close
تبلیغات در اینترنت
برنامه یورو نیوز

اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × یا دکمه بستن آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد

یکشنبه 14 آذر 1395
برنامه و ساعت مسابقات یورو جام ملت های اروپا 2016 برنامه و ساعت مسابقات یورو جام ملت های اروپا 2016 برنامه و ساعت مسابقات یورو جام ملت های اروپا 2016
جای تبلیغات شما
تلگرام هواداران باشگاه پرواز
برنامه و ساعت مسابقات یورو جام ملت های اروپا 2016
  • تعداد بازدید : 2967

  • برنامه و ساعت مسابقات یورو جام ملت های اروپا 2016

    برنامه و ساعت مسابقات یورو جام ملت های اروپا 2016

    برنامه و ساعت مسابقات یورو جام ملت های اروپا 2016

    ,برنامه اکتیو یورو تراک 2,برنامه انتخابی یورو 2016,نرم افزار اخبار یورو نیوز,برنامه یورونیوز برای اندروید,برنامه مسابقات انتخابی یورو 2016,برنامه بازیهای امشب یورو 2012,برنامه بازی های انتخابی یورو 2016,برنامه یورو 2016,برنامه اکتیو یورو تراک 2,برنامه مقدماتی یورو 2016,برنامه بازیهای یورو 2016,برنامه انتخابی یورو 2016,برنامه بازیهای مقدماتی یورو 2016,برنامه مسابقات مقدماتی یورو 2016,دانلود تیتراژ برنامه یورو 2012,برنامه کامل یورو 2016,برنامه مسابقات یورو 2016,برنامه یورو 2016,برنامه یورو ۲۰۱۶,برنامه یورو 4 206,برنامه یورو ویژن,برنامه یورونیوز برای اندروید,برنامه یورو لیگ,برنامه یورو نیوز,برنامه اکتیو یورو تراک 2,برنامه مقدماتی یورو 2016,برنامه بازیهای یورو 2016,برنامه بازیهای یورو 2016,برنامه تبدیل یورو به ریال,برنامه یورونیوز برای اندروید,برنامه بازیهای یورو لیگ,برنامه بازیهای یورو,برنامه بازی یورو 2016,برنامه تبدیل یورو به تومان,برنامه کامل بازیهای یورو 2016,برنامه اکتیو یورو تراک 2,برنامه تبدیل یورو به ریال,نرم افزار تبدیل یورو به تومان,برنامه تبدیل یورو به تومان,نرم افزار تبدیل یورو به ریال,دانلود برنامه یورو نیوز,دانلود برنامه یورو نیوز فارسی,برنامه تبدیل یورو به ریال,دانلود برنامه یورو نیوز فارسی,برنامه کامل یورو 2016,برنامه یورو لیگ,برنامه بازیهای یورو لیگ,برنامه مقدماتی یورو 2016,برنامه بازیهای مقدماتی یورو 2016,برنامه مسابقات مقدماتی یورو 2016,برنامه مسابقات یورو 2016,برنامه مقدماتی یورو,برنامه کامل مقدماتی یورو 2016,برنامه بازيهاي مقدماتي يورو ٢٠١٦,برنامه کامل مسابقات مقدماتی یورو 2016,برنامه بازی های مقدماتی یورو,برنامه یورونیوز برای اندروید,برنامه یورو نیوز,نرم افزار یورونیوز,نرم افزار یورونیوز فارسی,دانلود برنامه یورو نیوز,دانلود برنامه یورو نیوز فارسی,برنامه یورو ویژن,برنامه بازی های یورو 2016,برنامه بازی های یورو 2012,برنامه بازی های یورو ۲۰۱۶,,,,,,,,,

     

    برنامه کامل این رقابت ها به شرح زیر است:

    دور نخست مرحله گروهی

    جمعه ۱۰ ژوئن (۲۱ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، فرانسه - رومانی، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه اول)

    شنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۵): شهر لنس، آلبانی - سوئیس، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه اول)

    شنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۵): شهر بوردو، ولز - اسلواکی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه دوم)

    شنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۵): شهر مارسی، انگلیس - روسیه، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه دوم)

    یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۵): شهر پاریس، ترکیه - کرواسی، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه سوم)

    یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۵): شهر نیس، لهستان - ایرلند شمالی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه سوم)

    یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیل، آلمان - اوکراین، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه چهارم)

    دوشنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۵): تولوز، اسپانیا - جمهوری چک، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه چهارم)

    دوشنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۵): سنت دنی، ایرلند جنوبی - سوئد، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه پنجم)

    دوشنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۵): لیون، بلژیک - ایتالیا، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه پنجم)

    سه شنبه ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۵): بوردو، اتریش - مجارستان، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه ششم)

    سه شنبه ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۵): سنت اتین،پرتغال - ایسلند، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه ششم)

    .....................

    دور دوم گروهی

    چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیل، روسیه - اسلواکی، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه اول)

    چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۵): شهر پاریس، رومانی - سوئیس، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه اول)

    چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۵): شهر مارسی، فرانسه - آلبانی، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه دوم)

    پنج شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۵): شهر لن، انگلیس - ولز، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه دوم)

    پنج شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیون، اوکراین - ایرلند شمالی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه سوم)

    پنج شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، آلمان - لهستان، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه سوم)

    چمعه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۵): شهر تولوز،ایتالیا - سوئیس، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه چهارم)

    جمعه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت اتین،جمهوری چک - کرواسی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه چهارم)

    جمعه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۵): شهر نیس،اسپانیا - ترکیه، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه پنجم)

    شنبه ۱۸ زوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۵): شهر بوردو، بلژیک - ایرند شمالی، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه پنجم)

    شنبه ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۵): شهر مارسی، ایسلند - مجارستان، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه ششم)

    شنبه ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۵): شهر پاریس، پرتغال - اتریش، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه ششم)

    ......................

     

    دور سوم گروهی

    یکشنبه ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیل، سوئیس - فرانسه، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه اول)

    یکشنبه ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیون، رومانی - آلبانی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه اول)

    دوشنبه ۲۰ ژوئن (۳۱ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت اتین، اسلواکی - انگلیس، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه دوم)

    دوشنبه ۲۰ ژوئن (۳۱ خرداد ۱۳۹۵): شهر تولوز، روسیه - ولز، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه دوم)

    سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر پاریس، ایرلند شمالی - آلمان، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه سوم)

    سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر مارسی، اوکراین - لهستان، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه سوم)

    سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر بوردو، کرواسی - اسپانیا، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه چهارم)

    سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر لن، جمهوری چک - ترکیه، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه چهارم)

    چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر لیون، مجارستان - پرتغال، ساعت۲۳:۳۰  (گروه پنجم)

    چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت دنی،ایسلند - اتریش، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه پنجم)

    چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر نیس، سوئد - بلژیک، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه ششم)

    چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر لیل، ایتالیا - ایرلند شمالی، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه ششم)

    مرحله یک هشتم نهایی

    شنبه ۲۵ ژوئن (۵ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت اتین، تیم دوم گروه اول - تیم دوم گروه سوم، ساعت ۱۷:۳۰ (بازی اول)

    شنبه ۲۵ ژوئن (۵ تیر ۱۳۹۵):شهر پاریس، برنده گروه دوم - تیم سوم گروه اول/سوم/چهارم، ساعت ۲۰:۳۰ (بازی دوم)

    شنبه ۲۵ ژوئن (۵ تیر ۱۳۹۵): شهر لن، برنده گروه چهارم - تیم سوم گروه دوم/پنجم/ششم، ساعت ۲۳:۳۰ (بازی سوم)

    یکشنبه ۲۶ ژوئن (۶ تیر ۱۳۹۵): شهر لیون، برنده گروه اول - تیم سوم گروه سوم/چهارم/پنجم، ساعت ۱۷:۳۰ (بازی چهارم)

    یکشنبه ۲۶ ژوئن (۶ تیر ۱۳۹۵): شهر لیل، برنده گروه سوم - تیم سوم گروه اول/دوم/ششم،ساعت ۲۰:۳۰ (بازی پنجم)

    یکشنبه ۲۶ ژوئن (۶ تیر ۱۳۹۵): شهر تولوز، برنده گروه ششم - تیم دوم گروه پنجم،ساعت ۲۳:۳۰ (بازی ششم)

    دوشنبه ۲۷ ژوئن (۷ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، برنده گروه پنجم - تیم دوم گروه چهارم، ساعت ۲۰:۳۰ (بازی هفتم)

    دوشنبه ۲۷ ژوئن (۷ تیر ۱۳۹۵): شهر نیس، تیم دوم گروه دوم - تیم دوم گروه ششم، ساعت ۲۳:۳۰ (بازی هشتم)

    مرحله یک چهارم نهایی

    پنجشنبه ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر ۱۳۹۵): شهر مارسی، برنده بازی اول - برنده بازی سوم، ساعت ۲۳:۳۰ (یک چهارم نهایی اول)

    جمعه ۲ جولای (۱۱ تیر ۱۳۹۵): شهر لیل، برنده بازی دوم - برنده بازی ششم، ساعت ۲۳:۳۰ (یک چهارم نهایی دوم)

    شنبه ۳ جولای (۱۲ تیر ۱۳۹۵): شهر بوردو، برنده بازی پنجم - برنده بازی هفتم، ساعت ۲۳:۳۰ (یک چهارم نهایی سوم)

    یکشنبه ۴ جولای (۱۳ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، برنده بازی چهارم - برنده بازی هشتم، ساعت ۲۳:۳۰ (یک چهارم نهایی چهارم)

    مرحله نیمه نهایی

    چهارشنبه ۶ جولای (۱۶ تیر ۱۳۹۵): شهر لیون، برنده یک چهارم نهایی اول - برنده یک چهارم نهایی دوم، ساعت ۲۳:۳۰ (نیمه نهایی اول)

    پنج شنبه ۷ جولای (۱۷ تیر ۱۳۹۵): شهر مارسی، برنده یک چهارم نهایی سوم - بنرده یک چهارم نهایی چهارم، ساعت ۲۳:۳۰ (نیمه نهایی دوم)

    فینال

    یکشنبه ۱۰ جولای (۲۰ تیر ۱۳۹۵)، شهر سنت دنی، برنده نیمه نهایی اول - برنده نیمه نهایی دوم، ساعت ۲۳:۳۰

    * تمامی ساعات به وقت تهران هستند.