close
تبلیغات در اینترنت
آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟

اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد

یکشنبه 14 آذر 1395
آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟ آزادراه تهران شمال تا سال 99 تکمیل می شود   مدیر عامل شرکت آزاد راه تهران - شمال با اعلام پیشرفت 60 درصدی…
جای تبلیغات شما
تلگرام هواداران باشگاه پرواز
آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟
 • تعداد بازدید : 3

 • آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟

  آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟

  آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟

  آزادراه تهران شمال تا سال 99 تکمیل می شود

   

  مدیر عامل شرکت آزاد راه تهران - شمال با اعلام پیشرفت 60 درصدی قطعه یک آزادراه تهران- شمال گفت:امیدواریم بتوانیم این آزاد راه را به طور کلی در سال 99 به بهره برداری کامل برسانیم. 

   

  مهران اعتمادی روز پنج شنبه در حاشیه بازدید خبرنگاران از آزاده راه تهران - شمال اعلام کرد:هم اکنون 120 جبهه کاری در منطقه یک آزاد راه تهران - شمال فعال است تا بتوانیم با تلاش هفت پیمانکار شاغل در این قطعه این منطقه را بهار سال 96 به بهره برداری برسانیم. 

   

  اعتمادی افزود:منطقه یک این آزاد راه به طول 32 کیلومتر دارای 16 پل رفت و برگشت و 32 هزار متر تونل رفت و برگشت است و با افتتاح این منطقه، فاصله تهران تا چالوس 60 کیلومتر کوتاه تر می شود.بر اساس این گزارش، با افتتاح قطعه یک آزاد راه مسافرانی که قصد سفر به شمال کشور را دارند می توانند از انتهای بزرگراه همت وارد آزاد راه(شروع قطعه یک) شوند و تا منطقه شهرستانک تردد کنند و بعد از آن تا ابتدای قطعه چهار در مرزن آباد در جاده چالوس پیمایش کنند. 

   

  مدیرعامل شرکت آزاد راه تهران - شمال با بیان اینکه در فروردین، اردیبهشت و خرداد ماه امسال با تامین مصالح مورد نیاز و منابع مالی، پیشرفت کار در مناطق مختلف این قطعه بین 50 تا 70 درصد بوده است، گفت:در مجموع 6 پیمانکار ایرانی و یک پیمانکار چینی در این آزاد راه مشغول به کار هستند. وی با اشاره به رفع مشکلات زمین های معارض این آزاد راه خاطرنشان کرد:بررسی ها نشان می دهد برای تکمیل قطعات دو و سه این آزاد راه بین 7 هزار و 500 تا 8 هزار میلیارد تومان منابع مالی نیاز داریم که امیدواریم با همکاری تمام دستگاه های اجرایی و هم افزایی، بتوانیم این منابع مالی را تامین کنیم. 

   

  وی با بیان اینکه احداث قطعه دوم این آزاد راه به طول 23 کیلومتر در دست اجرا قرار گرفته است، گفت:در این قطعه تونل البرز بزرگ ترین تونل کشور به طول 6 هزار و 400 متر هم اکنون در دست احداث قرار دارد و یک لاین آن هم اکنون به 60 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است. اعتمادی گفت:لاین دوم این تونل نیز در قطعه دوم به میزان 4 هزار و 200 متر حفاری شده و تمام مسائل مربوط به ساخت این قطعه تمام شده است.وی با اشاره به قطعه سوم آزاد راه تهران - شمال اظهار کرد:این قطعه با 44 کیلومتر مسافت باردیگر مطالعات آن توسط شرکت های ایرانی آغاز شده و با شرکت دوو کره جنوبی برای انجام سرمایه گذاری در این قطعه به توافق رسیده ایم. مدیرعامل شرکت آزاد راه تهران - شمال در ادامه تصریح کرد:برای تکمیل این قطعه هزار و 700 هزار میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است که بیش از 600 میلیارد تومان آن هزینه شده و برای مابقی آن باید هزار میلیارد تومان دیگر هزینه شود. 

   

  وی گفت:پیش بینی ما این است که برای نصب روشنایی، سیستم های تهویه و اطفای حریق در تونل های قطعه یک آزاد راه تهران - شمال حدود 200 میلیارد تومان هزینه مورد نیاز است. 

   

  به گفته وی هم اکنون پل شماره 6 این آزاد راه به طول 320 متر با ارتفاع 80 متر به 75 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است که یک باند آن به صورت کامل تکمیل شده و باند بعدی آن 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و انتظار داریم این پل تا پایان آذر ماه امسال به اتمام برسد. وی با بیان اینکه بزرگ ترین عملیات لاینینگ تونل در کشور در این آزاد راه در حال انجام است، اظهار کرد:برای انجام عملیات لاینینگ بیست قالب ساخته شده است که هزینه هر یک از این لاینینگ ها بین یک و نیم تا 4 میلیارد تومان است تا بتوانیم پوشش داخلی تونل ها را انجام دهیم.بر اساس این گزارش، قطعه یک آزاد راه تهران - شمال به طول 32 کیلومتر از تقاطع بزرگراه آزادگان و شهید همت شروع و با عبور از مناطق کن، سولقان و امامزاده عقیل و تونل تالون و دره لانیز به سه راهی شهرستانک می رسد و با افتتاح این قطعه قسمتی از راه فعلی که از طریق کرج می گذرد حذف و مسیر تهران به شمال حدود 60 کیلومتر کوتاه می شود. 

   

  قطعه دوم این آزادراه حدفاصل دو آب شهرستانک - پل زنگوله به طول تقریبی 25 کیلومتر است، تونل های بلند البرز هر یک به طول 6 هزار و 450 متر در این منطقه قرار دارد و با اجرای این قطعه طول مسیر جاده فعلی کرج - چالوس حدود پنج کیلومتر کوتاه تر می شود. 

   

  قطعه سوم آزادراه تهران - شمال حد فاصل پل زنگوله - سه راهی دشت نظیر، به طول تقریبی 46 کیلومتر است، این مسیر دارای دو خط رفت و دو خط برگشت بوده و اخیرا شرکت آزاد راه تهران - شمال با یک شرکت کره ای برای سرمایه گذاری یک میلیارد و 300 میلیون دلاری در این قطعه به توافق رسیده است. قطعه چهار آزاد راه تهران - شمال حدفاصل سه راهی دشت نظیر - چالوس به طول حدود 20 کیلومتر است به صورت دو خط رفت و دو خط برگشت بوده و در قسمت های بلند آن یک خط کندرو نیز وجود دارد که تابستان 94 زیر بار ترافیک رفته است.

   

  آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟

   

   

   

  --

   

   

  آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟ - نمناک

  namnak.com/32345-آزادراه-تهران-شمال.html
  ۲۱ ساعت پیش - آزادراه تهران شمال و تکمیل آزاد راه تهران تا شمال و افتتاح بزرگراه تهران به شمال در نمناک.

  آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟

  rk9.ir/news/11639
  ۲۱ ساعت پیش - مدیر عامل شرکت آزادراه تهران شمال بعد از اعلام درصد بالای پیشرفت در این مسیر پیش بینی کرد در چند سال آینده ایت طرح به طور کامل اجرا خواهد شد.

  آزادراه تهران شمال کي تکميل مي شود

  golden-goal.rozblog.com/post/776
  ۲۰ ساعت پیش - آزادراه تهران شمال کي تکميل مي شود 1 . آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟ - نمناکnamnak.com/32345-آزادراه-تهران-شمال.html 1…,آزادراه تهران شمال ...

  آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟ | دانلود با لینک مستقیم

  serial.iranoo.ir/آزادراه-تهران-شمال-کی-تکمیل-می-شود؟/
  آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟ شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵. مدیر عامل شرکت آزاد راه تهران - شمال با اعلام پیشرفت 60 درصدی قطعه یک آزادراه تهرانشمال گفت:امیدواریم ...

  آزاد راه تهران-شمال

  www.khabaronline.ir/tags/2639/آزاد-راه-تهران-شمال
  توافق درباره آزادراه افسانه‌ای / آزادراه تهران-شمال کی به بهره برداری می رسد؟ ... آزاد راه تهرانشمال به روایت وزیر راه/آخوندی: شرکت‌های ایرانی آزادراه را تکمیل می کنند ... آزادراه تهران شمال گفت: هفته‌‌آینده درباره قطعه دوم آزادراه تهران-شمال تصمیم‌گیریمی‌شود.

  آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟ | دانلود رایگان با لینک ...

  www.bia2download.xyz/آزادراه-تهران-شمال-کی-تکمیل-می-شود؟.html
  ۲۱ ساعت پیش - آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟ – نمناک namnak.com/32345-آزادراهتهرانشمال.html ۳۱ دقیقه پیش – آزادراه تهران شمال و تکمیل آزاد راه تهران تا ...

  آزادراه تهران - شمال - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  https://fa.wikipedia.org/wiki/آزادراه_تهران_-_شمال
  آزادراه تهران - شمال نام یک پروژهٔ بزرگ راه‌سازی در کشور ایران است که قرار است شهر ... آن تقریباً ۳۲ کیلومتر بوده و تکمیل آن در اولویت است، موجب می‌شود قسمتی از راه ...

  آزاد راه تهران شمال سال ۹۹ تکمیل می‌شود - سایت خبری تحل ...

  www.tabnak.ir › صفحه نخست › اقتصادي
  ۱ روز پیش - مدیر عامل شرکت آزاد راه تهران - شمال با اعلام پیشرفت ۶۰ درصدی قطعه یک آزادراه تهرانشمال گفت: امیدواریم بتوانیم این آزاد راه را به‌طور کلی در سال ۹۹ ...

  آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟ - خبر یاب ، وب گردی - خانه

  news.yfile.ir/آزادراه-تهران-شمال-کی-تکمیل-می-شود؟/
  ۱۶ ساعت پیش - مدیر عامل شرکت آزادراه تهران شمال بعد از اعلام درصد بالای پیشرفت در این مسیر پیش بینی کرد در چند سال آینده ایت طرح به طور کامل اجرا خواهد شد.

  آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟ - کاملترین مرجع عکس

  www.fastcamp.ir/news/18773
  ۱۱ ساعت پیش - توافق درباره آزادراه افسانه‌ای / آزادراه تهرانشمال کی به بهره برداری می رسد؟ … آزاد راه تهران– شمال به روایت وزیر راه/آخوندی: شرکت‌های ایرانی آزادراه را ...

  تین نیوز - تصمیم جدید برای «تهران‌-شمال»

  www.tinn.ir/fa/doc/report/2694/تصمیم-جدید-تهران-شمال
  این در حالی است که برای تکمیل آزادراه تهرانشمال، گفته می‌شود چیزی در حدود 15 هزار ... در قطعه یک آزادراه تهرانشمال نیز که از غرب تهران در اتوبان همت شروع می‌شود فقط ... خرج پروژه اي كنند كه معلوم نيست كي به نتيجه برسه،اين همه مدت فقط اتلاف پول شد.

  آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟ | اولین ها

  news.avalinha.com/post/559042.html
  مدیر عامل شرکت آزادراه تهران شمال بعد از اعلام درصد بالای پیشرفت در این مسیر پیش بینی کرد در چند سال آینده ایت طرح به طور کامل اجرا خواهد شد.

  آزادراه تهران- شمال | تراز

  www.taraznews.com/archive/آزادراه%20تهران-%20شمال
  اتمام قطعه یک آزاد راه تهران شمال تا سال۹۵. تراز: معاون اول ... خبرهای خوش از آزادراه تهران-شمال کی می رسد؟ تراز: هرچند ...آزادراه تهران - شمال تا سال ۹۹ تکمیل می‌شود. تراز: در ...

  آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟ - بهترین های روز

  www.bestofday.ir/reader/text/201606181038195110
  ۲۱ ساعت پیش - مدیر عامل شرکت آزاد راه تهران - شمال با اعلام پیشرفت 60 درصدی قطعه یک آزادراه تهرانشمال گفت:امیدواریم بتوانیم این آزاد راه را به طور کلی در سال.

  آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟ - جالبناک

  jalebnak.com/آزادراه-تهران-شمال-کی-تکمیل-می-شود؟/
  ۲۰ ساعت پیش - اخبار داعش · جدیدترین اخبار داعش · اخبار سوریه · اخبار عراق · اخبار لبنان · اخبار یمن. شما در خانه اخبار آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟

  اخبار شهرستان چالوس | خبر فارسی

  khabarfarsi.com/tag/چالوس
  آزاد راه تهران شمال سال 99 تکمیل می شود ... شهرستانک تردد کنند و بعد از آن تا ابتدای قطعه چهار در مرزن آباد در جاده چالوسپیمایش کنند. مدیرعامل شرکت آزاد راه تهران ...

  آزادراه شمال بالاخره کی به پایان می‌رسد؟/ بلاتکلیفی ساخت ...

  www.mehrnews.com/.../آزادراه-شمال-بالاخره-کی-به-پایان-می-رسد-بلاتکلیفی-ساخت...
  ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - خبرگزاری مهر - گروه اقتصادی: آزادراه تهران - شمال پس از گذشت بیش از ... اساس، پیش بینی می‌شود تا دو سال آینده بخشی از این آزادراه تکمیل شود.

  آزاد راه تهران-شمال سال ۹۹ تکمیل می‌شود | News File

  newsfile.ir/news/آزاد+راه+تهران-شمال+سال+۹۹+تکمیل+می‌شود
  مدیر عامل شرکت آزاد راه تهران - شمال با اعلام پیشرفت ۶۰ درصدی قطعه یک آزادراه تهرانشمال گفت: امیدواریم ... قطره - 16 ساعت پیش; آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟

  آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟ | کیهان

  keyhaan.ir/?tag=آزادراه-تهران-شمال-کی-تکمیل-می-شود؟
  Posts tagged with "آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟" آخرین اخبار ... مختصری از زندگی الناز حبیبی و شکار شاه میگوالناز حبیبی متولد ۲۱ مرداد ۱۳۶۷ در تهران است.

  آزادراه تهران - شمال کی تمام می‌شود؟ - صبحانه آنلاین | ...

  sobhanehonline.com/fa/news/46831/آزادراه-تهران-شمال-کی-تمام-می‌شود
  ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در حالی آزاد راه تهران - شمال سالهاست که با وجود اختصاص بودجه همچنان در ... این گونه برآورد می شود کهآزاد راه تهران-شمال از ابتدا تا تکمیل، هزینه بیش از ...

  آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟ - خبر آنتایم

  khabarontime.ir/news/42123475/آزادراه-تهران-شمال-کی-تکمیل-می-شود-
  خبر-آنتایم-img-align=-left-hspace=-5-width=-120-src=-http-files.namnak.com-users-zn-aup-9503-627.jpg- ...

  آزاد راه تهران-شمال سال 99 تکمیل می شود - جستجوگر اخبار تی ...

  tnews.ir/news/512864959490.html
  ۱ روز پیش - مدیر عامل شرکت آزاد راه تهران - شمال با اعلام پیشرفت 60 درصدی قطعه ... [ مشاهده متن کامل خبر آزاد راه تهران-شمال سال 99 تکمیل می شود در سایت اقتصادی ایران جیب ] ..... اقامت شاگردان کی روش در آکادمی فوتبال ارمنستان / برنامه سفر تیم ...

  جهان نيوز - محور هراز کی تکمیل می شود؟

  jahannews.com/fa/doc/news/353580/محور-هراز-کی-تکمیل-می-شود
  وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه احداث محور هراز تا دو سال دیگر تکمیل می‌شود، گفت: آزاد‌راه تهرانشمال از اولویت دولت خارج نشده است.

  اطلاعات روز - آزادراه تهران-شمال کی تکمیل می شود؟

  www.etelaterooz.ir/news/3650/آزادراه-تهران-شمال-کی-تکمیل-می-شود
  ۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معاون توسعه ساختمان بنیاد با بیان اینکه تکمیل کل قطعات آزادراه تهران-شمال تا ۵ سال آینده تکمیل می‌شود، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم هزینه اجرای ...

  شرکت هاى جدیدى که با آزادراه تهران-شمال قرارداد بسته اند ...

  khabarcheh.ir/جستجو/شرکت+هاى+جدیدى+که+با+آزادراه+تهران-شمال+قرارداد.../2/
  معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها از تکمیل قطعه چهار آزادراه تهران-شمال تا یک ماه آینده ... بازگشایی می‌شود، گفت: وجود هرگونه نگهدارنده و آب‌بند در پروژه آزادراه تهران-شمال را ... 7 ماه پیش توافق درباره آزادراه افسانه‌ای / آزادراه تهران-شمال کی به بهره برداریمی رسد؟

  آزاد راه تهران-شمال سال 99 تکمیل می‌شود - نشان آنلاین

  www.neshanonline.ir/view/50277/آزاد-راه-تهران-شمال-سال-99-تکمیل-می‌شود
  ۲۲ ساعت پیش - نشان آنلاین: قطعه دوم این آزادراه حدفاصل دو آب شهرستانک - پل زنگوله به طول تقریبی ۲۵ کیلومتر است، تونل‌های بلند البرز هر یک به ... خوردبین: بهتر است کی روش و برانکو با هم تعامل کنند ... آزاد راه تهران-شمال سال 99 تکمیل می‌شود.

  تکلیف آزاد راه تهران شمال چه می شود | صبا فردا

  sabafarda.ir/fa/21/51759
  تکلیف آزاد راه تهران شمال چه می شود روزناایران با تعیین تکلیف قطعه اول آزادراه تهران ... در شرایطی که هنوز تکلیف سه قطعه اصلی آزاد راه تاریخی تهران – شمال مشخصآزادراه تهران باشمال تا سال تکمیل می‌شود. ... آزادراه شمال بالاخره کی به پایان می‌رسد؟

  آیا قطعه یک آزادراه تهران-شمال تا پایان ۹۵ تکمیل می‌شود؟

  asr8.ir/news/3711/آیا-قطعه-یک-آزادراه-تهران-شمال-تا-پایان-95-تکمیل-می‌شود؟.html
  ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آیا قطعه یک آزادراه تهران-شمال تا پایان ۹۵ تکمیل می‌شود؟ ... طبق وعده دولت قرار است قطعه اول آزادراه تهران-شمال به عنوان قطعه اولویت‌دار این پروژه، تا پایان سال آینده تکمیل شود، در این ..... سرمایه‌گذاران پدیده شاندیز کی به پولشان می‌رسند؟

  اقتصاد آنلاین - آزاد راه قزوین-رشت کی تکمیل می‌شود؟ - صاحب‌خبر

  sahebkhabar.ir/news/12387951/آزاد-راه-قزوین-رشت-کی-تکمیل-می-شود
  ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... آزادراه منجیل-رودبار · اجازه عبور موقت خودروها از قطعه یک آزادراه تهران-شمال در نوروز۹۶ ... آنلاین گزارش می دهد؛. آزاد راه قزوین-رشت کی تکمیل می‌شود؟

  آزاد راه تهران-شمال سال 99 تکمیل می‌شود | پارسینه

  khabarpu.com/k.php?u...cGFyc2luZS5jb20vZmEvbmV3cy8yOTAxNDk...
  ۱ روز پیش - آزاد راه تهران-شمال سال 99 تکمیل می‌شود - پارسینه | خبرپو. ... "ما بمب اتم به کارمان کی آید؛ وقتی انرژی حسینی داریم؟" "یکی تو پاکی، یکی هوای ...

  آزادراه تهران شمال - دبلیوخبر

  wwwkhabar.ir/key/آزادراه-تهران-شمال
  توافق درباره آزادراه افسانه‌ای / آزادراه تهران-شمال کی به بهره برداری می رسد؟ ... می شود، این مستند را اثری دانست که دلایل به سرانجام نرسیدن ساخت آزادراه تهرانشمال را برای مردم ... به آزادراه تهران - شمال وجود ندارد/ نیاز ۷۵۰۰ میلیارد تومانی برای تکمیل آزادراه.

  خبرگزاری تسنیم - آزادراه افسانه‌ای، بزرگراه می‌شود

  www.tasnimnews.com/fa/news/1393/01/17/.../آزادراه-افسانه-ای-بزرگراه-می-شود
  خبرگزاری تسنیم: با وجود تاکید فراوان مسئولان دولتی برای تکمیل آزادراه تهران-شمال پس از بررسی لازم، خبر می‌رسد که ساخت قطعات 2 و 3 این پروژه از دستور کار ...

  آزاد راه تهران-شمال سال 99 تکمیل می‌شود - اخبار فارسی - ...

  monitor.shafaqna.com/FA/IR/4952651
  آزاد راه تهران-شمال سال 99 تکمیل می‌شود. ... برانکو: ملی پوشان برای شرکت در اردو تیم ملی جریمه نمی شوند/مشکلی با کی روش ندارم/برای قهرمانی می جنگیم. - ایسکانیوز ...

  ‌معاون شرکت ساخت در گفت‌و‌گو با فارس: تکلیف ‌آزادراه تهران ...

  www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930622001412
  ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - وی بیان کرد: با تکمیل این پروژه‌‌ها ‌بخش زیادی از مشکلات ترافیکی محور‌های منتهی به شمال کشور خصوصاً محور چالوس رفع می‌شود، و اگر‌منابع اعتباری ...

  قطعه یک آزاد‌راه تهران - شمال 30 ماه دیگر افتتاح می‌شود - ایسنا

  www.isna.ir/news/.../قطعه-یک-آزاد-راه-تهران-شمال-30-ماه-دیگر-افتتاح-می-شود
  ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - در حالیکه تا پیش از این مسئولان، زمان تکمیل و افتتاح آزادراه تهران - شمال را 18 ماه دیگر اعلام کرده بودند طی وعده‌ای جدید بهره‌برداری از قطعه یک این ...

  آزاد راه تهران-شمال سال 99 تکمیل می‌شود :: پارسینه - پژواک

  pajvak.com/main/article/view/814554/آزاد-راه-تهران-شمال-سال-99-تکمیل-می-شود
  ۱ روز پیش - آزاد راه تهران-شمال سال 99 تکمیل می‌شود. ... "ما بمب اتم به کارمان کی آید؛ وقتی انرژی حسینی داریم؟" "یکی تو پاکی، یکی هوای تهران" · وانت نیسان که ...

  تکلیف ‌آزادراه تهران-شمال مشخص شد - شفاف

  www.shafaf.ir/fa/news/278465/تکلیف-‌آزادراه-تهرانشمال-مشخص-شد
  ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تکمیل قطعات 2 و 3 آزادراه تهران-شمال بیش از 10هزار میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد ... ‌این قسمت که طول آن تقریباً 32 کیلومتر بوده و تکمیل آن در اولویت است موجب می‌شود ... معلوم نیست این اتوبان "جوجه کباب" کی به بهره برداریمی رسد؟

  یک خبر خوش! /مسیر چالوس به تهران امسال 70 کیلومتر کوتاه ...

  titre20.ir/.../یک-خبر-خوش-مسیر-چالوس-به-تهران-امسال-70-کیلومتر-کوتاه-تر-می-شو...
  /مسیر چالوس به تهران امسال 70 کیلومتر کوتاه تر می شود! ... قاسم احمدی در گفتگو با مهر بابیان اینکه امسال تکمیل آزادراه تهران چالوس را جدی پیگیر هستیم تا آنچه دولت وعده داده است محقق شود گفت: تا ... سرپیچی سرمربی پرسپولیس از دستور کی روش!

  آزاد راه تهران-شمال سال 99 تکمیل می شود - آخرین اخبار ایران و جهان

  www.zamoune.com/news/1924056
  ۱ روز پیش - مدیرعامل شرکت آزاد راه تهران - شمال در ادامه تصریح کرد: برای تکمیل این قطعه هزار و ۷۰۰ ... فعلی که از طریق کرج می‌گذرد حذف و مسیر تهران به شمال حدود ۶۰ کیلومتر کوتاه می‌شود. .... "ما بمب اتم به کارمان کی آید؛ وقتی انرژی حسینی داریم؟

  آزاد راه تهران شمال سال ۹۹ تکمیل می‌شود

  news.mwfpress.com/?p=83989
  ۲۱ ساعت پیش - آزاد راه تهران شمال سال ۹۹ تکمیل می‌شود. الف. تحولات تجارت خارجی ... جدال برانکو و کی روش علنی شد؛ پرسپولیسی ها را به تیم ملی نمی دهم. خبرداغ.

  نخستين فازآزاد راه تهران شمال يك ماه ديگر افتتاح مي شو ...

  www.bultannews.com › صفحه نخست › اقتصادی
  ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - نخستين فازآزاد راه تهران شمال يك ماه ديگر افتتاح مي شود ... در راستاي تكميل پروژه‌هاي زيرساخت‌هاي حمل و نقل كشور از جمله آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها، راه‌هاي .... بالای اتوبان تهران کرج تا هشتگرد پس متروی هشتگرد کی به بهره برداری می رسد ؟

  اتمام پروژه طی 4 سال وعده آخوندی در حاشیه بازدید / طلسم آزادراه ...

  tehranpress.com/.../اتمام-پروژه-طی-4-سال-وعده-آخوندی-در-حاشیه-بازدید-%7C-طلسم--آز...
  ۸ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - ساخت آزادراه تهران – شمال آرزوی دیرینه تهرانی ها که برای نخستین بار ... اتمام پروژه طی 4 سال وعده آخوندی در حاشیه بازدید / طلسم آزادراه تهران شمال شکسته می شود ... پروژه، به بهره برداري، توسعه و تكميل اين آزادراه سرعت بيشتري بدهد.

  آزادراه تهران - شمال تا سال 99 تکمیل می‌شود - پایگاه خبری ...

  www.shoraonline.ir/News/25114.html
  ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - پایگاه خبری شورا آنلاین-آزادراه تهران - شمال تا سال 99 تکمیل می‌شود : در حالی آزاد راه تهران - شمال ... طرح جریمه ریالی سربازی از کی اجرا می شود؟

  آزاد راه تهران-شمال سال 99 تکمیل می‌شود

  tafrihy.net/post/144937-آزاد+راه+تهران-شمال+سال+99+تکمیل+می‌شود
  آزاد راه تهران-شمال سال 99 تکمیل می‌شود ... سلامت قلب نوزادان نارس · وقتی سیبیل لیدرها را چرب نکنی می گویند مرگ بر مایلی کهن-کی روش در ورزشگاه آزادی چرت می زند!

  اجازه عبور موقت خودروها از قطعه یک آزادراه تهران-شمال در نوروز۹۶ ...

  news.tamashagar.com/.../اجازه-عبور-موقت-خودروها-از-قطعه-یک-آزادراه-تهران-شمال-در-نو...
  ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... ۹۶ از قطعه یک آزادراه تهران-شمال بهره‌برداری رسمی می‌شود گفت: می‌خواهیم در ... علی نورزاد درباره آخرین وضعیت احداث و تکمیل راه‌‌آهن قزوین-رشت گفت: ...

  آزادراه تهران - شمال پا به میانسالی گذاشت/ عمر دولت یازدهم به ...

  www.yjc.ir › اقتصادی › راه و شهرسازی
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آزادراه تهران – شمال بعد از گذشت 40 سال پا در میان سالی می‌گذارد، این درحالی است که پایان اتمام ... قطعه یک آزاد راه تهران- شمال۳۰ ماه دیگر تکمیل می‌شود.

  عوارض آزادراه تهران شمال چقدر است؟ - دانلود رایگان نرم افزار ...

  ss-download.ir/post/473/عوارض-آزادراه-تهران-شمال-چقدر-است/
  ۹ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قطعه 4 آزادراه تهران شمال که پس از تکمیل برای عید فطر بازگشایی شده بود، قرار بود در این ایام از ... آزادراه تهرانشمال کی از بن‌بست خارج می‌شود؟

  آزادراه تهران- شمال کی از بن‌بست خارج می‌شود؟

  www.tarabaranmag.ir/ModuleDefinitions/NewsArticles/ViewArticle.aspx?ArticleId...
  ۲۲ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - آزادراه تهرانشمال کی از بن‌بست خارج می‌شود؟ .... یکی از شرکت‌های سازنده این پروژه اعلام کرد:« برایتکمیل قطعه مذکور ۲۵ میلیارد تومان نیاز داریم!».

  تکمیل قطعه یک آزاد راه تهران - شمال، 10 هزار میلیارد ریال ...

  www.parset.com/.../261093_tkamil_ghataeh_ik_azad_raeh_tharan_-_shamal،_10_ha...
  ۲ روز پیش - مدیر عامل شرکت آزاد راه تهران - شمال با بیان اینکه قطعه یک این آزاد راه در حال حاضر به ... است و با افتتاح این منطقه، فاصله تهران تا چالوس 60 کیلومتر کوتاهتر می شود. .... ایده کی روش که باعث صعود ایران به مرحله دوم جام جهانی می شود!

  آخرین تغییرات مترو تهران + نقشه خطوط - خبرگزاری میزان

  www.mizanonline.ir/fa/news/78898/آخرین-تغییرات-مترو-تهران-نقشه-خطوط
  ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - این خط پس از شروع از بزگراه اسبدوانی در طول خیابان پیروزی به سمت غرب امتداد مسیر داده و پس از رسیدن به میدان شهدا به سمت شمال غرب متمایل می‌شود ...

  آخرین خبرها از زمان تکمیل آزادراه تهران - شمال - طاها پخش

  www.tahapakhsh.ir/news/آخرین-خبرها-زمان-تکمیل-آزادراه-تهران-شمال.html
  ۸ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سید حسین میرشفیع درباره ی آخرین حالت پیگیری طرح آزادراه تهران ... قطعه تا نوروز سال 1396 قابل بهره برداری باشد، قدری خوشبینانه به نظر می آید. ... های ما پیگیری جدی برای تکمیل قطعه نخست آزاد راه تهران – شمال خواهد بود. ... زمان آخرین سفر بان کی مون به فلسطین ... شبکه فاضلاب تهران تا سال آینده تکمیل می شود.

  تسریع در ساخت آزاد راه تهران - شمال - شبکه خبر

  www.irinn.ir/news/117640/تسریع-در-ساخت-آزاد-راه-تهران---شمال
  ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معاون فنی و اجرایی شرکت آزاد راه تهران - شمال افزود: تکمیل این طرح بزرگ ملی در منطقه ... حقی اعلام کرد: در این منطقه باید در مجموع 17 تونل احدات شود و بزرگترین تونل ... های آن به بیش از 28 کیلومتر می رسد و در کنار این تونل ها، تونل های امدادی نیز برای کمک به عملیات اجرایی حفر شده است. ... کی روش آب پاکی را ریخت.

  هيچ كس نمي داند آزادراه تهران-شمال كي به بهره برداري مي رسد / ...

  www.magiran.com/npview.asp?ID=1302082
  ۳ دی ۱۳۸۵ ه‍.ش. - عضو هيات مديره انجمن شركت هاي ساختماني با اشاره به تغييرات داده شده در آزادراه اظهار داشت: آزادراه تهران-شمال به سادگي اي كه گفته مي شود راه اندازي نمي ...

  آزادراهی برای چهاردولت راه تهران شمال کی آزادمی شود ...

  www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=17257&threadID=102151
  ۹ فروردین ۱۳۸۸ ه‍.ش. - آزادراهی برای چهار دولت / راه تهران – شمال کی « آزاد » می شود ؟ ... دولت و دیگر تعهدات و اعتبارات برای تکمیل و بهره برداری این پروژه صورت گرفت.

  توافق درباره آزادراه افسانه‌ای / آزادراه تهران-شمال کی به بهره ...

  khabarche.ir/.../توافق-درباره-آزادراه-افسانه-ای---آزادراه-تهران-شمال-کی-به-بهره-بردار...
  ۱۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - توافق درباره آزادراه افسانه‌ای / آزادراه تهران-شمال کی به بهره برداری می رسد؟ ... آخوندی: فاز ۴ آزادراه تهرانشمال تا پایان خرداد ایمن و آماده بهره‌برداری می‌شود / وزیر راه و شهرسازی افزود: بیش از ... 6 ماه پیش توافق برای تکمیل آزادراه تهران-شمال.

  آزاد راه قزوین-رشت کی تکمیل می‌شود؟ - لیست اخبار

  newslist.ir/news/economy/497389/اقتصاد.../آزاد-راه-قزوین-رشت-کی-تکمیل-می-شود
  ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - به گزارش اقتصاد آنلاین، علی نورزاد در بازدید از آزادراه قزوین-رشت با اشاره به اینکه قطعه اول این آزادراهمنجیل-رودبار در مسیر گلوگاهی آزادراه ...

  پروژه 41 ساله تهران-شمال پایان می یابد؟/چینی ها سال آینده می ...

  www.shahrekhabar.com/economic/144515886016123
  ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معاون وزیر راه و شهرسازی می گوید: عزم و اراده قوی در مجموعه وزارت راه و شهرسازی و بنیاد ... چینی ها سال آینده از پروژه های آزادراه تهران-شمال می روند. ... دهنده این طرح 18 ساله گزارشی از حجم منابعی که برای تکمیل این طرح هزینه شد،ارایه کند. ... برای حضور در آزادراه تهرانشمال تمام می شود و چینی ها سال بعد از این پروژه می روند.

  تفاهم ایران با کره برای آزادراه تهران‌-شمال - tsenews

  tsenews.com/تفاهم-ایران-با-کره-برای-آزادراه-تهران/
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - مقرر شده است تفاهم‌‌نامه طراحی و ساخت و اجرای قطعه سوم آزادراه تهران-شمال بین ... بین شرکت آزادراه تهران - شمال و شرکت کره‌ای DAEWOO منعقد می‌شود.

  دانشجویی که با "ماشین‌برقی" کودکانه به جنگ بیکاری رفت | ...

  khabarone.ir/news/2264579
  ۴ ساعت پیش - آزاد راه تهران شمال سال 99 تکمیل می‌شود دارای ۱۳ خبر مرتبط. پرداخت پاداش به مشترکان ... مهرداد می گوید: پیش از اجاره ماشین به بچه ها کارگر ساختمان بودم. به خاطر کاهش ساخت و .... مهرداد تا کی توان ادامه این کار را دارد. چه آینده شغلی در ...

  طلسم 40 ساله آزادراه تهران – شمال نوروز شکسته می‌شود | خبرگو

  khabargo.ir/طلسم-40-ساله-آزادراه-تهران-شمال-نوروز-ش/
  ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - طلسم 40 ساله آزادراه تهران – شمال نوروز شکسته می‌شود ... قابل توجهی از مزیت‌های مدنظر برای ساخت این آزادراه به تکمیل قطعات باقی‌مانده موکول شود.

  مشتری جدید پیش روی آزادراه تهران – شمال - پورتال خبرهای ...

  fardanews.portaltv.ir/page-53226.html
  با توجه به نهایی شدن برنامه ریزی‌ها برای تکمیل قطعه نخست این آزادراه‌ در ماه های آینده و ... شمال‌ · تجارت ۱۵ میلیارد دلاری ایران و ترکیه · نرخ جدید مرغ و تهران کی منفجر می شود؟ ... آزادراه تهران شمال نوروز 96افتتاح می شود آکا6 روز پیش قطعه ای که میتواند ...

  نسخه‌ی Mobile - نسخه‌ی موبایل بولتن خبری

  www.newswire.ir/bulletin/20ad3b1603/type/mobile
  ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اخبار حوزه جاده ای click to expand contents. (اطلاعات): راه آهن قزوين رشت ماه آينده به بهره برداري مي رسد; (جمهوری اسلامی): اخبار کوتاه; (جهان صنعت): جاده ...

  بلاغ مازندران - عوارض ۵ هزار تومانی برای مسیر ۲۰ کیلومتری!

  www.bloghnews.com/fa/doc/news/.../عوارض-۵-هزار-تومانی-مسیر-۲۰-کیلومتری
  ۱۲ ساعت پیش - آزادراه تهران شمال که قرار بود سالها پیش به طور کامل به بهره برداری ... حقوق مسافران و ساکنان این شهرها دست به کار می شود یا هزینه های تکمیل این طرح ...

  منجیل نیوزمنجیل نیوزآرشیو سایت های ایران

  manjilnews.wikifeed.ir/
  جام جهانی کشتی آزاد / ایران ۲ – آمریکا صفر / این خبر تکمیل می شود ...... از فاجعه آمیز خواندن پروژه‌های مسکن مهر تا وعده جدید برای افتتاح آزادراه تهران-شمال. :: از فاجعه آمیز ...... Continue reading پیغام الهام بخش کی روش به پرتغالی ها at منجیل نیوز.

  وعده خوشبینانه آخوندی برای تکمیل تهران – شمال

  macho.ir/news/116779/وعده+خوشبینانه+آخوندی+برای+تکمیل+تهران+شمال
  ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - وعده خوشبینانه آخوندی برای تکمیل تهران – شمال ... راه وشهرسازی با بنیاد مستضعفان برای تکمیل قطعه نخست آزاد راه تهران شمال، حالا به نظر می ... خواهد شد کار بر روی سه بخش دیگر با قدرت ادامه داشته و کار تا پایان 96 نهایی می شود. ... زمان قرعه كشي هوم كر اردیبهشت كي هست95 · زمان قرعه كشي هوم كر اردیبهشت كي هست95 ...

  برچسب ها - آزادراه تهران شمال - عصرایران

  https://www.asriran.com/fa/tag/6/آزادراه%20تهران%20شمال
  خنده دار است: آزادراه تهرانشمال با دست كنده می‌شود! ... فراموش شده قرارگاه خاتم الانبیا برای ساخت و تکمیل آزادراه. ... در برابر بیانیه تهران بان کی مون از توافق ایران.

  تفاهم ایران با کره برای آزادراه تهران‌-شمال | اقتصاد آنلاین

  vista.ir/news/28252112/تفاهم-ایران-با-کره-برای-آزادراه-تهران‌-شمال
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - مقرر شده است امروز شرکت آزادراه تهران - شمال به عنوان متولی پروژه آزادراه تهران - شمال که با شراکت دولت و بنیاد اجرا می‌شود، تفاهم‌نامه‌ای با کره‌ای‌ها ...

  منجیل نیوزمنجیل نیوزآرشیو سایت های ایران

  manjilnews.wikirss.ir/
  شرمندگی رهبر انقلاب از کارنامه مردود دولت در اشتغالزایی ناشی می شود/ مسئولان از ...... منبع : منجیل نیوزمنجیل نیوزتازه ترین توضیحات تاج درباره دغدغه اصلی کی ...... جام جهانی کشتی آزاد / ایران ۲ – آمریکا صفر / این خبر تکمیل می شود at منجیل نیوز. ...... از فاجعه آمیز خواندن پروژه‌های مسکن مهر تا وعده جدید برای افتتاح آزادراه تهران-شمال.

  جام نیوز :: JamNews - تکلیف آزاد راه تهران - شمال چه می شود؟ / ...

  www.jamnews.ir/detail/news/647803
  ۱ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - «پراید» تا کی در ایران تولید خواهد شد؟ ... نوبخت: اقتصاد مقاومتی از ابتدای امسال اجرایی می‌شود ... به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیوز"، آزادراه تهران – شمال نمونه بارز کلنگ ... فاینانس 50 میلیارد تومانی اولویتی برای تکمیل پروژه

  اعمال محدودیت ترافیکی در آزادراه تهران کرج تردد ...

  weblog24.xyz/.../اعمال-محدودیت-ترافیکی-در-آزادراه-تهران-کرج-تردد-موتورسیکلت-د...
  شمال نيوز/اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران/ آزادراه تهران شمال مسدود است ... با وجود وعده وعید‌های متعدد مسئولان دولت یازدهم برای اجرای آزادراه تهران-شمال، تکمیل این ... خراسان رضوی اعلام کرد محدوديت ترافيکي در محور فیروزه – خوشاب اعمال می شود. .... واسه خودم دیگه تایید هر نوع کامنتی ممنوعیه کی بگه چطوری میشه امکان کامنت رو ...

  اقتصادی:ساخت اولین خودروی شهری از جنس فیبر کربن ( ...

  kahlek.ir/index.php/news1413983
  ۵ ساعت پیش - خودرو بهار 2017 می‌شود به می‌رسد زیادی پیدا مدل شده نام R یک 4 توربوشارژ لیتری ... خودرو کوچک و دو صندلی "کی تی ام" X-Bow به زودی به یکی از خودروهای محبوب‌ آمریکا تبدیل می‌شود. ... اقتصاد:آزاد راه تهران-شمال سال 99 تکمیل می‌شود.

  شرکتهای چینی برای سرعت بخشیدن به آزادراه شمال وارد می ...

  vazeh.com/.../شرکتهای-چینی-برای-سرعت-بخشیدن-به-آزادراه-شمال-وارد-می-شوند
  ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس: شرکتهای چینی برای سرعت ... وعده ها برای تکمیلبرخی فازهای آزادراه تهران -شمال سال 95 عملیاتی شود/زمان ... نمره منفی به خودروهای چینی بخاطر بی کیفیتی/ واردات خودروهای چینی تا کی ؟

  فعالیت پنج پیمانکار ایرانی در آزاد‌راه تهران – شمال/ قرار‌داد ...

  www.irtv98.ir/?p=120012
  ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اقتصاد > صنعت - ایسنا به نقل از مدیر عامل شرکت آزاد‌راه تهران – شمال نوشت: حجم ... حال حاضر به کار خود مشغولند و در حال تکمیل تونل‌های نیمه‌تمام در این آزاد‌راه هستند. ... کار بر روی این تونل شد که امیدواریم در آینده نزدیک نتایج آن مشخص شود. ... حرکت خزنده یک خودروساز برای مذاکره با رنو/ آیا رنو ایران خودرو را دور می زند؟

  [PDF]تکلیف آزادراه تهران- شمال به زودی مشخص می شود - روزنامه کیهان

  kayhanarch.kayhan.ir/920710/P11.pdf
  دستگاه کامیون و سواری در جاده قدیم قم - تهران 4 نفر مجروح شدند. ب ا حضور به .... جهانی سالمند برای اولین بار در شمال تهرانافتتاح می شود. ب ه گزارش .... خدم ات پزش کی ارائه ش ده به. زائران ایرانی .... می کند تکمیل شده و از بهار امسال. زیر بار ...

  آخرین وضعیت تکمیل آزادراه تهران-شمال/ قرارگاه خاتم الانبیاء ...

  www.akairan.com/havades-akhbar/ana/news201652314554433325.html
  ۳ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - وی با تاکید بر اینکه هنوز تفاهمی درباره آزادراه تهرانشمال با کره‌ای‌ها یا شرکت ... آکاایران: درب ورزشگاه فینال جام جذفی ساعت 10 باز می شود ادامه.

  کرج رسا – آخرین وضعیت تکمیل نزدیک‌ ترین مسیر تهران – ...

  karajrasa.ir/آخرین-وضعیت-تکمیل-نزدیک‌-ترین-مسیر-ته/
  ۱۵ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آزادراه تهران – شمال. آخرین وضعیت تکمیل نزدیک‌ ترین مسیر تهران – شمال ... هایی از سال مانع اجرای کار وسبب توقف عملیات راهسازی می شود، از سوی دیگر با توجه به بافت طبیعی این منطقه ... بان کی‌ مون اوایل فروردین به خاورمیانه می‌آید.

  اعمال محدودیت ترافیکی در آزادراه تهران کرج تردد ...

  weblog24.link/.../اعمال-محدودیت-ترافیکی-در-آزادراه-تهران-کرج-تردد-موتورسیکلت-د...
  شمال نيوز/اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران/ آزادراه تهران شمال مسدود است ... با وجود وعده و وعید‌های متعدد مسئولان دولت یازدهم برای اجرای آزادراه تهران-شمال، تکمیل این پروژه از دستور ... خراسان رضوی اعلام کرد: محدوديت ترافيکي در محور فیروزه – خوشاب اعمال می شود. .... یه کی بگه چطوری میشه امکان کامنت رو حذف کرد فقط این مجاز.

  سایت جماران - رکوردی جدید در انتظار آزادراه تهران – شمال!

  www.jamaran.ir/fa/n109625/...های.../رکوردی_جدید_در_انتظار_آزادراه_تهران_–_شمال!
  ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش جماران به نقل از ایسنا، ماجرای چهار قطعه آزادراه تهران – شمال در طول سال‌های گذشته ... بنیاد مستضعفان به خوبی نشان می دهد دو طرف انگیزه بسیاری برای تکمیل این راه دارند. ... تصویری که پس از اعلام نتایج تهران در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود ... ایران - عمان؛ شاگردان کی روش در انتظار صعود مقتدرانه ...

  جدیدترین حمایت از سرهنگ علیفر-نوشته ای از مرد انتقادهای ...

  www.3neshaneh.com/.../جدیدترین+حمایت+از+سرهنگ+علیفر-نوشته+ای+از+مرد+انت...
  ۹ ساعت پیش - سیانکی این روزها انتقاد های زیادی از او بابت گزارش هایش مطرح می شود اما خودش این موضوع را قبول ندارد و معتقد است انتقادهای وارده بر او کلیشه ای شده ...

  صفر شدن بدهی دولت به پیمانکاران در ساخت آزادراه‌ها/ چینی‌ها از ...

  qudsonline.ir/detail/News/340369
  ۳۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - احمدی‌ نوری به روند مناسب تکمیل آزادراه تهران-شمال اشاره کرد و گفت: در آزادراه ... ‌‌کند، گفت: به زودی 28 کیلومتر از آزادراه ساوه - همدان افتتاح می‌شود.

  آزاد راه تهران-شمال - مجله فارسی

  magifa.com/detail/662713/article/3
  بیمار در بیمارستان باعث بدتر شدن بیماری می شود · اولین وقف هسته ای سال 93: 30 ... توافق درباره آزادراه افسانه‌ای / آزادراه تهران-شمال کی به بهره برداری می رسد؟ ... آزاد راه تهرانشمال به روایت وزیر راه/آخوندی: شرکت‌های ایرانی آزادراه را تکمیل می کنند.

  طلسم 40 ساله آزادراه تهران – شمال نوروز شکسته می‌شود - فان بید

  funbid.ir/search/news/28681
  ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - طلسم 40 ساله آزادراه تهران – شمال نوروز شکسته می‌شود. ... دارد، باعث شد همچنان بخش قابل توجهی از مزیت‌های مدنظر برای ساخت این آزادراه به تکمیل قطعات باقی‌مانده موکول شود. .... کی روش تغییر نسل در تیم ملی به صورت تدریجی رخ می دهد.

  موسسه مطالعات راهبردی رويکرد - آخرين عناوين اقتصاد :: نسخه ...

  rooykard-eghtesad.sotiba.ir/
  حرکت به سمت ارز تک نرخی، کی به پیچ آخر می رسد؟ .... حسن خمینی نباید وارد انتخابات شود چون اگر بیاید نفر اول تهران و فرد مهمی می شود. ...... زمانی یکساله منفی شود و به همین دلیل نیز شماری از پیمانکاران دست از تکمیل واحدها بکشند. ...... وی در خصوص بحث آزادراه تهران-شمال نیز گفت: آزادراه تهران-شمال هر ۳۰۰ متر یک کارگاه دارد که در ...

  زمین کی به پایان میرسد

  bings.ir/tag/زمین-کی-به-پایان-میرسد-1006423
  زمین کی به پایان میرسد آزادراه شمال بالاخره کی به پایان می رسد؟ ... ارایه شد که براین اساس، پیش بینی می شود تا دو سال آینده بخشی از این آزادراه تکمیل شود. ... که ساخت آزادراه تهران - شمال به یکی از موضوعات مهم مسئولان دولتی تبدیل می شود، چرا که در ...

  [PDF]غروب غم انگیز ساكنان حاشیه آزادراه تهران-شمال

  tejaratonline.ir/files/fa/publication/pages/1394/9/30/438_6792.pdf
  ۱ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - صعود قیمت نفت نام برده می شود دچار تحول می شود کمی دور. از ذهن است.محمدحسیین ادیب استاد دانشگاه در این خصوص. می گوید: قیمت مس کن در ایران ...

  آخرین گزارش آخوندی به مجلس نهم/رویای تکمیل آزاد راه تهران ...

  khabarkhoon.com/.../آخرین-گزارش-آخوندی-به-مجلس-نهم-رویای-تکمیل-آزاد-راه-تهران-...
  ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - با تکمیل آزادراه، ۶۰ کیلومتر از طول مسیر کم می شود. با تکمیل بزرگراه همت نیز مردم مستقیما واردآزادراه تهران شمال می شوند و دیگر به آزادراه کرج وارد ...

  خبر خوش برای آزادراه تهران – شمال » سرزمین آریایی سایت ...

  ariae.ir/11864-خبر-خوش-برای-آزادراه-تهران-–-شمال.html
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - با افتتاح این قطعه مسیر اتصال تهران – شمال 60 کیلومتر کوتاه‌تر خواهد شد و زمان این سفر به شدت کاهش مییابد. ... قطعات دو و سه را نیز مشخص کنیم تا در آینده نزدیک این آزادراه تکمیل شود. ... به مردم این اطمینان را می دهیم که در آینده نزدیک خبرهای خوش از آزادراه تهران – شمال خواهند شنید. ... ساخت مسکن مهر کی تمام می شود؟

  بلديه - ریزش کوه آزادراه تهران - شمال هیچ تلفات جانی و مالی ...

  www.baladiye.com/fa/doc/.../ریزش-کوه-آزادراه-تهران-شمال-هیچ-تلفات-جانی-مالی-نداشته
  خط شمالی قطعه چهارم آزادراه تهران - شمال به دلیل ریزش کوه بسته شده این در حالی ... به گفته او، زمان بازگشایی این مسیر ارتباطی، خودروها از مسیر ارتباطی محور قدیم چالوس - کرج تردد می کنند و ... که باید برای تکمیل آسفالت، خروجی ها و ایمن سازی آن اقدامات لازم صورت گیرد. ... برای تملک بیمارستان کارکنان شهرداری اعتبار تعیین شود.

  خبرگزاری موج پرس |تکمیل قطعه یک آزادراه تهران-شمال 1200 ...

  www.mojpress.ir/khabar/151717/تکمیل-قطعه-یک-آزادراه-تهران-شمال-1200-میلی/
  ۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - وی با بیان این‌که حدود 1200 میلیارد تومان برای اتمام قطعه یک آزادراه تهران-شمال برآورد می‌شود، بیان کرد: در منطقه 2 حد فاصل شهرستانک تا پل زنگوله ...

  خبرگزاری میراث فرهنگی - ریزش کوه آزادراه تهران - شمال هیچ ...

  www.chn.ir/NSite/FullStory/?Id=113563
  ۳ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - خط شمالی قطعه چهارم آزادراه تهران - شمال به دلیل ریزش کوه بسته شده این در ... به گفته او، زمان بازگشایی این مسیر ارتباطی، خودروها از مسیر ارتباطی محور قدیم چالوس - کرج تردد می ... برای تکمیل آسفالت، خروجی ها و ایمن سازی آن اقدامات لازم صورت گیرد. ... است تا به موضوع کنترل کیفی ساخت آزادراه تهران شمال وارد شود.

  مسدود شدن آزادراه تهران شمال(جزئیات) | نوروز 95

  www.downloadmovie2016.ir/2016/02/20/مسدود-شدن-آزادراه-تهران-شمالجزئیات/
  ۱ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ریزش کوه در آزادراه تهران شمال رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: تردد در باند شمالی آزادراه چالوس به مرز ن ... الف – آزاد‌راه تهران – شمال تا پایان ۹۶ تکمیل می‌شود .... خبرهای خوش از آزادراه تهران-شمال کی می رسد؟

  اخبار فارسی::افزایش سرعت اجرای آزادراه تهران شمال::افه

  اخبارفارسی.com/news/20227938/افزایش_سرعت_اجرای_آزادراه_تهران_ــ_شمال
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اخبار فارسی::افزایش سرعت اجرای آزادراه تهران شمال::افه ... کنونی، قطعه یک آزادراه تهران شمال، این پروژه تا پایان عمر دولت یازدهم تکمیل می‌شود و به ...

  فعالیت پنج شرکت ایرانی در قطعه یک آزادراه تهران-شمال/آیا ...

  suleghannews.gilpix.ir/page-55.html
  معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها از تکمیل قطعه چهار آزادراه تهران-شمال تا یک ماه آینده خبر داد ... قدس گیلان: برنامه‌های تبیین اندیشه‌های امام(ره) در سپاه قدس گیلان اجرایی می‌شود ...

  ایرنا - دغدغه ناامنی و خطر در مسیری 20 کیلومتری

  www.irna.ir/mazandaran/fa/News/81415176/
  ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - نوشهر - ایرنا - ریزش های متعدد کوه در اطراف قطعه چهارم آزادراه تهران - شمال به دلیل ... احمدی همچنین گفت که تکمیل آزادراه تهران - شمال و ساماندهی و تعریض جاده چالوس یک مطالبه عمومی و ... آن 32 کیلومتر است، مسیر فعلی حدود 60 کیلومتر کوتاهتر می شود. ... بان کی مون رهبران لیبی را به شتاب در دستیابی به توافق فراخواند ...

  مشکلی برای ورود قرارگاه خاتم‌الانبیاء به آزادراه تهران - شمال ...

  ourcitynews.com/news/11289
  وی با بیان اینکه به زودی مشخص می‌شود که کدام یک از پیمانکاران در مناقصه قطعه 3 توانمند هستند، ادامه داد: پاکت‌های مناقصه تونل منطقه 2 نیز ... نیاز 7 هزار و 500 میلیارد تومانی آزادراه تهران - شمال برای تکمیل ... مخالفت صریح برانکو با تصمیم کی روش.

  قفل آزادراه تهران-شمال باز می‌شود؟ | 55 آنلاین

  www.55online.ir/news/قفل-آزادراه-تهران-شمال-باز-می‌شود؟
  ۴ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در حالی طلسم آزادراه تهران-شمال وارد هجدهمین سال خود شده که تا ساعاتی دیگر ... دارد، آیا قفل ساخت وتکمیل این پروژه با دست وزرای اسبق و کنونی باز می‌شود؟ ... علاوه بر این ازاد راه نمیدونیم تا کی باید منتظر باز شدن ازاد راه رشت قزوین ...

  برچسب ها - آزادراه تهران شمال - مشرق

  www.mashreghnews.ir/fa/tag/1/آزادراه%20تهران%20شمال
  آخرین خبرها از زمان تکمیل آزادراه تهران - شمال. روند پیشرفت ... تکمیل قطعه نخست آزاد راه تهران – شمال خواهد بود... این قطعه مسیر ... از آزادراه تهران-شمال خارج می شود .

  آغاز فعالیت گسترده چینی‌ها درآزادراه شمال - ایران اکونومیست

  https://iraneconomist.com/fa/news/73944
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ساخت قطعه یک آزادراه تهران-شمال از ۱۰ روز پیش توسط پیمانکار چینی دوباره شروع شده است، ضمن اینکه قطعه ۴ این آزادراه هم برای مسافران نوروزی بازگشایی می‌شود. ... یک تونل که ۶ کیلومتر از مسیر است، در این قطعات شروع شده که البته هنوز تکمیل نشده است. ... به به خوش اومدن قدم رنجه كردن اين آزاد راه كي تموم ميشه ؟

  سايت خبري نوای رودبار » مذاکره با چشم‌بادامی‌ها برای آزادراه ...

  00132.ir/مذاکره-با-چشم‌بادامی‌ها-برای-آزادرا/
  ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اعتراض کی روش وار، سرمربی فوتسال در آستانه جام جهانی .... وی گفته بود که عملکرد قرارگاه خاتم درتکمیل به‌موقع و باکیفیت پروژه‌‌ها برای همگان ... این را مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-شمال می‌گوید، بنا به گفته مهران اعتمادی‌ ارزش این ... به قرارداد شود البته این پیش قرارداد حداکثر تا ۶ ماه آینده تعیین تکلیف می‌شود.

  مشتری جدید پیش روی آزادراه تهران - شمال - آفتاب

  tasna.ir/1395/02/14/مشتری-جدید-پیش-روی-آزادراه-تهران-شمال.html
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - شمال وزارت - راه تهران و آزادراه شهرسازی روی پیش جدید مشتری. ... روی پیمانکاران فعل می دید و نه منابع مالی جدیدی برای پیشرفت و تکمیل کار دریافت ... شد، حالا نوبت آن رسیده تا بار دیگر توجه سرمایه گذاران خارجی به این سمت جلبشود. ... خیلی به خودم فشار آوردم/کی روش می خواست بگوید می توانیم آرژانتین را ببریم ...
  نظرات
 • در قمست نظرات مشکلات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در جریان بگزارید.

 • نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی