک ...

  کلیپ طنز مناظره دو کاندید انتخاباتی - انتخابات ریاست ...

  www.worldsearching.ir/mxsfqfcdfrcndsdcdyncvndnsdcacyctdqnjrctdfr.html
  ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دو نماینده مجلس درباره بیانیه لوزان در شبکه خبر به مناظره پرداختند. ... شارنيوز- اخبار سقزنتیجهٔ انتخابات براساس نامزدان برنده به تفکیک ...

  شورای ملی ایران - www.ali-benvidi.se

  www.ali-benvidi.se/414666186
  خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی، ایرنا، در خبر مربوط به کشته شدن احمد حیاری، ..... فرزین لطف علی پور که از حدود ۲۰ سال پیش در کارخانه کاشی گیلانا مشغول به کار است ... می‌ورزد و با خانواده‌های داغدار همدردی می‌کند و به حق طلبی و دادخواهی ارج می‌نهد و با همین ...... به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، از روز ۱۷ خرداد ماه جاری تا امروز، ...

  رادیو زمانه | خبر اول | نوشته های پیشین

  zamaaneh.com/news/archives.html
  ... ۲۱ آبان ۱۳۸۹: مخالفت سناتورهای آمریکایی با خروج زودهنگام از افغانستان; ۲۱ آبان ۱۳۸۹: ..... ۱۷ شهریور ۱۳۸۹: دولت بر خلاف تصميم مجلس تعطيلی عيد فطر را افزايش داد ...... ۳۱ خرداد ۱۳۸۹: برگزیده سرمقاله‌های روزنامه‌های بامدادی; ۳۱ خرداد ۱۳۸۹: تیتر مطالب و ...... ۷ فروردین ۱۳۸۸: درخواست آزادی فعالان کمپین یک‌میلیون امضا; ۷ فروردین ۱۳۸۸: ...

  زندگینامه دیلان نصیری - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی

  zangareh-ba.landindex.ir/ogle/زندگینامه+دیلان+نصیری
  اخبار ایندکس لند : با سامانه قدرتمند ایندکس لند پیش از بقیه مطالب جدید را مشاهده ..... جهت ارج نهادن به فداکاری‌های روحانیون در طول دوران دفاع مقدس، این روز به نام روز "روحانیت و ... شروع تحصیلات متوسطه ایشان مصادف با آغاز جنگ جهانی اول, و تعطیلیمدارس ... وی در تاریخ ۲۱ خرداد ۳۱۹ هجری شمسی در شهر تاریخی بوژگان از توابع شهرستان ...

  زندگینامه پروین اعتصامی - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی

  masjed-aboalfazl-ba.landindex.ir/ogle/زندگینامه+پروین+اعتصامی
  اخبار ایندکس لند : با سامانه قدرتمند ایندکس لند پیش از بقیه مطالب جدید را مشاهده کنید و بروز ..... جهت ارج نهادن به فداکاری‌های روحانیون در طول دوران دفاع مقدس، این روز به نام روز .... شروع تحصیلات متوسطه ایشان مصادف با آغاز جنگ جهانی اول, وتعطیلی مدارس ... وی در تاریخ ۲۱ خرداد ۳۱۹ هجری شمسی در شهر تاریخی بوژگان از توابع شهرستان ...

  مسیب سروندی – Radio Koocheh

  radiokoocheh.info/article/tag/مسیب-سروندی/feed
  مسابقات کشتی جوانان قهرمانی آسیا روزهای ۱۸ تا ۲۱ تیرماه در شهر نایپیداو کشور .... مسیب سروندی – الهام رحیم زاده / رادیو کوچهکارخانه روغن وابسته به سهامدار عرب برای ...... در جریان بازی روز بیست و نهم خرداد ماه مقابل تیم‌‌ملی والیبال ایران اعتراض کرد. ...... تکسوز، دونارسو، لوازم خانگی اوج، سرشار برودت، پرتوسرد یا هما (هیمالیا)، گروه ...

  پایگاه خبری الف - آخرين عناوين فرهنگی :: نسخه کاملآرشیو ...

  alef-farhang.wikirss.ir/
  به گزارش خبر نگار سینمایی الف جشنواره جهانی فیلم فجر از اول تا ششم اردیبهشت .... جدیدترین اثر «وودی آلن» آغاز به کار خواهد کرد و تا ۲۲ می (دوم خرداد) ادامه خواهد داشت. ...... او معتقد است که همین موضوع باعث می‌شود تا به احترام مخاطبان در شبکه خانگی...... به گزارش ایسنا، پس از تعطیلات نوروز ۹۵، شایعه‌هایی مبنی بر حذف و جابه‌جایی چند ...

  پایگاه خبری سینما تجربی - آخرين عناوين :: rss_full ...

  cinematajrobi.wikirss.ir/
  متاسفانه اکنون حجم عمده اخبار و تبلیغات درباره سینمای داستانی و بازیگرهاست. ... دلایل ایجاد کمپین «نمایش فیلم مستند رایگان نیست»باقری در پاسخ به پرسشی مبنی ...... مهدی قربان‌پور (ایران) ساعت ۲۱ سالن ۵روز پنجم/ یکشنبه ۵/۲/۹۵«فرانکوفونیا» ...... کار در خرداد ماه و حضور فیلم در دهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت خبر داد.

  انشا موضوع ایران - بلاگ, بلاگ ریدر, آرشیو نایاب ترین مطالب

  blogreader.ir/search/++انشا+موضوع+ایران
  این در حالی است که در مقابل اعلام این خبر از سوی مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی، ... اگر چه در هفته گذشته لیگ تعطیل بود اما دیدارهای غرب آسیا و بازی ایران برابر بحرین می .... در ترکیه نیز بخش تولید اتومبیل و لوازم یدکی بسیار پیشرفته است. .... براساس اعلام مرکز پژوهش‌های مجلس، تهیه این گزارش‌ها که از خرداد ماه سال ۸۹ در گروه ...

  آتروپا | نامه

  www.kzz-fun.ir/tag/نامه-
  آیت‌الله امامی‌کاشانی توضیح داد که ساواک آیت‌الله مطهری را احضار کرده و خبر شهادت ...... امروزه ساختار مدیریتی و تعطیلات تمامی کشورهای پیشرفته به نحوی است که پر ...... خندوانه برنامه‌ای تلویزیونی به کارگردانی رامبد جوان است که از ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ در ...... باب منزل ۱۵۰ متری و یک دستگاه پژو ۴۰۵ و لوازم خانگی ساده است که البته انهم با ...

  آلپ گروه - ممتاز آنلاین|دانلود فیلم,سرگرمی,اخبار,اهنگ,مداحی,

  momtazonline.alpgroup.ir/
  ۹ ساعت پیش - داعش دختران ایزدی را به عربستان می فروشد کد خبر: 88991 | تاریخ ..... نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال فصل ۹۵-۹۴ +جدول | سايت . ..... ۲۱ ساعت پیش - در چند روز گذشته مشاهده مارمولکی در قرص نان تعجب همگان را در .... یک نانوایی در بجنورد، به دلیل پیدا شدن دم مامولک در نان تولیدی، با حکم تعزیرات حکومتی تعطیل شد.

  همگام با ریاضی - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی

  akhbar90-rg.atrimblog.ir/ogle/همگام+با+ریاضی/0
  با توجه به آغاز تعطیلات نوروز و هیاهوی دید و بازدیدهاو شوق سفر، توصیه می‌کنم با ... با توجه به امتحانات نهایی خرداد و اهمیت معدل، همگام با برنامه‌ی راهبردی و تابلو نوروزی ..... به آن سفارش شده و هم با این کار به پاکی و سلامت محیط زندگی خود ارج می نهیم. .... چاپ، «چهل نامه کوتاه به همسرم» با ۲۱ بار تجدید چاپ، «مردی در تبعید ابدی» با ۱۱ بار ...
  نظرات
 • در قمست نظرات مشکلات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در جریان بگزارید.

 • نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی