close
تبلیغات در اینترنت
برنامه کامل لیگ جهانی والیبال 2016

اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد

سه شنبه 16 آذر 1395
برنامه کامل لیگ جهانی والیبال 2016 برنامه کامل لیگ جهانی والیبال 2016 برنامه کامل لیگ جهانی والیبال 2016 برنامه کامل لیگ جهانی والیبال 2016
جای تبلیغات شما
تلگرام هواداران باشگاه پرواز
برنامه کامل لیگ جهانی والیبال 2016
  • تعداد بازدید : 49

  • برنامه کامل لیگ جهانی والیبال 2016

    برنامه کامل لیگ جهانی والیبال 2016

    برنامه کامل لیگ جهانی والیبال 2016

    برنامه کامل لیگ جهانی والیبال سال 2016 در سطح یک به وقت کشورهای میزبان به شرح زیر است:

     

    هفته نخست (27 تا 30 خرداد)

     

    گروه اول : استرالیا، فرانسه، ایتالیا و بلژیک

    میزبان شهر سیدنی: ورزشگاه المپیک پارک

    جمعه 28 خرداد: فرانسه – ایتالیا (ساعت 18 و 10 دقیقه) و استرالیا – بلژیک (ساعت 20 و 40 دقیقه)

    شنبه 29 خرداد: بلژیک – ایتالیا (ساعت 17 و 40 دقیقه) و استرالیا – فرانسه (ساعت 20 و 10 دقیقه)

    یکشنبه 30 خرداد: فرانسه – بلژیک (ساعت 12 و 40 دقیقه) و استرالیا – ایتالیا (ساعت 15 و 10 دقیقه)

     

    گروه دوم: برزیل، ایران، آرژانتین و آمریکا

    میزبان شهر ریودوژانیرو: ورزشگاه کاریوکا

    پنج شنبه 27 خرداد: برزیل – ایران (ساعت 14 و 45 دقیقه) و آمریکا – آرژانتین (ساعت 17 و 15 دقیقه)

    جمعه 28 خرداد: برزیل – آرژانتین (ساعت 14 و 45 دقیقه) و آمریکا – ایران (ساعت 17 و 15 دقیقه)

    شنبه 29 خرداد: ایران – آرژانتین (ساعت 20 و 30 دقیقه) و برزیل – آمریکا (ساعت 23 و 10 دقیقه)

     

    گروه سوم: روسیه، بلغارستان، لهستان و صربستان

    میزبان شهر کالینینگراد: ورزشگاه دی اس یانتارنی

    جمعه 28 خرداد: بلغارستان – لهستان (ساعت 16 و 40 دقیقه) و روسیه – صربستان (ساعت 19 و 10 دقیقه)

    شنبه 29 خرداد: بلغارستان – صربستان (ساعت 16 و 40 دقیقه) و روسیه – لهستان (ساعت 19 و 10 دقیقه)

    یکشنبه 30 خرداد: صربستان – لهستان (ساعت 16 و 40 دقیقه) و روسیه – بلغارستان ساعت (19 و 10 دقیقه)

     

    هفته دوم (سوم تا ششم تیرماه)

     

    گروه اول: لهستان، روسیه، فرانسه و آرژانتین

    میزبان کشور لهستان شهر و ورزشگاه هنوز مشخص نشده است

    جمعه چهارم تیر: روسیه – فرانسه (ساعت 17 و 10 دقیقه) و لهستان – آرژانتین (ساعت 20 و 10 دقیقه)

    شنبه پنجم تیر: فرانسه – آرژانتین (ساعت 17 و 10 دقیقه و لهستان – روسیه (ساعت 20 و 10 دقیقه)

    یکشنبه ششم تیر: آرژانتین – روسیه (ساعت 17 و 10 دقیقه و لهستان – فرانسه (ساعت 20 و 10)

     

    گروه دوم: ایتالیا، آمریکا، بلژیک و استرالیا

    میزبان ایتالیا شهر رم ورزشگاه پالالوتوماتیکا

    جمعه چهارم تیر: بلژیک – آمریکا (ساعت 17 و 30 دقیقه) و استرالیا – ایتالیا (ساعت 20 و 30 دقیقه)

    شنبه پنجم تیر: آمریکا – استرالیا (ساعت 17 و 30 دقیقه) و ایتالیا – بلژیک (ساعت 20 و 30 دقیقه)

    یکشنبه ششم تیر: استرالیا – بلژیک (ساعت 17 و 30 دقیقه) و آمریکا – ایتالیا (ساعت 20 و 30 دقیقه)

     

     گروه سوم، صربستان، برزیل، بلغارستان و ایران

    میزبان صربستان شهر بلگراد سالن پی اونیر

    پنج شنبه سوم تیر: ایران – بلغارستان (ساعت 16) و برزیل – صربستان (ساعت 19)

    جمعه چهارم تیر: برزیل – ایران (ساعت 16) و صربستان – بلغارستان (ساعت 19)

    شنبه پنجم تیر: بلغارستان – برزیل (ساعت 16) و ایران – صربستان (ساعت 19)

     

    هفته سوم (یازدهم تا سیزدهم تیرماه)

     

    گروه اول: فرانسه، بلژیک، لهستان و برزیل

    میزبان فرانسه شهر نانسی، سالن پالا دیسپوق ژون وی

    جمعه یازدهم تیر: برزیل – لهستان (ساعت 15) و فرانسه – بلژیک (ساعت 18)

    شنبه دوازدهم تیر: برزیل – بلژیک (ساعت 15) و فرانسه – لهستان (ساعت 18)

    یکشنبه سیزدهم تیر: بلژیک – لهستان (ساعت 15) و فرانسه – برزیل (ساعت 18)

     

    گروه دوم: آمریکا، بلغارستان، روسیه و استرالیا

    میزبان آمریکا شهر دالاس، ورزشگاه کی بیلی هاتچسن

    جمعه یازدهم تیر: استرالیا – روسیه (ساعت 17 و 40 دقیقه) و آمریکا – بلغارستان (ساعت 19 و 40 دقیقه)

    شنبه دوازدهم تیر: بلغارستان – روسیه (ساعت 17 و 40 دقیقه) و آمریکا – استرالیا (ساعت 19 و 40)

    یکشنبه سیزدهم تیر: آمریکا – روسیه (ساعت 12 و 40 دقیقه) و بلغارستان – استرالیا (ساعت 15 و 10)

     

    گروه سوم: ایران، ایتالیا، آرژانتین و صربستان

    میزبان ایران شهر تهران سالن 12 هزار نفری آزادی

    جمعه یازدهم تیر: ایتالیا – آرژانتین (ساعت 18) و ایران – صربستان (ساعت 21)

    شنبه دوازدهم تیر: صربستان – آرژانتین (ساعت 18) و ایران – ایتالیا (ساعت 21)

    یکشنبه سیزدهم تیر: ایتالیا – صربستان (ساعت 18) و ایران – آرژانتین (ساعت 21)

     

    تیم های فرانسه، صربستان و آمریکا در بیست و ششمین دوره لیگ جهانی (سال 2015) به ترتیب عنوان‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

     

    ---

     
     

    برای اینکه مرتبط‌ترین نتایج را ببینید، برخی از شبیه‌ترین نتایج به 85 مورد نشان داده شده را حذف کرده‌ایم.
    اگر بخواهید می‌توانید جستجو را با لحاظ کردن نتایج حذف شده دوباره انجام دهید.


    نظرات
  • در قمست نظرات مشکلات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در جریان بگزارید.

  • نام
    ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
    وبسایت
    :):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
    نظر خصوصی
    مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
    کد امنیتی